„Jaunimo linija“ ryžosi iššūkiui – kviečia į pirmąjį labdaros aukcioną internete

   
Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Kviečiame Jus prisidėti prie daugiau pokalbių iš širdies į širdį. Išgelbėti kuo daugiau jaunų gyvybių. Parengti kuo daugiau naujų savanorių, kad nė vienas jaunas žmogus neliktų paliktas su savo skausmu.

Pasaulį sukausčiusi koronaviruso pandemija – iššūkių metas ir nemokamą emocinę pagalbą teikiančiai „Jaunimo linijai“: rekordiškai išaugo vidutinė skambučių trukmė ir gyvybiškai trūksta savanorių bei lėšų jiems apmokyti.

„Šiemet mūsų visuomenę užklupusi pandemija bei karantinas vienareikšmiškai turėjo įtakos žmonių emocinei būklei. Žmonės patiria įvairių sunkumų - daugiausiai išaugo pokalbių apie santykius, gyvenimo prasmę, psichikos problemas (daugiausiai nerimą ir depresiją), savižudybės riziką bei priklausomybes (daugiausiai alkoholio)“, - pasakoja „Jaunimo linijos“ vadovė Greta Laukaitienė. 

Darbus paaukojo garsiausi šalies menininkai

Net 23 Lietuvos menininkai ir žymūs žmonės sutiko prisidėti prie kilnios „Jaunimo linijos“ misijos ir jau padovanojo savo meno kūrinius ir kitas vertybes: Rūta Katiliūtė, Algis Kriščiūnas, Andrius Zakarauskas, Vytautė Jankūnaitė, Vladas Mackevičius, Kristina Ališauskaitė, Gintaras Makarevičius, Viktorija Orkinė, Jurgis Tarabilda, Natalija Martinavičienė, Gabrielius Mackevičius, Gustas Jagminas, Erika Petunovienė, Gintaras Makarevičius, Vytautė Jankūnaitė, Artūras Braziūnas, Aleksandras Nazimovas,Adomas Danusevičius.

Tradiciją aukcione sulaukti ir prezidentinės knygos tęsia padovanota knyga apie Prezidentą Valdą Adamkų su jo autografu. Šiais metais aukcione bus galima įsigyti ir legendinio filmų kūrėjo Jono Meko filmą „Lietuva ir Sovietų Sąjungos žlugimas“ su jo autografu.  

 Prie pokalbių iš širdies paramos iniciatyvos prisijungė puikiai pažįstami veidai. Bus galima įsigyti muzikanto Saulius Urbonavičius- Samo kūrinį „Lempa“, garsių fotografų Mariaus Jovaišos ir Dainiaus Ščiukos darbus, dizainerio Seržo Gandžiumiano kurtą kaklaraištį, dizainerės Vidmantės Martikonytės įsteigtą prancūzišką antikvarinį porcelianą.

Labdaros aukcioną šiemet remia ir BNI - didžiausia pasaulyje ir Lietuvoje rekomendacijų rinkodaros organizacija. Jos misija – padėti patikimam verslui augti, generuojant papildomą pelningų rekomendacijų srautą. Dabar labiau nei bet kada.

“Vystome BNI organizaciją, nes žinome, kaip beprotiškai sunku vystyti verslą vienui vienam. Tikime, kad kiekvienas verslininkas nusipelnė turėti stiprią ir palaikančią verslo partnerių komandą. Todėl puikiai suprasdami, kad ir kiekvienam jaunam žmogui reikia supratimo, paramos ir patarimo tam, kad nugalėtų net ir sunkiausius gyvenimo iššūkius, remiame šią “Jaunimo linijos” iniciatyvą”, - sako Nerijus Lungys,  BNI nacionalinis direktorius Lietuvoje ir Latvijoje.

Dalyvauti aukcione nieko nekainuoja

Prie prasmingo tikslo – daugiau išgelbėtų gyvybių – kviečiame prisidėti ir Jus. Dalyvaukite labdaros aukcione internete. Tai visiškai paprasta ir nieko nekainuoja.

* Tiesiog prisijunkite prie pasaulinės aukcionų platformos.

* Peržiūrėkite meno kūrinius, išsirinkite, kas Jums patinka ir pasiūlykite savo kainą.

* Jūsų kaina galios iki aukciono pradžios. Jei dėl to kūrinio varžysis daugiau dalyvių, kaina gali pakilti – tiek iki aukciono pradžios, tiek aukciono metu. Aukciono finalas, kai paaiškės, kam atiteks meno kūriniai – spalio 1 dieną 18 valandą.

* Po aukciono „Jaunimo linija“ susisieks su kūrinių pirkėjais ir susitars dėl apmokėjimo bei darbų pristatymo. Už kūrinius galima atsiskaityti pavedimu, grynaisiais, per Paypal, asmeninėmis ar įmonės lėšomis. Registruojantis banko kortelės duomenų nurodyti neprivaloma.

Dalyvauti aukcione galima iš bet kurios pasaulio vietos, kur tik veikia interneto ryšys! „Jaunimo linija“ kviečia registruotis dabar ir paremti pokalbius iš širdies į širdį.

https://www.liveauctioneers.com/catalog/179314_jaunimo-linija-charity-auction/

 

Straipsnis  0 komentarų
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Arnauskų šeima ir karantino metu stengiasi užsiimti prasmingomis veiklomis. Tam padeda ir dienos planas.

Dienos planas moko produktyvumo ir atitraukia nuo informacinių technologijų  0

Jurbarko rajono 2020 metų sporto apdovanojimai

Jurbarko rajono 2020 metų sporto apdovanojimai  0

Naujovė akistatoje su vėžiu – pirmoji Lietuvoje mobilioji sveikatos programėlė onkologiniams pacientams

Naujovė akistatoje su vėžiu – pirmoji Lietuvoje mobilioji sveikatos programėlė onkologiniams pacientams  0

Renata Jampolskė su vyru niekada nekvestionavo vakcinacijos naudos.

Pasiskiepydami saugome savo ir aplinkinių sveikatą  2

Vaikų psichologės E. Baltrūnaitės teigimu, tėvams su vaikais vertėtų aptarti kiekvienos dienos planą, nepamirštant įtraukti laiko, skirto fiziniam aktyvumui ir kokybiškam poilsiui.

Vaiko dienotvarkė: kiek laiko leisti jam naudotis kompiuteriu?  1

Pirminės asmens sveikatos priežiūros paslaugos bus teikiamos ir šventinėmis dienomis

Pirminės asmens sveikatos priežiūros paslaugos bus teikiamos ir šventinėmis dienomis  5

Sprendimai namų ūkiams, norintiems tausoti gamtą

Sprendimai namų ūkiams, norintiems tausoti gamtą  0

Vakcinomis yra apsaugomas ne tik pasiskiepijęs žmogus, tačiau sukuriama saugi aplinka ir kitiems, sustabdomas tam tikrų ligų plitimas

Apsispręskime: savo imunitetą kurti ar naikinti?  0

Limfodrenažiniai masažai Jurbarke atnaujintose patalpose

Limfodrenažiniai masažai Jurbarke atnaujintose patalpose  0

Patricija Kasilovska teigia, kad dažnu atveju pačios baisiausios ligos neturi visiškai jokių simptomų.

Kai nejauti simptomų, tačiau sergi liga, galinčia sukelti vėžį  1

Pastaruoju metu Lietuvą kaustant koronaviruso (COVID-19) pandemijai, kaip niekad reikalingas piliečių budrumas ir atsakingumas.

Nemokamai dėl koronaviruso tiriami riziką užsikrėsti turėję asmenys  0

Lino Svetiko pastebėjimu, sveikatos priežiūros darbuotojų užsikrėtimas koronavirusu – viena didžiausių pastarojo laikotarpio grėsmių.

Kiekviena diena – naujas iššūkis  0

Startuoja nauja mobilioji programėlė „Korona Stop LT“

Startuoja nauja mobilioji programėlė „Korona Stop LT“  0

Ingridos Zurlytės teigimu, svarbu įsitraukti į dialogą su visuomene ir ieškoti sprendimų, kurie skatintų  žmones išlaikyti elgesį, leidžiantį apsisaugoti ir apsaugoti kitus nuo koronaviruso plitimo.

Grėsmė galutinai neišvengta, tačiau prislopinta  0

Dalydamasi savo sirgimo koronavirusu patirtimi atlikėja sako, kad jai pasisekė, bet per daug džiūgauti nevertėtų – atsargumas ir apsauga šiuo metu yra būtina.

Kai išgyveni tai pats, – į ligą žiūri kitomis akimis  0

Saulius Urbonavičius-Samas ragina visus rūkančius pabandyti mesti rūkyti, nes, tai padarius, palaima yra neapsakoma.

Džiaugiuosi, kad mečiau, ir raginu tave padaryti tą patį  0

Nacionalinė platforma Pagalbasau.lt ir mobilioji emocinės savipagalbos programėlė „Pagalba sau“ ne tik padeda stebėti savo būseną, bet ir suteikia informaciją, kur kreiptis ar nukreipti kitą, prireikus pagalbos.

Kad ir kokia tamsi atrodytų naktis, – rytas visada ateina  0

Psichologės teigimu, svarbu ugdyti savo psichologinį atsparumą, bet kartu išlikti sąmoningu piliečiu – suprasti galimas savo elgesio pasekmes aplinkai.

Rūpinkimės ne tik savo fizine, bet ir emocine sveikata  1

Emocinė ir psichologinė pagalba Lietuvoje yra nemokama, todėl sunegalavus vertėtų nedelsti ir laiku išspręsti aktualias psichologines problemas.

Piliečiai raginami pasinaudoti galimybe nemokamai pagerinti psichikos sveikatą  0

Nežalingo rūkymo būdo nėra, o norint greičiau ir lengviau mesti rūkyti, pirmiausia vertėtų kreiptis pagalbos į specialistus.

Pigiausiai kainuojantis sveikatos išsaugojimo būdas  1

Daiva Razmuvienė teigia, kad negalime nesureikšminti šio viruso grėsmės ir privalome sąmoningai laikytis visų valdžios rekomendacijų ir nurodymų.

Negalime nematyti problemos, kol tai nevirto katastrofa  0

Norint apsaugoti save bei kitus, būtina laikytis visų prevencijos priemonių.

Nauji įpročiai – dėl visų gerovės  1

Jurbarko „Imsrė“ užėmė trečiąją vietą – jiems atiteko bronzos medaliai

Jurbarke apdovanoti Lietuvos mažojo futbolo čempionato nugalėtojai  1

Sidabro medalį laimėjusi  Jurbarko šachmatininkė Agota Vainauskaitė - viduryje

Jurbarkiečiai iš Lietuvos greitųjų šachmatų čempionato grįžo ne tuščiomis: su medaliu ir prasiveržę į stipriausiųjų dešimtukus  0

Mūsų partneriai