„Jaunimo linija“ ryžosi iššūkiui – kviečia į pirmąjį labdaros aukcioną internete

   
Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Kviečiame Jus prisidėti prie daugiau pokalbių iš širdies į širdį. Išgelbėti kuo daugiau jaunų gyvybių. Parengti kuo daugiau naujų savanorių, kad nė vienas jaunas žmogus neliktų paliktas su savo skausmu.

Pasaulį sukausčiusi koronaviruso pandemija – iššūkių metas ir nemokamą emocinę pagalbą teikiančiai „Jaunimo linijai“: rekordiškai išaugo vidutinė skambučių trukmė ir gyvybiškai trūksta savanorių bei lėšų jiems apmokyti.

„Šiemet mūsų visuomenę užklupusi pandemija bei karantinas vienareikšmiškai turėjo įtakos žmonių emocinei būklei. Žmonės patiria įvairių sunkumų - daugiausiai išaugo pokalbių apie santykius, gyvenimo prasmę, psichikos problemas (daugiausiai nerimą ir depresiją), savižudybės riziką bei priklausomybes (daugiausiai alkoholio)“, - pasakoja „Jaunimo linijos“ vadovė Greta Laukaitienė. 

Darbus paaukojo garsiausi šalies menininkai

Net 23 Lietuvos menininkai ir žymūs žmonės sutiko prisidėti prie kilnios „Jaunimo linijos“ misijos ir jau padovanojo savo meno kūrinius ir kitas vertybes: Rūta Katiliūtė, Algis Kriščiūnas, Andrius Zakarauskas, Vytautė Jankūnaitė, Vladas Mackevičius, Kristina Ališauskaitė, Gintaras Makarevičius, Viktorija Orkinė, Jurgis Tarabilda, Natalija Martinavičienė, Gabrielius Mackevičius, Gustas Jagminas, Erika Petunovienė, Gintaras Makarevičius, Vytautė Jankūnaitė, Artūras Braziūnas, Aleksandras Nazimovas,Adomas Danusevičius.

Tradiciją aukcione sulaukti ir prezidentinės knygos tęsia padovanota knyga apie Prezidentą Valdą Adamkų su jo autografu. Šiais metais aukcione bus galima įsigyti ir legendinio filmų kūrėjo Jono Meko filmą „Lietuva ir Sovietų Sąjungos žlugimas“ su jo autografu.  

 Prie pokalbių iš širdies paramos iniciatyvos prisijungė puikiai pažįstami veidai. Bus galima įsigyti muzikanto Saulius Urbonavičius- Samo kūrinį „Lempa“, garsių fotografų Mariaus Jovaišos ir Dainiaus Ščiukos darbus, dizainerio Seržo Gandžiumiano kurtą kaklaraištį, dizainerės Vidmantės Martikonytės įsteigtą prancūzišką antikvarinį porcelianą.

Labdaros aukcioną šiemet remia ir BNI - didžiausia pasaulyje ir Lietuvoje rekomendacijų rinkodaros organizacija. Jos misija – padėti patikimam verslui augti, generuojant papildomą pelningų rekomendacijų srautą. Dabar labiau nei bet kada.

“Vystome BNI organizaciją, nes žinome, kaip beprotiškai sunku vystyti verslą vienui vienam. Tikime, kad kiekvienas verslininkas nusipelnė turėti stiprią ir palaikančią verslo partnerių komandą. Todėl puikiai suprasdami, kad ir kiekvienam jaunam žmogui reikia supratimo, paramos ir patarimo tam, kad nugalėtų net ir sunkiausius gyvenimo iššūkius, remiame šią “Jaunimo linijos” iniciatyvą”, - sako Nerijus Lungys,  BNI nacionalinis direktorius Lietuvoje ir Latvijoje.

Dalyvauti aukcione nieko nekainuoja

Prie prasmingo tikslo – daugiau išgelbėtų gyvybių – kviečiame prisidėti ir Jus. Dalyvaukite labdaros aukcione internete. Tai visiškai paprasta ir nieko nekainuoja.

* Tiesiog prisijunkite prie pasaulinės aukcionų platformos.

* Peržiūrėkite meno kūrinius, išsirinkite, kas Jums patinka ir pasiūlykite savo kainą.

* Jūsų kaina galios iki aukciono pradžios. Jei dėl to kūrinio varžysis daugiau dalyvių, kaina gali pakilti – tiek iki aukciono pradžios, tiek aukciono metu. Aukciono finalas, kai paaiškės, kam atiteks meno kūriniai – spalio 1 dieną 18 valandą.

* Po aukciono „Jaunimo linija“ susisieks su kūrinių pirkėjais ir susitars dėl apmokėjimo bei darbų pristatymo. Už kūrinius galima atsiskaityti pavedimu, grynaisiais, per Paypal, asmeninėmis ar įmonės lėšomis. Registruojantis banko kortelės duomenų nurodyti neprivaloma.

Dalyvauti aukcione galima iš bet kurios pasaulio vietos, kur tik veikia interneto ryšys! „Jaunimo linija“ kviečia registruotis dabar ir paremti pokalbius iš širdies į širdį.

https://www.liveauctioneers.com/catalog/179314_jaunimo-linija-charity-auction/

 

Straipsnis  0 komentarų
Reklama: skelbimai
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Psichologės teigimu, svarbu ugdyti savo psichologinį atsparumą, bet kartu išlikti sąmoningu piliečiu – suprasti galimas savo elgesio pasekmes aplinkai.

Rūpinkimės ne tik savo fizine, bet ir emocine sveikata  0

Emocinė ir psichologinė pagalba Lietuvoje yra nemokama, todėl sunegalavus vertėtų nedelsti ir laiku išspręsti aktualias psichologines problemas.

Piliečiai raginami pasinaudoti galimybe nemokamai pagerinti psichikos sveikatą  0

Nežalingo rūkymo būdo nėra, o norint greičiau ir lengviau mesti rūkyti, pirmiausia vertėtų kreiptis pagalbos į specialistus.

Pigiausiai kainuojantis sveikatos išsaugojimo būdas  1

Daiva Razmuvienė teigia, kad negalime nesureikšminti šio viruso grėsmės ir privalome sąmoningai laikytis visų valdžios rekomendacijų ir nurodymų.

Negalime nematyti problemos, kol tai nevirto katastrofa  0

Norint apsaugoti save bei kitus, būtina laikytis visų prevencijos priemonių.

Nauji įpročiai – dėl visų gerovės  1

Jurbarko „Imsrė“ užėmė trečiąją vietą – jiems atiteko bronzos medaliai

Jurbarke apdovanoti Lietuvos mažojo futbolo čempionato nugalėtojai  1

Sidabro medalį laimėjusi  Jurbarko šachmatininkė Agota Vainauskaitė - viduryje

Jurbarkiečiai iš Lietuvos greitųjų šachmatų čempionato grįžo ne tuščiomis: su medaliu ir prasiveržę į stipriausiųjų dešimtukus  0

Vitamino C nauda odai

Vitamino C nauda odai  1

Lietuvos mažojo futbolo čempionato uždanga bus nuleista Jurbarke

Lietuvos mažojo futbolo čempionato uždanga bus nuleista Jurbarke  0

Jurbarko „Imsrė“ tarp geriausių Lietuvos mažojo futbolo komandų

Jurbarko „Imsrė“ tarp geriausių Lietuvos mažojo futbolo komandų  5

Vasaros sezonas: patarimai plaukų priežiūrai

Vasaros sezonas: patarimai plaukų priežiūrai  1

Atlikėjas Edgaras Lubys ragina atrasti naujų dalykų, tuomet yra daug pirmų kartų, o kol jų yra, tol esi laimingas!

Mus auklėja ne žodžiai, o pavyzdžiai  0

Protinių dantų rovimas: ką svarbu apie tai žinoti?

Protinių dantų rovimas: ką svarbu apie tai žinoti?  0

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistai atkreipia dėmesį, kad neracionaliai vartojant antibiotikus ir užsiimant savigyda yra žaidžiama savo sveikatos kaina ir didinamas šios grupės vaistų atsparumas, dėl to atsiranda realus pavojus nebeturėti efektyvių vaistų.

„Paskyrėme sau antibiotikų. Ar žinome, kuo rizikuojame?“  0

Nuo ankstyvo amžiaus pradedamas ir ilgus metus trunkantis alkoholio vartojimas lemia rimtas sveikatos problemas.

Negerk, vaikeli, negerk pirmos...  0

Tinklaraštininkė, keturių vaikų mama I. Arnauskienė teigia, kad vaikui susirgus svarbiausia sąmoningai vertinti kiekvieną situaciją, konsultuotis su kompetentingais specialistais ir atsakingai laikytis jų rekomendacijų vartojant nurodytus vaistus.

Antibiotikai: atsisakyti negalima, pamilti draudžiama  0

Dantys prarado baltumą? Problemą spręskite efektyviai

Dantys prarado baltumą? Problemą spręskite efektyviai  0

Pekine įkalinto raudoniškio pasakojimas: kaip koronavirusas Kiniją pavertė norvegišku kalėjimu

Pekine įkalinto raudoniškio pasakojimas: kaip koronavirusas Kiniją pavertė norvegišku kalėjimu  1

Komikas Airidas Jankus teigia, kad norint įveikti depresiją svarbiausia nenuleisti rankų ir nuosekliai rūpintis savo sveikata.

Supratau: kovojame ne su ligomis, o su simptomais  0

Jurbarkietis - Lietuvos jaunučių šachmatų čempionas

Jurbarkietis - Lietuvos jaunučių šachmatų čempionas  2

Atvirose rajono karate pirmenybėse - įspūdingas jurbarkiečių iškovotų medalių skaičius

Atvirose rajono karate pirmenybėse - įspūdingas jurbarkiečių iškovotų medalių skaičius  1

Gydytojas Robertas Badaras pataria vadovautis taisykle – kas per daug, tas visada nesveika.

Kad vaistai netaptų kasdieniu valgiu  0

Paskelbtas geriausias 2019 metų rajono sportininkas

Paskelbtas geriausias 2019 metų rajono sportininkas  7

Anot odontologijos skyriaus vadovės, burnos higienistės Sandros Burčikaitės, tik taisyklinga asmeninė burnos ir dantų priežiūra namie bei reguliarus profesionalios burnos higienos atlikimas pas kompetentingus specialistus gali užtikrinti gerą dantų bei burnos higieną ir užkirsti kelią sunkioms bei ilgo gydymo reikalaujančioms ligoms.

Kiek gali kainuoti šypsena?  3

Mūsų partneriai