Jaunieji šachmatininkai iš turnyro Marijampolėje grįžo su dvigubu laimikiu: medaliais ir piniginiais prizais (FOTO)

   
Straipsnis  2 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Su dvigubu laimikiu. Jaunieji Jurbarko rajono šachmatininkai iš turnyro Marijampolėje grįžo ir su medaliais, ir su piniginiais prizais. Balandžio 23 d. devyni Jurbarko sporto centro šachmatų skyriaus auklėtiniai dalyvavo vaikų greitųjų šachmatų turnyre "Suvalkijos pavasaris 2022" , kuris vyko Marijampolėje. Be jurbarkiečių dalyvavo jaunieji šachmatininkai iš Marijampolės, Kauno, Vilniaus, Alytaus, Charkivo (Ukraina), Ukmergės, Vilkaviškio ir Gargždų, informuoja JSC treneris Valentinas Jankūnas.

Vyko du turnyrai - A ir B.   A turnyre dalyvavo 21 šachmatininkas gimęs 2007 - 2010 m. Jurbarkui atstovavo Adrijus Adomaitis, Liutauras Kuklys, Medeina Strokova, Ignas Milius ir Matas Keturauskas.   B turnyre dalyvavo 52 šachmatininkai, gimę 2011m. ir vėliau. Jurbarkui atstovavo  Aistė Miliūtė, Ugnė Samoškaitė, Domas Kazlauskas ir Justas Meškauskas.  Geriausiai žaidė Ignas Milius (8 taškai), A turnyre laimėjęs 1 vietą, Ignas laimėjo ir 100 eurų piniginį prizą.  Sėkmė lydėjo ir  Medeiną Strokovą ( 6 taškai). Medeina laimėjo 50 eurų piniginį prizą. Vis solidžiau žaidžia Adrijus Adomaitis (4.5 taško), Liutauras Kuklys (4.5 taško) ir Matas Keturauskas (3.5 taško). Trenerį  maloniai nustebino Ugnė Samoškaitė (5 taškai), užėmusi 3 vietą tarp mergaičių iki 11 metų amžiaus. Pasak V. Jankūno, gerai žaidė ir Aistė Miliūtė (4 taškai). "Aistei paskutinė pralaimėta partija neleido laimėti medalio", - sakė treneris. 

Pasak trenerio, jauniausieji jurbarkiečiai Justas Meškauskas (3,5 taško) ir Domas Kazlauskas (3 taškai) žaidžia vis geriau, tik skubėjimas kartais pakiša koją.

Buvo žaidžiama 9 ratų sistema pagal greitųjų šachmatų taisykles. Laiko kontrolė - 10 min. plius 5 sek. už kiekvieną padarytą ėjimą. 

Straipsnis  2 komentarų
Reklama: skelbimai
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Mūsų partneriai