Į Jurbarką sugrįžo „Nykštuko“ mažųjų žaidynės

   
Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

 Šiandien, gegužės 20-ąją, Jurbarko A. Giedraičio-Giedriaus gimnazijos sporto salėje jau vienuoliktą kartą vyko tradicinė Jurbarko lopšelio – darželio „Nykštukas“ organizuojama sporto šventė „Mažųjų žaidynės 2022“ .

Šiųmetinės mažųjų sporto žaidynės vyko po dviejų metų pertraukos. Išsiilgę betarpiško bendravimo į Jurbarko gimnazijos salę susirinko net 20 vaikų ugdymo įstaigų komandų iš įvairių Jurbarko rajono ir Lietuvos vietų. Varžėsi mažieji sportininkai iš Jurbarko, Jurbarkų, Smalininkų, Viešvilės, Vilkijos, Eržvilko, Veliuonos, Klausučių, Vilkaviškio, Pagėgių, Skirsnemunės, Šakių rajono Sintautų, Tauragės, Šilalės, Rietavo ir net Telšių. Sporto rungtyse dalyvavo ir rajono vaikų lopšelio darželio ,,Nykštukas“ ugdytinių jungtinė komanda ,,Draugystė“, kartu su vaikais iš Ukrainos.

 

Žaidynių šeimininkė, lopšelio-darželio „Nykštuko“ direktorė Irena Bertulienė džiaugėsi, kad kolektyvas vėl galintis organizuoti žaidynes, į kurias mažieji sportininkai noriai susirinko net iš tolimiausių kraštų. Buvo ir tokių komandų, kurios atvyko neužsiregistravusios iš anksto.

 

Sportinėse žaidynėse dalyvavo daug svečių, tarp kurių rajono vicemeras Petras Vainauskas, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Dalia Jaramavičienė; rajono jaunimo reikalų koordinatorė Eglė Mazur, Jurbarko sporto centro direktorė Odeta Vaitiekūnaitė, sporto klubo ,,Apskritis“ klubo pirmininkas Juozas Jankevičius, gimnazijos sporto komplekso administratorius Stasys Sendžikas, Jurbarko savanorių organizacijos ,,Jurbarkas gyvas“ vadovė Aušrinė Meškauskienė. Šiųmetinę sporto šventę pagerbė Lietuvos bėgikas, maratonininkas olimpietis, Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių dalyvis Remigijus Kančys, kuriam buvo patikėta uždegti „Mažųjų žaidynių“ ugnelę.

 

Po svečių sveikinimo žodžių Jurbarko savanoriai supažindino jaunuosius žaidynių dalyvius su rungtimis ir padėjo pasiruošti bei atlikti sportines užduotis. Mažuosius linksmino Jurbarko simboliniai personažai Jurkus ir Barkus. Savo programą padovanojo Jurbarko kyokushin karate klubo „Kumite“ auklėtiniai, treniruojami Artūro Enčerio. Kaip ir prieš rimtas bei atsakingas varžybas, vyko ir apšilimo treniruotė, kurią pravedė gimnazijos mokytoja Reda Žemelienė.

 

Visos komandos galėjo išbandyti įvairias sportines žaidimų rungtis. Jos buvo įvairiausios, reikalaujančios ir atkaklumo, ir drausmės, ir vikrumo bei atidumo.

 

Žaidynėse pralaimėjusių nebuvo: visos komandos gavo prizus ir dovanas bei apdovanojimus. Džiugiai nusiteikę vaikai drauge kartojo žaidynių šūkį „Aš ir tu – žaiskime kartu!“.

 

Daugiau apie šią sporto šventę skaitykite laikraštyje, kitą penktadienį.

 

Rekomenduojami video:
Straipsnis  0 komentarų
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Tyrimų duomenimis, procentiškai daugiau asmenų metė rūkyti padedami specialistų, lyginant su tais, kurie bandė tai daryti savarankiškai.

Kiekvienas gali mesti rūkyti – svarbu kreiptis pagalbos  0

Anot G. Belian, alkoholio vartojimo rodikliai mažėja dėl didėjančio gyventojų sąmoningumo bei prevencinės veiklos.

Svarbu sąmoningai priimti sprendimą nebevartoti alkoholio  0

S. Mockevičius: šiuo metu pacientai jau naudojasi pavežėjimo paslauga

S. Mockevičius: šiuo metu pacientai jau naudojasi pavežėjimo paslauga  2

Klinikoje „Medicinos namai“ dirba šeimos gydytojas Sigita Filipauskas ir gydytoja endokrinologė Erika Jurkutė.

Klinikoje „Medicinos namai“ – puikūs specialistai ir kokybiškos paslaugos  0

Plastinės operacijos Holivude: kam dažnai ryžtasi įžymybės?

Plastinės operacijos Holivude: kam dažnai ryžtasi įžymybės?  1

R. Marcinkaus stadione - naktinis sporto festivalis

R. Marcinkaus stadione - naktinis sporto festivalis  0

Gydytojos dietologės teigimu, norint maitintis sveikiau, nereikia iškart maisto sverti svarstyklėmis, skaičiuoti kalorijų ar drastiškai kažko atsisakyti – pradėkite nuo savo lėkštės stebėjimo.

Ar galime į mitybą žiūrėti „pro pirštus“?  1

Gydytoja-odontologė Edita Kažemėkienė

Gydytoja pataria: skaitmenizuotomis priemonėmis atliekama dantų implantacija – išeitis visiems, bijantiems odontologo  0

„Jurbarko-Kario“ gretas papildė M. Lukauskis

„Jurbarko-Kario“ gretas papildė M. Lukauskis  0

Gydytojos psichiatrės dr. Giedrės Bulotienės teigimu, tiek onkologiniam pacientui, tiek šeimos nariams yra svarbiausia nepamiršti savo emocinės ir psichologinės būklės.

Vėžys mane gąsdina: kaip gyventi be baimės?  0

Psichologas M. Kriščiūnas teigia, jog „Jaunimo linija“ sulaukia vaikų su negalia pagalbos kreipimosi, jie kaskart tampa vis drąsesni ir atviresni.

Atmink, tu niekada nesi paliktas vienas  0

NTAKD atstovės teigimu, bet koks rūkymas yra žalingas, todėl norintieji mesti rūkyti turėtų visiškai atsisakyti rūkymo, o ne ieškoti „sveikesnių“ alternatyvų.

Kodėl mes rūkome?  1

5 būdai, kaip stiprinti kaulus, norint sumažinti traumų tikimybę

5 būdai, kaip stiprinti kaulus, norint sumažinti traumų tikimybę  0

Gydytoja E. Ignatavičienė teigė: norint, kad sergantis demencija žmogus būtų kiek įmanoma savarankiškesnis, reikėtų jį socializuoti ir įtraukti į kasdienes veiklas.

Padėkime sergančiajam demencija išlaikyti savarankiškumą  0

Asociatyvi

Stiprinamos pajėgos kovai su seksualiniu smurtu prieš vaikus  0

Susirgimų hepatitu galima išvengti

Susirgimų hepatitu galima išvengti  0

Judėjimas – ir džiaugsminga nuotaika, ir sveikata. Nuotrauka iš „Santarvės“ archyvo

Judėkime dabar – kūnas padėkos ateityje  0

Net ir nesunkios galūnių traumos sukelia nepatogumų kasdienybėje, tad labai svarbu būti atsargiems.

Traumų gali išvengti visi – svarbiausia laikytis pagrindinių taisyklių  0

B. Veselienė: „Mums nereikia gailesčio, nes mano vaikas nėra ligoniukas.“

Autizmo spektro sutrikimas – ne nuosprendis  0

Jauniausiųjų grupės prizininkai: I vieta – „Tauragės Takosai“ (Tauragė), II vieta – „Jurbarko Kaimiškiai“ (Jurbarkas), III vieta – „Virtinukai“ (Jurbarkas).

Petro Valučio atminimas pagerbtas krepšinio turnyru  0

Specialistės A. Mickienės teigimu, klinikiniais tyrimais nepatikrintos vakcinos, kurių efektyvumas nėra pamatuotas, nepatenka į rinką ir nėra skiepijamos žmonėms.

Ko dar nežinome apie vakcinas?  0

Bilieto į Nacionalinę krepšinio lygą kaina – 100 tūkst. Eur

Bilieto į Nacionalinę krepšinio lygą kaina – 100 tūkst. Eur  4

Psichologė V. Bartkutė-Vyšniauskienė ragino pirmiausia nesitikėti tobulumo ir atminti, kad auginant vaikelį bus ir gerų, ir blogų dienų.

Depresija po gimdymo būna ne tik moterims?  0

Karatistai sezoną baigė Klaipėdoje

Karatistai sezoną baigė Klaipėdoje  0

Mūsų partneriai