Gydytoja pataria: skaitmenizuotomis priemonėmis atliekama dantų implantacija – išeitis visiems, bijantiems odontologo

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Pasak implantologijos specialistų, nors praradusieji dantis nori juos atkurti kuo greičiau, dažnai jie ilgai nesikreipia į gydytojus odontologus, nes bijo nemalonaus ir sudėtingo gydymo. Klinikos „Laidente“ implantuojančios gydytojos Editos Kažemėkienės teigimu, taikant skaitmenines technologijas implantacija yra greita, beskausmė ir jokių nemalonių pojūčių nesukelianti procedūra.

Atskira laboratorija paspartina gydymą

 Dauguma dantų technikų laboratorijų Lietuvoje – centralizuotos ir įsikūrusios gana toli nuo odontologijos klinikų. Tai reiškia, kad reikia siųsti užsakymus, laukti eilėje, ilgiau užtrunka restauracijų gamyba ir derinimas. Klinika „Laidente“ turi nuosavą laboratoriją, todėl darbas vyksta daug paprasčiau ir sklandžiau, o svarbiausia – taupant pacientų laiką. Restauracijų nereikia siųsti per kurjerius, todėl jas pacientas gali pasimatuoti jau tą pačią dieną. Prireikus iš karto atliekamos korekcijos. Negaištant laiko logistikai, užtikrinama daug greitesnė restauracijų gamyba ir dantų atkūrimas. Dantų technikų laboratorijoje gaminama viskas, ko reikia dantų atkūrimui: nuo pavienių protezų dalių iki keramikinių dantų laminačių ar viso žandikaulio dantis atkuriančių fiksuojamųjų protezų. Todėl sklandžiam ir greitam dantų atkūrimo procesui glaudus laboratorijoje dirbančių dantų technikų ir gydytojų odontologų bendradarbiavimas yra būtinas.

 

Dantų technikų darbas

Didžiulį privalumą dantų atkūrimo implantais procese turi nuosava dantų technikų laboratorija, užtikrinanti paprastesnį gydytojo odontologo ir dantų techniko bendradarbiavimą bei leidžianti gerokai paspartinti dantų atkūrimo procesą. Bendradarbiaujant su laboratorija, dantų implantacijai reikalingos protezų restauracijos gaminamos iš karto gavus paciento nuskenuotų dantų vaizdą, kuris gaunamas naudojant intraoralinį skenerį „3Shape“. Tuomet suplanuojama būsima šypsena ir šie duomenys siunčiami pas laboratorijoje dirbančius dantų technikus, kurių užduotis – pagal dantų būklę ir suplanuotą būsimą vaizdą sukurti tikslias restauracijas. Patyrusiems odontologijos klinikos „Laidente“ specialistams dažnu atveju tai pavyksta padaryti per valandą. Protezų gamybai naudojamos puikų biosuderinamumą su organizmu turinčios ir net jautriausiems pacientams alergijų nesukeliančios medžiagos – cirkonis ir medicininė plastmasė.

 

Kitos inovatyvios technologijos

 Odontologijos klinikos „Laidente“ specialistai žino, kad norint pateisinti pacientų lūkesčius, gydymas šiais laikais neįsivaizduojamas ir be kitų itin pažangių skaitmeninių technologijų – 3D kompiuterinės tomografijos, laboratorinių frezavimo skenerių, 3D spausdintuvo. Pasitelkiant šias priemones implantacijai reikalinga diagnostika ir visas dantų atkūrimo procesas vyksta ypatingai tiksliai, sklandžiai ir greitai. Įsriegus implantus, dantys iš karto gali būti atkuriami laboratorijoje pagamintais laikinais protezais. Tai reiškia, kad Jums neteks laukti, kol implantas prigis žandikaulyje ir 2–3 mėnesius būti be danties – iš klinikos išeisite su jau atkurtu dantimi. Be to, skaitmeninės technologijos užtikrina ir itin tikslius rezultatus bei ilgaamžius rezultatus. Taigi, Jums prireiks mažiau vizitų pas specialistą, patirsite mažiau streso ir diskomforto, o tinkamai prižiūrint naujuosius dantis, galėsite jais džiaugtis visą gyvenimą. Taupykite savo laiką ir pinigus, nelaukite eilėse ir prarastus dantis atkurkite vos per kelias dienas visiškai nemokamai. Odontologijos klinika „Laidente“ yra sudariusi sutartį su Teritorinėmis ligonių kasomis dėl dantų protezavimo paslaugos. Kaina yra kompensuojama iš PSDF biudžeto, atsižvelgiant į faktines dantų protezavimo išlaidas. Finansavimu gali pasinaudoti:

● senjorai, nedarbingi ir iš dalies darbingi asmenys;

● vaikai, kurių kramtymo sistema vis dar vystosi arba yra iš dalies susiformavusi;

● asmenys, kuriems buvo taikytas gydymas dėl burnos, veido ir žandikaulių onkologinės ligos.

Rekomenduojami video:
Straipsnis  0 komentarų
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Anot G. Belian, alkoholio vartojimo rodikliai mažėja dėl didėjančio gyventojų sąmoningumo bei prevencinės veiklos.

Svarbu sąmoningai priimti sprendimą nebevartoti alkoholio  0

S. Mockevičius: šiuo metu pacientai jau naudojasi pavežėjimo paslauga

S. Mockevičius: šiuo metu pacientai jau naudojasi pavežėjimo paslauga  2

Klinikoje „Medicinos namai“ dirba šeimos gydytojas Sigita Filipauskas ir gydytoja endokrinologė Erika Jurkutė.

Klinikoje „Medicinos namai“ – puikūs specialistai ir kokybiškos paslaugos  0

Plastinės operacijos Holivude: kam dažnai ryžtasi įžymybės?

Plastinės operacijos Holivude: kam dažnai ryžtasi įžymybės?  1

R. Marcinkaus stadione - naktinis sporto festivalis

R. Marcinkaus stadione - naktinis sporto festivalis  0

Gydytojos dietologės teigimu, norint maitintis sveikiau, nereikia iškart maisto sverti svarstyklėmis, skaičiuoti kalorijų ar drastiškai kažko atsisakyti – pradėkite nuo savo lėkštės stebėjimo.

Ar galime į mitybą žiūrėti „pro pirštus“?  1

„Jurbarko-Kario“ gretas papildė M. Lukauskis

„Jurbarko-Kario“ gretas papildė M. Lukauskis  0

Gydytojos psichiatrės dr. Giedrės Bulotienės teigimu, tiek onkologiniam pacientui, tiek šeimos nariams yra svarbiausia nepamiršti savo emocinės ir psichologinės būklės.

Vėžys mane gąsdina: kaip gyventi be baimės?  0

Psichologas M. Kriščiūnas teigia, jog „Jaunimo linija“ sulaukia vaikų su negalia pagalbos kreipimosi, jie kaskart tampa vis drąsesni ir atviresni.

Atmink, tu niekada nesi paliktas vienas  0

NTAKD atstovės teigimu, bet koks rūkymas yra žalingas, todėl norintieji mesti rūkyti turėtų visiškai atsisakyti rūkymo, o ne ieškoti „sveikesnių“ alternatyvų.

Kodėl mes rūkome?  1

5 būdai, kaip stiprinti kaulus, norint sumažinti traumų tikimybę

5 būdai, kaip stiprinti kaulus, norint sumažinti traumų tikimybę  0

Gydytoja E. Ignatavičienė teigė: norint, kad sergantis demencija žmogus būtų kiek įmanoma savarankiškesnis, reikėtų jį socializuoti ir įtraukti į kasdienes veiklas.

Padėkime sergančiajam demencija išlaikyti savarankiškumą  0

Asociatyvi

Stiprinamos pajėgos kovai su seksualiniu smurtu prieš vaikus  0

Susirgimų hepatitu galima išvengti

Susirgimų hepatitu galima išvengti  0

Judėjimas – ir džiaugsminga nuotaika, ir sveikata. Nuotrauka iš „Santarvės“ archyvo

Judėkime dabar – kūnas padėkos ateityje  0

Net ir nesunkios galūnių traumos sukelia nepatogumų kasdienybėje, tad labai svarbu būti atsargiems.

Traumų gali išvengti visi – svarbiausia laikytis pagrindinių taisyklių  0

B. Veselienė: „Mums nereikia gailesčio, nes mano vaikas nėra ligoniukas.“

Autizmo spektro sutrikimas – ne nuosprendis  0

Jauniausiųjų grupės prizininkai: I vieta – „Tauragės Takosai“ (Tauragė), II vieta – „Jurbarko Kaimiškiai“ (Jurbarkas), III vieta – „Virtinukai“ (Jurbarkas).

Petro Valučio atminimas pagerbtas krepšinio turnyru  0

Specialistės A. Mickienės teigimu, klinikiniais tyrimais nepatikrintos vakcinos, kurių efektyvumas nėra pamatuotas, nepatenka į rinką ir nėra skiepijamos žmonėms.

Ko dar nežinome apie vakcinas?  0

Bilieto į Nacionalinę krepšinio lygą kaina – 100 tūkst. Eur

Bilieto į Nacionalinę krepšinio lygą kaina – 100 tūkst. Eur  4

Psichologė V. Bartkutė-Vyšniauskienė ragino pirmiausia nesitikėti tobulumo ir atminti, kad auginant vaikelį bus ir gerų, ir blogų dienų.

Depresija po gimdymo būna ne tik moterims?  0

Karatistai sezoną baigė Klaipėdoje

Karatistai sezoną baigė Klaipėdoje  0

D. Razmuvienė: „Statistika įrodo, kad seniai pamirštos ligos jau sugrįžo ir cirkuliuoja tarp mūsų, todėl dabar kaip niekada svarbu būti atsakingais piliečiais ir paskiepyti save ir savo vaikus, jei to dar nepadarėte.“

Vaikų skiepijimas: mokslo faktai paneigia visus mitus  0

Maratonas prasideda nuo mažų žingsnelių

Maratonas prasideda nuo mažų žingsnelių  0

Mūsų partneriai