Gražūs ir sveiki plaukai – kaip juos turėti?

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Gražūs ir sveiki plaukai – daugelio iš mūsų siekiamybė. Tiek moterims, tiek vyrams stori plaukai suteikia išraiškingumo, patrauklumo ir, svarbiausia, pasitikėjimo savimi. Tačiau taip jau yra, jog ne visi genetiškai turi stiprius plaukus: vieniems jie trūkinėja, kitiems – išslenka kuokštais, pasitaiko ir tokių, kurie susiduria su plikimo problemomis pakankamai ankstyvame amžiuje.

Ir nors prieš kelis dešimtmečius susidūrę su tokia situacija, ko gero, numotume ranka ir susitaikytume, šiandieninio mokslo ir technologijų dėka, sveikus ir gražius plaukus gali turėti kiekvienas. Tereikia laikytis kelių svarbių žingsnių.

Geros ir kokybiškos priemonės

Vieno būdo, kaip lūžinėjančius ir plonus plaukus paversti žvilgančiais, nėra. Tai reikalauja ne tik gana ilgo ir kantraus darbo, bet ir investuotų pinigų į tam tikras procedūras, specialistų konsultacijas bei produktus.

Bet kuris plaukų priežiūros profesionalas jums pasakytų: pirmiausia pradėkite nuo naudojamų produktų sudėties peržiūrėjimo. Dažnas iš mūsų plaudami galvą nė nesusimąstome, kokį šampūną naudojame, o tai yra vienas kertinių elementų sveikiems ir žvilgantiems plaukams.

Tiesa ta, kad dauguma pigių, įprastuose prekybos centruose parduodamų šampūnų yra pagaminti naudojant stiprias chemines formules, kurios gali būti pavojingos jūsų galvos odai. Tad į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis priemones?

Specialistai rekomenduoja: reikėtų rinktis produktus be stiprių kvapiklių, paviršinių aktyvumo medžiagų, stiprių konservantų, etanolaminų, parabenų, oktinoksatų, oksibenzonų. Tai reiškia, jog perkant šampūnus ir kondicionierius prioritetą rekomenduotume teikti kuo natūralesnėms priemonėms.

Reguliarus galvos pilingas

Odos šveitimo nauda žinoma jau gana seniai – tikrai daugelis iš mūsų mėgstame nusišveisti negyvas odos daleles ir taip pagyvinti savo odą. Tačiau būtent galvai skirtas pilingas yra pakankamai naujas dalykas, kuris išpopuliarėjo vos prieš kelerius metus. O kodėl jis naudingas ir kuo tai susiję su gražiais ir žvilgančiais plaukais?

Reguliarus galvos odos šveitimas sukuria sveiką aplinką jūsų plaukams augti. Jis taip pat pagerina galvos odos kraujotaką ir pagreitina plaukų augimą, apsaugo nuo pleiskanų ir išsausėjimo. Visi šie aspektai tiesiogiai koreliuoja su plaukų folikulų formavimusi, todėl galvos pilingas yra tikrai veiksminga priemonė.

Tiesa, galvos odos šveitimo nerekomenduojama atlikti pernelyg dažnai. Anot specialistų, optimaliausias laiko intervalas – kartą per savaitę. Tiesa, prieš atliekant šią procedūrą su specialiomis priemonėmis, rekomenduojama pasikonsultuoti ir su profesionalu – ypač tiems, kurie turi jautrią galvos odą. 

Mezoterapija

Plaukų mezoterapija – tai gydymo metodas, atliekamas į galvos odą suleidžiant plaukams reikalingų vitaminų, mineralų ir aminorūgščių mišinių. Šis būdas leidžia plauko folikulus maitinantiems komponentams lengvai įsitvirtinti plaukuose.

Ši procedūra atliekama naudojant mažas adatėles, kuriomis į galvos odą suleidžiama minėtieji veikliųjų medžiagų mišiniai. Dažniausiai prireikia nuo kelių iki keliolikos procedūrų kurso norint pasiekti pastebimų rezultatų.

DR CYJ injekcijos

Tai dar vienas itin veiksmingas galvos odos gydymo metodas, kuris atliekamas leidžiant injekcijas. Dr. Cyj Hair Filler – tai hialurono rūgšties ir peptidų derinys, gerinantis galvos odos kraujotaką, stiprinantis plaukų folikulus bei skatinantis greitesnį plaukų augimą. Šis užpildas pastebimai padidina plaukų storį, ilgį ir apsaugo nuo lūžinėjimo.

Šią priemonę giria tūkstančiai profesionalų ir klientų visame pasaulyje. Bet kodėl ji tokia veiksminga? Paslaptis yra septynių peptidų, kurių kiekvienas atlieka savo funkciją, derinys: Deca peptide 10, Deca peptide 18, Octa peptide 2, Octa peptide 11, Oligo peptide 71, Oligo peptide 54 bei 0,7% retikulinė hialurono rūgštis. Šios medžiagos tiesiogiai skatina naujų folikulų susidarymą, kolageno gamybą, drėkina plauką, apsaugo jį nuo UV spindulių ir kitų žalojančių veiksnių.

Taip pat kaip ir mezoterapija, Dr Cyj injekcijų metu šie mišiniai yra suleidžiami į galvos odą. Ši procedūra gali būti atliekama įvairaus amžiaus vyrams ar moteris, kenčiantiems nuo plaukų slinkimo, plikimo problemų, ar tiesiog trokštantiems gražesnių, labiau žvilgančių plaukų. Be to, verta atkreipti dėmesį į tai, jog Dr Cyj gydimas yra kompleksinis, tad norint gauti pastebimus rezultatus, reikės mažiausiai kelių procedūrų (priklausomai nuo jūsų galvos odos ir plaukų būklės). Įprastai atliekamas keturių procedūrų kursas, jas kartojant kas dvi savaites.

Mityba, gyvenimo būdas ir  maisto papildai

Tiesa, perkant profesionalias plaukų priežiūros priemones ir atliekant procedūras vertėtų nepamiršti ir savo sveikatos. Turbūt daugeliui yra žinomas faktas, jog plaukai yra tarsi mūsų organizmo atspindys: kuo jis labiau nusilpęs ir trūksta įvairiausių medžiagų, tuo labiau kenčia mūsų plaukai, taigi norint turėti žvilgančius plaukus tikrai vertėtų pasirūpinti savo organizmu.

Visų pirma, prieš pradedant savo kelionę gražių ir sveikų plaukų link, rekomenduojame pasidaryti išsamius kraujo tyrimus. Atlikę juos sužinosite, kokių medžiagų organizmui trūksta. Remiantis kraujo tyrimais, gydytojas jums skirs atitinkamų maisto papildų, kurie kaip žinia, taip pat gali skatinti plaukų augimą. 

Be to, itin svarbu prižiūrėti savo mitybą. Norint turėti sveikus plaukus, rekomenduojama valgyti sveiką, pilnavertišką, kuo įvairesnį maistą ir taip suteikti jiems pakankamai „statybinių medžiagų“ augti. Vertėtų nepamiršti laikytis atitinkamo darbo ir poilsio režimo bei vengti streso. Pastarasis faktorius turi itin didelę įtaka plaukų slinkimui.

Taigi, vienos taisyklės, kuri padėtų turėti sveikus ir žvilgančius plaukus nėra. Tai kompleksinis procesas, kurį sudaro tinkamos priemonės, plaukų priežiūra, profesionalios procedūros, mityba, sveikata ir kitos sudedamosios dalys. Visgi plaukai yra itin svarbi žmogaus išvaizdos ir pasitikėjimo savimi dalis, todėl investuoti į juos tikrai verta.

 

https://lazerineklinika.lt/

Straipsnis  0 komentarų
Reklama: skelbimai
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Mūsų partneriai