Dramatiškai laimėjęs „Jurbarkas-Karys“ priartėjo prie NKL pusfinalio

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

„7bet-NKL“ atkrintamosiose lygos debiutantas „Jurbarkas-Karys“ dėjo dar vieną žingsnį pusfinalio link. Povilo Valaičio auklėtiniai namų tvirtovėje 104:98 (24:22, 20:19, 23:24, 37:33) dramatiškai palaužė Šakių „Vytį-VDU“.

Ketvirtfinalio serijoje iki trijų pergalių jurbarkiečiai yra priekyje 2:1. Ketvirtasis komandų susidūrimas kovo 22 d. 18 val. kelsis į Šakius.

Po išmesto ginčo kamuolio ekipos kovėsi itin atkakliai, o priekyje po pirmosios rungtynių pusės vieno metimo persvara buvo šeimininkai (44:41).

Visgi mačo nugalėtojas vėl sprendėsi lemiamomis akimirkomis kaip ir pirmajame susitikime.

Įpusėjus paskutiniam kėliniui aikštėje vyravo lygybė (82:82), bet „Jurbarko-Kario“ veteranai iniciatyvą perėmė į savo rankas.

Pražangą ties tritaškio linija išprovokavęs Mindaugas Lukauskis realizavo visas baudas, o Tomas Delininkaitis vėliau dar pridėjo tolimą šūvį (88:82).

Svečiai bandė priartėti ir po Eimanto Žiliaus dvitaškio sumažino deficitą (89:93), bet Delininkaitis turėjo dar vieną atsakymą iš toli (96:89).

Pasiduoti nesirengę šakiškiai tiksint paskutinei žaidimo minutei dar pabandė kabintis varžovams į atlapus. Gabrielius Čelka perėmė kamuolį ir greitu dėjimu vėl sumažino svečių deficitą iki 4 taškų (94:98).

Po minutės pertraukėlės abi komandos apsikeitė klaidomis, bet Delininkaitis prasiveržimu šeimininkus atitolino (100:94).

Visgi kitoje aikštės pusėje pražangą ties tritaškio linija išprovokavo Deividas Kumelis, kuris realizavo 1 baudą, bet specialiai prametė paskutinę ir po „Vyčio-VDU“ atkovoto kamuolio puolime įžaidėjas dar smeigė svarbų tritaškį palikdamas varžovams 7 sekundes (98:100).

Prie baudų metimų linijos stojęs Lukauskis pataikė abu kartus, Karolis Kokoška perėmė kamuolį ir jurbarkiečiai įsirašė antrąją pergalę šioje serijoje – 104:98.

Šeimininkų gretose nerungtyniavo Aidas Kavaliauskas ir Artūras Pelšas, o svečiams nepadėjo Domas Uosis.

„Jurbarkas-Karys“: Tomas Delininkaitis 22 (4/6 trit.), Karolis Kokoška 20 (7 rez. per.), Mindaugas Lukauskis ir Vytautas Šarakauskas po 15, Ignas Juškevičius (8 atk. kam.) ir Mintautas Bulanovas po 13.

„Vytis-VDU“: Titas Januševičius 28 (6/12 trit.), Augustinas Mikštas 23 (9 atk. kam.), Deividas Kumelis 16 (7 rez. per.), Eimantas Žilius 15, Gabrielius Čelka 12 (7 rez. per.).

Rekomenduojami video:
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Stresas ir perdegimas: kaip su tuo gyventi?

„Jurbarko-Kario“ triumfas Palangoje

Lemiamose pusfinalio rungtynėse Palangos „Olimpą“ palaužęs „Jurbarkas-Karys“ –„7bet-NKL“ finale  1

Kauno rajono dziudo čempionate – medaliai jurbarkiškiams  0

Jurbarko „Jurbarkas-Karys“ po dramatiškų varžybų nusileido Šakių „Vytis-VDU“ komandai  0

„Jurbarkas-Karys“ jau šiandien namų aikštelėje kausis prieš „Vytis-VDU“

„Jurbarkas-Karys“ jau šiandien namų aikštelėje kausis prieš „Vytis-VDU“  0

Jurbarkiečių komanda

Tarptautiniame dziudo turnyre Alytuje – A. Beinario ir L. Brigadieriaus bronza  0

II vietą užėmusi Jurbarko moksleivių komanda: M. Strokova, I. Milius, Ą. Norkūnas ir S. Juškaitis

Jurbarko šachmatininkų pasirodymai Tauragėje  0

Erkės šiemet pabudo anksčiau nei pernai: kas padeda apsisaugoti?

Erkės šiemet pabudo anksčiau nei pernai: kas padeda apsisaugoti?  1

Jurbarko komanda po apdovanojimų

Jurbarkiečiams – Lietuvos dziudo čempionatų medaliai  0

Jurbarko „Jurbarkas-Karys“ komanda

„Jurbarkas-Karys“ namų aikštelėje dėl pergalės kovos prieš kaimynus - „Vytis-VDU“  0