Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Žodžiai „dantų implantacija“ daugeliui vis dar asocijuojasi su itin sudėtinga ir daug laiko reikalaujančia procedūra. Tačiau medicinai sparčiai tobulėjant, o pasaulyje atsirandant vis inovatyvesniems metodams, šiandien pacientai šypseną gali susigrąžinti vos per vieną parą. Vienas pažangiausių būdų, leidžiančių tai padaryti – „All-on-4“ („Visi ant keturių“) implantacijos metodas. Apie jį ir tai, kaip atrodo naujoji implantologija, pasakoja CLINIC | DPC odontologijos klinikų tinklo įkūrėjas Simonas Bankauskas. 

Svarbu ilgai nedelsti

Netekus dantų susiduriama su įvairiais nepatogumais. Dažnai tokius pacientus kankina ne tik sutrikusi kramtymo funkcija, tačiau ir prasta emocinė būklė. Dantų trūkumas neretai priveda prie nepasitikėjimo savimi ir daugybės kompleksų, kurie vėliau smarkiai pakenkia psichologinei sveikatai. Kaip teigia vyr. gydytojas odontologas S. Bankauskas, ilgą laiką neatkūrus prarastų dantų naujais, grėsmė kyla ir sveikiems dantims. 

„Taisyklingas sąkandis ir sklandi kramtymo funkcija gali būti užtikrinama tik turint visus dantis. Net ir kelių dantų netekimas gali privesti prie rimtų odontologinių problemų. Jeigu prarasti dantys nebūna atkuriami, laikui bėgant gretimi dantys ima pamažu slinktis atsiradusios tuščios ertmės link. Taip gali atsirasti įvairių sąkandžio problemų, o kai kuriais atvejais gali būti prarandami net ir kiti dantys. Be to, kyla pavojus ir žandikaulio kaului. Jis nuolatos turi būti aprūpinamas reikiama apkrova, kuri atsiranda kramtant. Tačiau kai trūksta dalies dantų, tose vietose žandikaulis nėra stimuliuojamas. Todėl laikui bėgant, toje dalyje, kur nėra dantų, kaulas ima pamažu atrofuotis. Svarbu nepamiršti ir emocinės pusės – dantų netekusius pacientus dažnai vargina šveplavimas, dėl kurio jie ima gėdytis kalbėti, megzti naujas pažintis. Jie vengia šypsotis, juoktis, dėl ko smarkiai suprastėja gyvenimo kokybė“, – pasakoja S. Bankauskas.

Dantys atkuriami per parą

Laimei, susidūrus su šia problema, ilgai kentėti nereikia. Pirmasis Lietuvoje pradėjęs taikyti „visi ant keturių“ implantacijos metodą S. Bankauskas teigia, kad šis būdas leidžia atkurti prarastus dantis vos per vieną parą. Pacientai, ryte atvykę į operaciją, vakare kliniką palieka jau su „dantimis“ – laikinu protezu, kuris išvaizda nė kiek nesiskiria nuo natūralių dantų.

„Taikant „visi ant keturių“ implantacijos metodą, dantis galima atkurti, kai pacientas būna netekęs absoliučiai visų dantų ar kai esančius reikia pašalinti. Šis metodas – tai tikras mokslo laimėjimas, kurio dėka vienos procedūros metu pacientui galime sugrąžinti dantis. Dantų lanko atkūrimui užtenka 4 implantų, ant kurių jau tą pačią dieną būna pritvirtinamas laikinas fiksuotas protezas. Tai – patogus ir išvaizdus sprendimas, leidžiantis pacientui akimirksniu džiaugtis nauja šypsena. Implantams visiškai prigijus, maždaug po pusės metų, ant jų uždedami nuolatiniai dantys“, – teigia gydytojas.

Pasak specialisto, šis metodas ne tik leidžia išvengti sudėtingų kaulo priauginimo procedūrų, bet ir suteikia galimybę atsisakyti tradicinių išimamų protezų. Juos dėvint gali būti jaučiamas spaudimas, nepatogumas kramtant, jie neapsaugo žandikaulio nuo jo nykimo, negarantuoja pakankamai geros kramtymo funkcijos ir reikalauja nemažai priežiūros. Tačiau taikant metodą „visi ant keturių“, ant implantų būna fiksuojamas neišimamas dantų protezas, kuris yra stabilus, nejuda kramtant, kalbant ar juokiantis, todėl pacientai visų šių nepatogumų išvengia.

Suteikiama viso gyvenimo garantija

Kaip teigia odontologas, „visi ant keturių“ metodu sudėti implantai funkcionuoja kaip natūralios dantų šaknys. Anot jo, implantai palaiko žandikaulio kaulą, jį stimuliuoja ir taip apsaugo nuo tolesnio nykimo. 

„CLINIC | DPC jau nuo pat 2009 metų, kai buvo atidaryta pirmoji klinika, bendradarbiauja su „Nobel Biocare“ – dantų implantacijos pradininke, pasaulio implantavimo ir estetinės odontologijos rinkos lydere. Šios kompanijos patirtis implantavimo srityje siekia beveik 50 metų, o jos pagamintais implantais šiandien džiaugiasi jau daugiau nei milijonas žmonių visame pasaulyje. Todėl mūsų klinikos pacientai gali būti užtikrinti, kad dėvės pačios aukščiausios kokybės implantus. Negana to, „Nobel Biocare“ savo gaminamiems dantų implantams suteikia ir viso gyvenimo garantiją, tad dėl jų ilgaamžiškumo nekyla jokių dvejonių“, – tvirtina S. Bankauskas.

Viskas pacientų patogumui

Pasirinkę CLINIC | DPC, pacientai gali būti užtikrinti ne tik dėl aukščiausios kokybės gydymo, bet ir dėl maksimalaus patogumo bei išskirtinio dėmesio jiems. Klinika teikia transportavimo paslaugas, kurių sąlygos aptariamos individualiai su kiekvienu pacientu. Todėl jeigu pacientas gyvena kitame mieste, jo pasiimti atvykstama nuo pat namų. Tuomet jis būna atvežamas į kliniką, o po procedūrų parvežamas atgal namo. Pacientai, atvykę į operaciją, gali ilsėtis patogiai įrengtose palatose, jiems suteikiamas ir maitinimas. 

Tam, kad pacientai savo išlaidomis galėtų rūpintis jiems patogiausiu būdu, CLINIC | DPC suteikia galimybę už paslaugas atsiskaityti išsimokėtinai ar pasinaudojant Teritorinių ligonių kasų (TLK) kompensacija. Ši leidžia dalį sumos už protezavimą padengti iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšų. Tokia kompensacija gali pasinaudoti asmenys, kuriems sukako senatvės pensijos amžius, vaikai iki 18 metų, asmenys, pripažinti nedarbingais arba iš dalies darbingais bei tie, kuriems buvo taikytas gydymas dėl burnos, veido ir žandikaulių onkologinių ligų.

Specialūs pasiūlymai dantų implantacijai

Netekus vieno ar kelių dantų – pilnas danties atstatymas – TIK 599 eur.

Į pasiūlymą įskaičiuota – Švedijos gamintojo Nobel Biocare implantas ir gijimo galvutė.

 

Vieno žandikaulio dantų lanko atkūrimas „Visi ant 4” metodu – 4799 eur.

Į pasiūlymą įskaičiuota:

  • Netinkamų gydimui dantų rovimas;
  • implantacija „visi ant 4” metodu;
  • laikinas, neišimamas dantų protezas;
  • sedacija.

Pasiūlymo laikas ribotas.

Vizitui registruokitės telefonu +370 632 00 005 arba internetinėje svetainėje www.clinicdpc.lt

Rekomenduojami video:
Straipsnis  0 komentarų
Reklama: skelbimai
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Skatinamas suvokimas, kad skiepydamasis žmogus apsaugo ne tik save, bet ir savo artimuosius bei kitus žmones.

Kaip tinkamai formuoti imunitetą, kad jis mumis pasirūpintų?  0

Jauniausiųjų grupėje pirmąją vietą laimėjo komanda „Tomas ir draugai“ (Panevėžys), antrąją – „Mashrooms“ (Šiauliai), trečiąją – „Jurbarko Šaltibarščiai“ (Jurbarkas).

Įvyko tradicinis 3X3 krepšinio turnyras Petrui Valučiui atminti  0

Papildai lieknėjimui: sėkmingo svorio metimo paslaptys

Papildai lieknėjimui: sėkmingo svorio metimo paslaptys  0

„Jurbarkas-Karys“ pratęsė sutartį su M. Bulanovu

„Jurbarkas-Karys“ pratęsė sutartį su M. Bulanovu  2

P. Majauskas, treneris M. Smirnovas, L. Lipinskaitė ir K. Bruno

„Panteros“ kovotojų pergalės Latvijoje  0

3 svarbūs žingsniai prieš pradedant ortodontinį gydymą

3 svarbūs žingsniai prieš pradedant ortodontinį gydymą  0

Dziudo kovotojai Palangoje

Jaunieji dziudo kovotojai stovyklavo Palangoje  0

Laimingai pasibaigusi nelaimė

Laimingai pasibaigusi nelaimė  0

„Jurbarkas-Karys“ pratęsė kontraktą su Karoliu Kokoška

„Jurbarkas-Karys“ pratęsė kontraktą su Karoliu Kokoška  0

Po renginio

Tarptautinei jogos dienai – 108 „Saulės pasveikinimai“  0

Verta suklusti: kokiu vandeniu reikėtų pasirūpinti užklupus karščiams?

Verta suklusti: kokiu vandeniu reikėtų pasirūpinti užklupus karščiams?  1

Kaip vasarą išvengti žarnyno užkrečiamųjų ligų ir saugotis erkių

Kaip vasarą išvengti žarnyno užkrečiamųjų ligų ir saugotis erkių  0

SK „Pantera“ komanda

MMA čempionate Raseiniuose SK „Pantera“ tapo čempionais  0

A. Jurgilaitė

Tarptautiniame turnyre – Amelijos Jurgilaitės auksas  0

Ąžuolas Norkūnas (pirmas iš kairės)

Lietuvos greitųjų šachmatų čempionatuose – jurbarkiečių medaliai  0

Lietuvos pankrationo čempionate – jurbarkiečių medaliai ir K. Bruno čempiono diržas (nuotraukos)

Lietuvos pankrationo čempionate – jurbarkiečių medaliai ir K. Bruno čempiono diržas (nuotraukos)  0

T. Smirnovas ir L. Lipinskaitė

Lijana Lipinskaitė – Europos graplingo čempionė  0

Jurbarko komanda po apdovanojimų

Tarptautiniame dziudo turnyre Liepojoje – jurbarkiečių medaliai  0

NVSC primena tris svarbiausias legioneliozės prevencijos taisykles

NVSC primena tris svarbiausias legioneliozės prevencijos taisykles  0

Sporto klubo „Pantera“ komanda

„Panteros“ kovotojai dalyvavo Baltijos šalių MMA čempionate  0

Kitą sezoną „Betsafe-LKL“ čempionate Jurbarko komandos nebus

Kitą sezoną „Betsafe-LKL“ čempionate Jurbarko komandos nebus  2

Gyvenimo istorijos: kaip aš susigrąžinau šypseną be pabrangimo

Gyvenimo istorijos: kaip aš susigrąžinau šypseną be pabrangimo  2

H. Valavičius ir A. Jurgilaitė

Tarptautiniame dziudo turnyre Rygoje – trys jurbarkiškių medaliai  1

Komanda po varžybų

Jaunųjų dziudo kovotojų pasirodymai Tauragėje  0

Mūsų partneriai