Atlėpusios ausys. Kaip galima išspręsti problemą?

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Žmonės, o ypač vaikai su atlėpusiomis ausimis, dažnai patiria patyčias. Kai kuriems žmonėms šį išvaizdos trūkumą pavyko paversti unikalia savybe. Bet ką daryti tiems, kurie dažnai jaučia psichologinį diskomfortą dėl tokios ausies deformacijos?

Yra dvi dažnos ausų atlėpimo priežastys: 

Pirmoji pasireiškia, jei viršutinė ausies landos dalis nėra išsivysčiusi ir oda nesusiformavusi.

Antroji priežastis yra ta, kad jei centrinė kremzlė (grimzlė) auga per greitai, kilpos susidaro netaisyklingai ir visa ausis atrodo vizualiai iškilusi. 

Objektyviai kalbant, kai ausies kraštas yra daugiau nei 2,5 cm atstumu nuo galvos, o kampas tarp ausies ir galvos yra didesnis nei 30 laipsnių, tuomet yra reikalinga atlėpusių ausų operacija. Be atlėpusių ausų, kai kurie pacientai serga ir kitomis ausų ligomis, tokiomis kaip išorinių latakų ar menčių hipoplazija. Jas taip pat reikia gydyti ir pašalinti, kad ausys būtų gražios ir patrauklios Jums patiems.

Nereikia tikėtis, kad atlėpusios ausys priglus nakčiai vaiko galvą stangriai apvyniojus skarele. Šios deformacijos nepakoreguos ir fiksavimas klijais ar pleistrais. Vienintelis efektyvus šios problemos sprendimo būdas – plastinė operacija.

Dažniausiai pacientai skirstomi į tris grupes, kuriems reikia šios operacijos: 5–6 metų vaikai, 12–16 metų paaugliai ir suaugusieji. Tėvai veda vaikus pasidaryti operacijos dar prieš mokyklą, kad bendraamžiai iš jų nesityčiotų ir vaikai nesijaustų psichologiškai nepatogiai. Ausų plastinė operacija yra reikalinga tiek vyrams, tiek moterims, kuomet reikia keisti ausies dydį ar formą. 

Grožio Akademijoje yra ir kitų procedūrų, kurios itin populiarios ir veiksmingos. Vienos jų yra veido ir kūno patempimas, veido plastika ir kitos įvairios procedūros, užsukite į elektroninį puslapį ir pasirinkite tinkamiausią procedūrą, kurios dėka galėsite mėgautis nauja savo išvaizda. 

Straipsnis  0 komentarų
Reklama: skelbimai
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Mūsų partneriai