Reklama: Laikraščio prenumerata

Akiniai – kaip išsirinkti geriausius ir nepasiklysti tendencijų gausoje?

Straipsnis  1 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Akiniai – ne tik regos korekcijos priemonė, bet ir nepakeičiamas stiliaus akcentas. Įvairios spalvos, skirtingi rėmelių dydžiai, o kur dar formų gausybė – visi, nešiojantys akinius, žino, kad rasti savo vienintelius yra sudėtingiau, nei iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti. Apie tai, kaip išsirinkti sau labiausiai tinkančius akinius ir 2019-ųjų metų mados tendencijas komentuoja didžiausio optikų tinklo Lietuvoje „Optikos pasaulis“ stiliste Erika.

Pasak specialistės, norintys šiais metais pakeisti savo išvaizdą, turėtų žinoti, kad madingi akiniai yra puiki galimybė pabrėžti savo stilių ar jį atnaujinti. Erika rekomenduoja vadovautis posakiu „nauji akiniai – naujas tu“ ir išskiria 5 mados viršūnėse šiais metais atsidūrusius modelius:

Aviatoriai. Klasikinis „unisex“ stilius grįžta į mados viršūnes ir užima aukščiausias pozicijas 2019-ųjų TOP tendencijų sąrašuose;

Geometrinių formų. Puikiai tinka tiek vyrams, tiek moterims. „Negabaritinio“ rėmo ir gyvybingos spalvos kombinacija – tinkamiausias būdas išlaikyti jaunatvišką stilių. Specialistės teigimu, ovalas yra populiariausia forma – praktiška ir madinga;

• Minimalistiniai. Plonesni, subtilesni ir paprastesni rėmai tiek moterų, tiek vyrų tarpe yra populiarūs kaip niekuomet;

• Skaidrūs. Tokie rėmeliai nėra naujas reiškinys mados pasaulyje, tačiau pirmą kartą pasirodę prieš keletą metų tik dabar yra mados tendencijų sąrašo viršuje;

• Masyvūs. Dideli, keturkampio formos akiniai yra laikui nepavaldus stiliaus akcentas.

Kalbėdama apie madingiausias šio sezono akinių spalvas, stilistė pažymi, jog spalvoti akiniai skirti ne tik įžymybėms, tad nederėtų bijoti drąsesnių sprendimų. „Akinių lęšių spalvos gali būti pilno padengimo arba pereinančio, tonuoti iš viršaus į apačią, kad lęšio viršus liktų tamsiausias“, – pasakoja specialistė.

Akiniai tinka, jei yra patogūs

Erika rekomenduoja renkantis akinius atsižvelgti į tuo metu vyraujančias tendencijas (tačiau jų nesureikšminti), savo aprangos stilių ir netgi nuotaiką, tačiau pažymi, kad jie privalo būti patogūs. „Priežastis, kodėl akiniai gali būti nepatogūs, yra paprasta – jie jums netinka. Norint rasti jūsų veidui tinkamus akinius reikalingas balansas – nustatykite stilių ir atraskite savo dydį“, – pasakoja specialistė. Taip pat, ji ragina nepamiršti, jog akiniai – ne tik stiliaus akcentas, bet ir regos korekcijos priemonė. Tad siekiant geriausio medicininio rezultato, kartais kai kurios formos ar gamybos medžiagos bus tiesiog tinkamesnės už kitas.

„Matuokitės kuo daugiau įvairių akinių formų bei spalvų, nes tik tuomet galėsite atrasti savo stiliaus detalę. Nėra jokio produkto, kuris yra svarbesnis už jūsų akis. Akiniai yra ir tai, kaip matote pasaulį ir kaip pasaulis mato jus“, – tikina „Optikos pasaulio“ specialistė. Kalbėdama apie akinių rėmelius, specialistė pažymi, jog šie įprastai yra gaminami iš įvairių metalų ir jų derinių bei plastiko. „Rėmeliai, pagaminti iš metalo, titano ar lydinių, yra ilgaamžiai, tačiau svarbu juos tinkamai prižiūrėti. Žmonėms, turintiems alergiją metalams, rekomenduojame hipoalerginius titano rėmus“, – teigia Erika ir priduria, jog, visgi, plastikinius rėmelius renkasi daugiausiai klientų – šie yra lengvi, siūlomas platus jų spalvų ir modelių pasirinkimas. Tačiau derėtų pažymėti, jog plastikiniai rėmeliai nėra itin tvirti ir lūžta gerokai dažniau.

Specialistė teigia, jog nors atėjus naujam sezonui viešojoje erdvėje nuolat sutinkama informacija apie naujausias tendencijas, aklai jų vaikytis nederėtų. Jos teigimu, svarbu išsirinkti tokius akinius, kurie jums tikrai tinka. „Mada pasižymi cikliškumu – tai, kas išėjo iš mados šį sezoną, taps aktualu dar keliems sezonams prabėgus. Patariu investuoti į kokybiškus ir klasikinius akinių modelius, kurie niekada neišeis iš mados – jie tarnaus ilgai, atrodys gerai ir jus džiugins“, – tikina specialistė.

Maloniai kviečiame užsukti į Jurbarke įsikūrusį „Optikos pasaulio“ saloną, adresu: Algirdo g. 1A (PC MAXIMA). Darbo dienomis nuo 10.00 val. iki 19.00 val., šeštadieniais nuo 10.00 val. iki 16.00 val., sekmadieniais nuo 10.00 val. iki 15.00 val. Registracija pas akių priežiūros specialistą, tel. 8 699 20 628.

Straipsnis  1 komentarų
Reklama: skelbimai
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Indrė Trusovė teigia, kad svarbiausia yra neieškoti tobulybės, kuri neegzistuoja, nes viskas, net ir sveikas gyvenimo būdas, turi būti paremtas balansu, o ne griežtais draudimais ar fanatizmu, kuris ilgai netrunka.

„Vaikas mus išmokė gyventi kitaip“  0

Ankstesnių apdovanojimų akimirka.

Renkami geriausi rajono sportininkai. Kviečia siūlyti kandidatus  0

Pasak gydytojos dietologės A. Jauniškytės-Ingelevičienės, pastebėjus vaiko nutukimo riziką rekomenduojama pasikonsultuoti su specialistu, nes tuomet tėvams bus lengviau suprasti galimas priežastis ir po truputį stengtis jas šalinti.

Vaikas sėdi ramiai? Duokime jam saldainį!  0

Gedutė Mašiotaitė, Vakaris Puidokas, Gintarė Malinauskaitė, Kristupas Girdžijauskas, Viltė Kačinskaitė.

Veliuonos šokėjai sužibėjo šokių čempionate  2

„Sodros“ instrukcija: kaip visada gauti ligos išmoką

„Sodros“ instrukcija: kaip visada gauti ligos išmoką  0

Prizininkai Lietuvos nacionalinės dziudo asociacijos čempionate

Prizininkai Lietuvos nacionalinės dziudo asociacijos čempionate  0

Jurbarko dvaro parke varžėsi lengvosios atletikos sportininkai

Jurbarko dvaro parke varžėsi lengvosios atletikos sportininkai  0

Ieva Driukienė teigia, jog pagrindinė žindymo taisyklė būtų atmesti visas taisykles ir instrukcijas ir stengtis vadovautis natūraliais mamos instinktais bei intuicija, vis pasitikrinant su kompetentingu žindymo specialistu, jei kyla tam tikrų abejonių.

„Jaunos mamos istorija. Noriu ja pasidalyti“  0

Vicečempionas Benas Jonaitis kartu su treneriu A. Enčeriu.

Sezono starte iškovoti 9 medaliai  4

Justas Vyturys  Milanas Majauskas, treneris  Mindaugas Smirnovas, Deimantas Grigonius

Sporto klubas „Pantera“ iš Rygos grįžo su pergalėmis  4

Iš vaikų ir jaunučių lengvosios atletikos čempionato – su medaliais

Iš vaikų ir jaunučių lengvosios atletikos čempionato – su medaliais  0

Lietuvos delegacijoje - ir jurbarkietis Pijus Greičius (pirmas iš kairės)

Pasaulio šachmatų čempionate Lietuvai atstovauja jurbarkietis  2

Pilateso treniruotėse, kurios vyko Jurbarko viešosios bibliotekos didžiojoje salėje, pakalbintos moterys džiaugėsi ne tik galimybe sportuoti nemokamai, bet ir trenerės sugebėjimu kiekvienai jų skirti laiko.

Nemokamos treniruotės ir kūno linijas dailina, ir migreną išgydo  0

Jurbarko vaikų ir jaunučių lengvosios atletikos atviras čempionatas – sveikiname laimėtojus!

Jurbarko vaikų ir jaunučių lengvosios atletikos atviras čempionatas – sveikiname laimėtojus!  2

Aktualu tiems, kas skrandžio rūgštingumą slopina  „ranitidinu“

Aktualu tiems, kas skrandžio rūgštingumą slopina „ranitidinu“  2

Atnaujinta Naujamiesčio progimnazijos valgykla ir virtuvė

Mokinių laukia naujovės – nemokamas maitinimas bei „švediškas“ stalas  0

Siūlykite apdovanoti Jurbarko sveikos gyvensenos puoselėtojus

Siūlykite apdovanoti Jurbarko sveikos gyvensenos puoselėtojus  2

Graži šypsena – laimingas pacientas!!!

Graži šypsena – laimingas pacientas!!!  2

I. Girdvainienė primena, kad nėra nieko sveikesnio ir veiksmingesnio kūdikio organizmui už natūralų motinos pieną.

Motinos pienas – ne dovana, o būtinybė  2

2019 metų Lietuvos mažojo futbolo čempionato Jurbarko etapas. FK Imsrė (Jurbarkas) 2 - 1 FK Polivektris (Vilnius.)

Ant nuostabios Jurbarko stadiono dangos finišo tiesiąją pasiekė visos Lietuvos mažojo futbolo čempionato komandos  1

Vakcinų sukūrimas pradėjo naują medicinos erą: likviduotos daug gyvybių nusinešusios užkrečiamos ligos, išnaikinti raupai, sumažėjo sergamumas kitomis pavojingomis ligomis.

Kuo nustebintume mokslininkus E. Jennerį ir L. Pasterą?  0

Užkrečiamų ligų ir AIDS centro Imunoprofilaktikos skyriaus vedėja Daiva Razmuvienė ragina visus nesiskiepijusius suaugusiuosius bei vaikus paskubėti, nes tymų virusas vis dar cirkuliuoja tarp mūsų, o rudenį po atostogų grįžus į darbus keliame didžiulę grėsmę savo bei aplinkinių sveikatai.

Dideliame pasaulyje – didelės rizikos  0

Ąžuolas Norkūnas kairėje

Šachmatininkai grįžo iš tarptautinio turnyro-stovyklos Plateliuose  1

Sporto centras padėkos penkiems savo auklėtiniams absolventams

Sporto centras padėkos penkiems savo auklėtiniams absolventams  1

Mūsų partneriai