Akiniai – kaip išsirinkti geriausius ir nepasiklysti tendencijų gausoje?

Straipsnis  1 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Akiniai – ne tik regos korekcijos priemonė, bet ir nepakeičiamas stiliaus akcentas. Įvairios spalvos, skirtingi rėmelių dydžiai, o kur dar formų gausybė – visi, nešiojantys akinius, žino, kad rasti savo vienintelius yra sudėtingiau, nei iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti. Apie tai, kaip išsirinkti sau labiausiai tinkančius akinius ir 2019-ųjų metų mados tendencijas komentuoja didžiausio optikų tinklo Lietuvoje „Optikos pasaulis“ stiliste Erika.

Pasak specialistės, norintys šiais metais pakeisti savo išvaizdą, turėtų žinoti, kad madingi akiniai yra puiki galimybė pabrėžti savo stilių ar jį atnaujinti. Erika rekomenduoja vadovautis posakiu „nauji akiniai – naujas tu“ ir išskiria 5 mados viršūnėse šiais metais atsidūrusius modelius:

Aviatoriai. Klasikinis „unisex“ stilius grįžta į mados viršūnes ir užima aukščiausias pozicijas 2019-ųjų TOP tendencijų sąrašuose;

Geometrinių formų. Puikiai tinka tiek vyrams, tiek moterims. „Negabaritinio“ rėmo ir gyvybingos spalvos kombinacija – tinkamiausias būdas išlaikyti jaunatvišką stilių. Specialistės teigimu, ovalas yra populiariausia forma – praktiška ir madinga;

• Minimalistiniai. Plonesni, subtilesni ir paprastesni rėmai tiek moterų, tiek vyrų tarpe yra populiarūs kaip niekuomet;

• Skaidrūs. Tokie rėmeliai nėra naujas reiškinys mados pasaulyje, tačiau pirmą kartą pasirodę prieš keletą metų tik dabar yra mados tendencijų sąrašo viršuje;

• Masyvūs. Dideli, keturkampio formos akiniai yra laikui nepavaldus stiliaus akcentas.

Kalbėdama apie madingiausias šio sezono akinių spalvas, stilistė pažymi, jog spalvoti akiniai skirti ne tik įžymybėms, tad nederėtų bijoti drąsesnių sprendimų. „Akinių lęšių spalvos gali būti pilno padengimo arba pereinančio, tonuoti iš viršaus į apačią, kad lęšio viršus liktų tamsiausias“, – pasakoja specialistė.

Akiniai tinka, jei yra patogūs

Erika rekomenduoja renkantis akinius atsižvelgti į tuo metu vyraujančias tendencijas (tačiau jų nesureikšminti), savo aprangos stilių ir netgi nuotaiką, tačiau pažymi, kad jie privalo būti patogūs. „Priežastis, kodėl akiniai gali būti nepatogūs, yra paprasta – jie jums netinka. Norint rasti jūsų veidui tinkamus akinius reikalingas balansas – nustatykite stilių ir atraskite savo dydį“, – pasakoja specialistė. Taip pat, ji ragina nepamiršti, jog akiniai – ne tik stiliaus akcentas, bet ir regos korekcijos priemonė. Tad siekiant geriausio medicininio rezultato, kartais kai kurios formos ar gamybos medžiagos bus tiesiog tinkamesnės už kitas.

„Matuokitės kuo daugiau įvairių akinių formų bei spalvų, nes tik tuomet galėsite atrasti savo stiliaus detalę. Nėra jokio produkto, kuris yra svarbesnis už jūsų akis. Akiniai yra ir tai, kaip matote pasaulį ir kaip pasaulis mato jus“, – tikina „Optikos pasaulio“ specialistė. Kalbėdama apie akinių rėmelius, specialistė pažymi, jog šie įprastai yra gaminami iš įvairių metalų ir jų derinių bei plastiko. „Rėmeliai, pagaminti iš metalo, titano ar lydinių, yra ilgaamžiai, tačiau svarbu juos tinkamai prižiūrėti. Žmonėms, turintiems alergiją metalams, rekomenduojame hipoalerginius titano rėmus“, – teigia Erika ir priduria, jog, visgi, plastikinius rėmelius renkasi daugiausiai klientų – šie yra lengvi, siūlomas platus jų spalvų ir modelių pasirinkimas. Tačiau derėtų pažymėti, jog plastikiniai rėmeliai nėra itin tvirti ir lūžta gerokai dažniau.

Specialistė teigia, jog nors atėjus naujam sezonui viešojoje erdvėje nuolat sutinkama informacija apie naujausias tendencijas, aklai jų vaikytis nederėtų. Jos teigimu, svarbu išsirinkti tokius akinius, kurie jums tikrai tinka. „Mada pasižymi cikliškumu – tai, kas išėjo iš mados šį sezoną, taps aktualu dar keliems sezonams prabėgus. Patariu investuoti į kokybiškus ir klasikinius akinių modelius, kurie niekada neišeis iš mados – jie tarnaus ilgai, atrodys gerai ir jus džiugins“, – tikina specialistė.

Maloniai kviečiame užsukti į Jurbarke įsikūrusį „Optikos pasaulio“ saloną, adresu: Algirdo g. 1A (PC MAXIMA). Darbo dienomis nuo 10.00 val. iki 19.00 val., šeštadieniais nuo 10.00 val. iki 16.00 val., sekmadieniais nuo 10.00 val. iki 15.00 val. Registracija pas akių priežiūros specialistą, tel. 8 699 20 628.

Straipsnis  1 komentarų
Reklama: skelbimai
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Nežalingo rūkymo būdo nėra, o norint greičiau ir lengviau mesti rūkyti, pirmiausia vertėtų kreiptis pagalbos į specialistus.

Pigiausiai kainuojantis sveikatos išsaugojimo būdas  1

Daiva Razmuvienė teigia, kad negalime nesureikšminti šio viruso grėsmės ir privalome sąmoningai laikytis visų valdžios rekomendacijų ir nurodymų.

Negalime nematyti problemos, kol tai nevirto katastrofa  0

Norint apsaugoti save bei kitus, būtina laikytis visų prevencijos priemonių.

Nauji įpročiai – dėl visų gerovės  1

Andrius Zakarauskas

„Jaunimo linija“ ryžosi iššūkiui – kviečia į pirmąjį labdaros aukcioną internete  0

Jurbarko „Imsrė“ užėmė trečiąją vietą – jiems atiteko bronzos medaliai

Jurbarke apdovanoti Lietuvos mažojo futbolo čempionato nugalėtojai  1

Sidabro medalį laimėjusi  Jurbarko šachmatininkė Agota Vainauskaitė - viduryje

Jurbarkiečiai iš Lietuvos greitųjų šachmatų čempionato grįžo ne tuščiomis: su medaliu ir prasiveržę į stipriausiųjų dešimtukus  0

Vitamino C nauda odai

Vitamino C nauda odai  1

Lietuvos mažojo futbolo čempionato uždanga bus nuleista Jurbarke

Lietuvos mažojo futbolo čempionato uždanga bus nuleista Jurbarke  0

Jurbarko „Imsrė“ tarp geriausių Lietuvos mažojo futbolo komandų

Jurbarko „Imsrė“ tarp geriausių Lietuvos mažojo futbolo komandų  5

Vasaros sezonas: patarimai plaukų priežiūrai

Vasaros sezonas: patarimai plaukų priežiūrai  1

Atlikėjas Edgaras Lubys ragina atrasti naujų dalykų, tuomet yra daug pirmų kartų, o kol jų yra, tol esi laimingas!

Mus auklėja ne žodžiai, o pavyzdžiai  0

Protinių dantų rovimas: ką svarbu apie tai žinoti?

Protinių dantų rovimas: ką svarbu apie tai žinoti?  0

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistai atkreipia dėmesį, kad neracionaliai vartojant antibiotikus ir užsiimant savigyda yra žaidžiama savo sveikatos kaina ir didinamas šios grupės vaistų atsparumas, dėl to atsiranda realus pavojus nebeturėti efektyvių vaistų.

„Paskyrėme sau antibiotikų. Ar žinome, kuo rizikuojame?“  0

Nuo ankstyvo amžiaus pradedamas ir ilgus metus trunkantis alkoholio vartojimas lemia rimtas sveikatos problemas.

Negerk, vaikeli, negerk pirmos...  0

Tinklaraštininkė, keturių vaikų mama I. Arnauskienė teigia, kad vaikui susirgus svarbiausia sąmoningai vertinti kiekvieną situaciją, konsultuotis su kompetentingais specialistais ir atsakingai laikytis jų rekomendacijų vartojant nurodytus vaistus.

Antibiotikai: atsisakyti negalima, pamilti draudžiama  0

Dantys prarado baltumą? Problemą spręskite efektyviai

Dantys prarado baltumą? Problemą spręskite efektyviai  0

Pekine įkalinto raudoniškio pasakojimas: kaip koronavirusas Kiniją pavertė norvegišku kalėjimu

Pekine įkalinto raudoniškio pasakojimas: kaip koronavirusas Kiniją pavertė norvegišku kalėjimu  1

Komikas Airidas Jankus teigia, kad norint įveikti depresiją svarbiausia nenuleisti rankų ir nuosekliai rūpintis savo sveikata.

Supratau: kovojame ne su ligomis, o su simptomais  0

Jurbarkietis - Lietuvos jaunučių šachmatų čempionas

Jurbarkietis - Lietuvos jaunučių šachmatų čempionas  2

Atvirose rajono karate pirmenybėse - įspūdingas jurbarkiečių iškovotų medalių skaičius

Atvirose rajono karate pirmenybėse - įspūdingas jurbarkiečių iškovotų medalių skaičius  1

Gydytojas Robertas Badaras pataria vadovautis taisykle – kas per daug, tas visada nesveika.

Kad vaistai netaptų kasdieniu valgiu  0

Paskelbtas geriausias 2019 metų rajono sportininkas

Paskelbtas geriausias 2019 metų rajono sportininkas  7

Anot odontologijos skyriaus vadovės, burnos higienistės Sandros Burčikaitės, tik taisyklinga asmeninė burnos ir dantų priežiūra namie bei reguliarus profesionalios burnos higienos atlikimas pas kompetentingus specialistus gali užtikrinti gerą dantų bei burnos higieną ir užkirsti kelią sunkioms bei ilgo gydymo reikalaujančioms ligoms.

Kiek gali kainuoti šypsena?  3

Geriausių 2019 metų rajono sportininkų apdovanojimuose palikta intriga

Geriausių 2019 metų rajono sportininkų apdovanojimuose palikta intriga  0

Mūsų partneriai