Ypatingai įdomi Valstybės diena: nuo žygio su maudynėmis, džiazo iki madų šou (VIDEO)

   
Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Valstybės diena Jurbarko krašte kaip niekada bus minima įdomiai. Pasiplanavus laiką, liepos 6-ąją, šeštadienį, galima praleisti ypatingai įdomiai. Dieną pėsčiomis apeiti Eržvilko ir Varlaukio apylinkes, popietę paklausyti Jurbarko bardų ir džiazo, o naktį stebėti madų ir muzikos šou Vadžgiryje. Visi renginiai nemokami. Liepos 6 – ąją švenčiama pirmojo suvienytos Lietuvos valstybės valdovo, kunigaikščio Mindaugo vainikavimo karaliumi šventė – Valstybės diena.

 

  • Žygis su maudynėmis

Eržvilkiškių ir Varlaukio bendruomenės kviečia į nuotaikingą žygį miško takeliais su maudynėmis. „Užžygiuokime“ apylinkes, o 21 val. ant Eržvilko piliakalnio bus giedama tautiška giesmė. Žygeivius stiprins grikių koše. Žygis numatomas 15 val., maršrutu Eržvilkas-Varlaukis-Eržvilko piliakalnis.

  • Muzikos, istorijos ir mados naktis Vadžgiry

Žinomos Jurbarko krašto dizainerės Dinaros Klapatauskienės „Dinara“ mados namai liepos 6 dieną kviečia atvykti į naujos kolekcijos pristatymą, kuri įsilies į Vadžgiryje vykstantį renginį „Muzikos, istorijos ir mados naktis !“. „Muzikos, istorijos ir mados naktis !“ programoje 21 val. Vadžgirio bažnyčioje koncertuoja Andrius Bakanas (bosas) ir Gražina Zalatorienė (fortepijonas).

22.30 val. Ažuolų alėjojė šalia bažnyčios Dinara mados namų kolekcijos pristatymas. Dalyvauja Tomas Byčkovas (mėnulio būgnas). 23 val. Nakties muzika. Tomos Butkutės muzikinė programa.

Kaip rašo pati Dinara, burbulai, apskritimai ją lydi nuo pat vaikystės. Ir vidinis noras šias formas iškelti į kuriamus rūbus, įkvėpė sukurti paslaptingumu dvelkiančią kolekciją. Prieš metus išmokusi energetiškai stiprios piešimo technikos Dinara nesipriešino poreikiui dalintis šia energetika ir perduoti ją moterims. Šios piešimo technikos pagalba, burbulų ir apskritimų formos sugulė harmonizuojančiais piešiniais į naujos kolekcijos rūbus. Vyraujančios kolekcijos spalvos juoda ir balta simboliškai kviečia ieškoti pusiausvyros ir balanso, o rutulių ir apskritimų formos įsuka į beribį gyvenimo ciklą. Šios kolekcijos pristatymą lydės Mėnulio Būgno garsai, atliekami Tomo Byčkovo.

  • Dvaro parke – bardai ir džiazas

Dainuojamosios poezijos ir džiazo gerbėjams Valstybės dieną reikėtų atšvęsti Jurbarko Dvaro parke. Čia nuo 18 iki 21.30 val. vyks džiazo muzikos stovyklos „Nauji vėjai 2019“ dalyvių koncertas. Jurbarkiečiams ir miesto svečiams gros Jurbarko kultūros centro vokalinė instrumentinė studija „Jada“, Jurbarko bardų klubas, Morta Čepaitė, „Interplay“ (Kaunas)

Programoje – 19–21 val. „Jada“ koncertas „Svingo garsai“.

  • Kur bus giedamas Lietuvos himnas Jurbarko mieste ir rajone

20.30–21.30 val. Seredžiuje prie Palemono kalno

21–22 val. Jurbarko Dvaro parke

20.30–21.30 val. Girdžių Sąjūdžio aikštėje

21–22 val. Veliuonoje ant Rambyno piliakalnio

21–22 val. Skirsnemunėje, skverelyje prie atminimo akmens

Nuo 20-21 val.Smalininkuose, uoste, prie vėliavos (nuo 20 val. kviečia padainuoti su kultūros centro muzikantais).

21–22 val. Žindaičiuose, prie Senojo Tilto

21–22 val. Stakiuose

21–22 val. Raudonėje

21–22 val. Baltraitiškėse

21 val. ant Ankalniškių piliakalnio

 

Video: JADA kviečia Valstybės dieną švęsti kartu

Straipsnis  0 komentarų
Reklama: skelbimai
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Mūsų partneriai