Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazistai eTwinning stovykloje ,,Ateities pilietis”

   
Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Rugsėjo 26-27 dienomis Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos 7 ir 8 kl. mokiniai - Ernestas Dyglys, Titas Daukšas, Ema Kordušaitė, Nojus Janavičius ir Alvyda Steponavičiūtė -  dalyvavo 2 dienų eTwinning stovykloje ,,Ateities pilietis”  laisvalaikio ir pramogų parke  „Tony resort“ Trakų r.  Ten nuvykę jie ne tik ilsėjosi, bet ir turėjo nemažai padirbėti. 

Įsitraukdami į linksmas užduotis, paskirstydami į grupes ir susipažindami mūsų gimnazijos mokiniai susirado naujų draugų. „Tony resort“ parke jų laukė du žurnalistai - Karolis Vyšniauskas ir Mindaugas Drigotas, kurie pristatė temą  „Pilietiškumas medijose - mulimedijų pasakojimų kūrimas“. Profesionalūs patarimai leido mokiniams sukurti multimedijas, skatinančias susimąstyti. Dirbti buvo tikrai nelengva: sugalvoti žinutę,  ją iliustruoti, sukurti aprašymą  bei viską sujungus į vieną patalpinti uždaroje facebook grupėje. Darbų pristatymas ir aptarimas parodė, kad Lietuvos jaunimui rūpi įvairios temos:  „Žmogaus jausmai“, „Miškų kirtimas“, „Globalinis atšilimas“, „Dvasingumas šiuolaikinėje visuomenėje“ ir kt. Mūsų gimnazijos komanda pristatė savo pamąstymus apie  žmonių santykius ir visuomenės požiūrį į gamtosaugą. Alvyda ir Ema sukūrė  eilėraštį, o Nojus, Titas ir Ernestas puikiai išnaudojo  informacines technologijas  redaguodami  filmuotą ir videomedžiagą savo pristatymams.

Mokiniai liko labai patenkinti ir kupini įspūdžių.  Namo jie sugrįžo kupini puikios nuotaikos, su dovanomis - eTwinning marškinėliais ir atšvaitais.

 Esame tikri, kad ypatingi šios stovyklos įspūdžiai paskatins mūsų gimnazijos mokinius aktyviai dalyvauti naujuose eTwinning projektuose!

 

Alvyda Steponavičiūtė, 7 kl. mokinė

 

 

Straipsnis  0 komentarų
Reklama: skelbimai
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Mūsų partneriai