Turizmo prekės: ko prireiks susiruošusiems į žygį?

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Nors egzistuoja posakis, kad blogo oro nėra, yra tik netinkama apranga, vistik, reikia pastebėti, kad orams atšilus ir dienoms pailgėjus, į žygius susiruošiama kur kas dažniau. Ir nors jie gali padovanoti daug puikių akimirkų, verta pastebėti, kad jie reikalauja ir tam tikro pasiruošimo. Būtina ne tik nuspręsti, kur ir kaip keliausite, kiek laiko praleisite, bet ir įsigyti tam tikrų reikmenų. Turizmo prekės suvaidina ypač svarbų vaidmenį kiekvieno žygio metu. Na, o tuo atveju, jei į jį ruošiatės dar tik pirmą kartą ir nežinote, kokie reikmenys yra patys reikalingiausi, tai, siūlome atkreipti dėmesį į šį sąrašą:

  • Palapinė

Jei neplanuojate nakvoti viešbutyje ar svečių namuose, tokiu atveju, priklausomai nuo to, kiek asmenų, keliaus į žygį, vertėtų įsigyti vieną ar kelias palapines. Jei keliausite dviese, puikiai pakaks vidutinio dydžio palapinės; tuo tarpu jei vyksite kartu su vaikais, turite du pasirinkimus: įsigyti maksimalaus dydžio palapinė arba kelias vidutinio dydžio palapines. Ypač ekonomiškas sprendimas gali būti palapinė su prieangiu – jame galėsite laikyti daiktus,  drabužius ir t.t.

  • Miegmaišis

Tai – dar vienas būtinas atributas kiekvienam keliaujančiam. Pagrindiniai dalykai, kuriuos reikėtų įvertinti renkantis miegmaišį, yra jūsų duomenys bei kelionės laikas – jei turistauti planuojate vasarą, pakaks miegmaišio, pritaikyti kelionėms vasarą, tuo tarpu, jei išvykos planuojamos vėsesniu metu, rekomenduojama rinktis pašiltintus miegmaišius, padengtus avies kailiu.

  • Kelioniniai krepšiai bei kuprinės

Jei dar neturite, pats metas įsigyti kelioninių krepšių bei kurpinių – bent keletą krepšių daiktams sudėti ir po kuprinę kiekvienam keliaujančiam, asmeninių ar smulkių daiktų laikymui.

  • Maisto gaminimo bei laikymo įranga

Jei žygis truks ilgiau nei kelias dienas, labai tikėtina, jog nuspręsite patys gaminti maistą. Na, o to kokybiškai padaryti tikrai nepavyks, jei neturėsite maisto gamybai bei laikymui skirtos įrangos. Belieka tik pridurti, kad maisto gaminimui bei laikymui skirtos turizmo prekės sudaro labai didelį pasirinkimą (įvairios talpos bei dizainų termosai, viryklės, griliai, grotelės, dujiniai degikliai, termo puodeliai ir kt.), tad ypač atidžiai įvertinkite savo poreikius.

  • Turistiniai baldai

Turistiniai baldai gali gerokai padidinti jūsų poilsio kokybę žygio metu. Taigi, priklausomai nuo galimybių bei aplinkybių, įsigykite sulankstomą staliuką ir bent keletą kėdžių – galėsite būti tikri, kad pusryčiavimas ar vakarojimas prie laužo bus kur kas malonesni. Taip pat praversti gali ir turistiniai gultai – ant jų patogu bus ne tik knygą skaityti, bet ir nusnūsti.

  • Turistinis kilimėlis

Na, o, jei manote, kad turistiniai baldai užims pernelyg daug vietos, tačiau komforto vis tiek pageidaujate, tokiu atveju, verta įsigyti turistinį kilimėlį. Vietos užims jis ypač nedaug, tačiau tikrai galėsite mėgautis komfortišku sėdėjimu.

Kaip matyti, siekiant užtikrinti pačias geriausias emocijas dovanojantį žygį, būtina įsigyti pačių įvairiausių turizmo reikmenų: vieną ar kelias palapines; bent keletą kelioninių krepšių, po miegmaišį bei kuprinė kiekvienam keliaujančiam asmeniui; o taip pat – įvairios įrangos bei daiktų, skirtų maistui laikyti ir gaminti. Na, o, kad šių daiktų įsigijimas nepareikalautų daug jūsų brangaus laiko, dėmesį turėtų atkreipti turizmo prekės internetu. Pirkdami šiuo būdu, sutaupysite daug laiko ir išvengsite kelionių į prekybos centrus. Nešvaistykite laiko apsipirkimui – tegul daugiau jo lieka malonioms žygio akimirkoms.

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad šios turizmo prekės ne tik užtikrins komfortą viso žygio metu – ieškodami jų, neturėtumėte taupyti kokybės atžvilgiu. Atminkite, jog kuo kokybiškesnius turizmo reikmenis įsigysite, tuo ilgiau jie jums tarnaus. Vistik, jei jus vis dėlto domina turizmo prekės pigiau, nepamirškite peržvelgti pasiūlymų, kuriems taikomos akcijos.

 

Straipsnis  0 komentarų
Reklama: skelbimai
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Mūsų partneriai