Sportiškos jurbarkietės kviečia į mamyčių „flashmobą“

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Rankų sudėjusios nesėdi ir sportuojančios mamos. Trys veiklios jurbarkietės suvienijo pajėgas ir kviečia į netradicinį renginį, kuriuo skleis meilę šokiui ir pagarbą mamai. Gegužės 3 dieną 17 val. Jurbarko A. Giedraičio-Giedriaus gimnazijos sporto salėje vyks nepaprastas renginys – mamyčių „flashmobas „Judėk laisvai“ (žodis „flashmob“ angl. skolinys, lietuviškai būtų „sambūris, sulėktuvės“, tačiau angliškasis variantas taip prigijęs, kad sudėtinga jį pakeitus suprasti veiksmo esmę).

 

Organizatorės kviečia susirinkti į šią mankštą mamas su atžalomis ir taip sportiškai pasitikti Jurbarko miesto ir verslo dienas. Mamyčių „flashmobas“ – vienas iš šios Jurbarko miesto šventės, truksiančios gegužės 3-4 dienomis, programos dalių. Kas ir kodėl šį neįprastą mamyčių „flashmobą“ organizuoja? „To nori mamytės. Sulaukiau laiškų su klausimu, ar jis vėl bus? Tai mane paskatino imtis veiklos ir vėl organizuoti šventę“, – „Mūsų laikui“ pasakojo šio renginio sumanytoja choreografijos mokytoja Evelina Šauklienė, kuri dar vadovauja Naujamiesčio progimnazijoje šokių kolektyvui ,,Iliuzija“.

Evelina pasakoja, kad jai, kaip ir kitiems kolektyvams, tenka organizuoti tradicinius koncertus, skirtus tėvams, draugams ir visuomenei, tačiau, sako ji, kai sukaupi patirties, norisi kažko naujesnio. Kitokio formato renginio. Tad jai ir kilo idėja daryti kitokį, netradicinį renginį. Prieš keletą metų visas mamas su vaikais ji sėkmingai pakvietė į „Motinos dieną kitaip“. Tada šventėje dalyvavo apie 100 žmonių, mamos aktyviai sportavo su savo vaikais. Renginį vedė ji pati, mankštą vedė aerobikos trenerė Ieva Pažereckienė. Evelina ir į šiųmetinį renginį pasikvietė Ievą. Ir ne tik ją. Evelinai smagu, kad prie jų prisijungė ir kolegė choreografijos mokytoja, dirbanti Jurbarko A. Giedraičio-Giedriaus gimnazijoje, Reda Žemelienė. Joms visoms ir kilo idėja šiais metais sušokti mamyčių „flashmobą“, kuriame galės dalyvauti visi norintys. Tiek mamos, tiek ir vaikai. Galima bus šokti be mamos ar su mama. „Lauksime visų norinčių šią dieną sutikti netradiciškai“, – kvietė Evelina. Renginio organizatorės daug stengėsi, ieškojo, kas prisidės prie šio jų sumanymo, ir nudžiugo, kai suprato, kad Jurbarke yra be galo daug gerų žmonių. „Jau turime fotografą, operatorių, fotosieną, skanėstų, prizų renginio dalyvėms. Mažuosius linksmins MEŠKINAS, prisijungė ir grožio paslaugos bei gėlių salonas, renginį ves puikus vaikinukas. Šie visi žmonės dirbs nereikalaudami už tai jokio atlygio“, – džiaugėsi organizatorės. Evelina dėkoja Ievai, Redai, visiems savanoriams, gimnazijos direktoriui, kuris įsileido į patalpas. „Dabar tik norisi, kad visa tai pavyktų, kad mūsų susirinktų pilna salė. Lauksime mamyčių ir vaikučių. Vertinkite mūsų pastangas, pasiruošimą, nes viskas tik tam, kad Jurbarke gyvuotų meilė šokiui ir pagarba mamai“, – kvietė į netradicinį renginį Evelina.

 

Straipsnis  0 komentarų
Reklama: skelbimai
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Mūsų partneriai