Proginės suknelės – moteriško žavesio atspindys

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Kiekviena moteris džiaugiasi atradusi ir galinti dėvėti sau nepriekaištingai tinkančią, gražią, madingą ir kokybiškos medžiagos suknelę. „DifferentWe“ kūrėjų siekis ir pagrindinė idėja buvo sukurti tokias sukneles, kurios būtų tikro ir šiais laikais kartais nepelnytai užmirštamo moteriškumo išraiška.

„Kūrėme žinodamos, kad pagrindiniai suknelės pasirinkimo kriterijai dažniausiai būna jos modelis ir medžiaga“ – sakė „DifferentWe“ kūrėjos. Todėl plačiame jų suknelių asortimente ir yra didžiausias dėmesys kreipiamas būtent į šiuos dalykus.

Tiek suknelės modelį, tiek siluetą ar spalvą reikėtų rinktis atsakius į vieną svarbiausių klausimų – kokia moteris esate. Šiuolaikiška ir skoninga? Vertinanti eleganciją ir puoselėjanti moteriškas tradicijas? Šiuolaikiška ir žaisminga? Dievinanti modernią klasiką ir išskirtinumą? Turinti drąsos gyventi taip, kaip norisi, ir moteriškumu besinaudojanti tarsi stipriausiu pergalės ginklu? Gal koketiška ir spinduliuojanti grakštumą bei seksualumą? O gal kūrybinga svajotoja, norinti atrodyti žavingai ir sau susirinkti visų aplinkinių žvilgsnius? Visa tai gali slypėti Jūsų pasirinktoje „DifferentWe“ siūtoje suknelėje. Visa tai galite atskleisti apsivilkusi tinkamą suknelę.

Ką siūlo „DifferentWe“ asortimentas?

Savo šventei pasirinkite tai, ko geidžia Jūsų širdis ir prigimtis. Kokteilinė suknelė – žavesio pliūpsnis: uždara krūtinės sritis puikiai dera su apnuogintomis rankomis, subtiliai apnuogintais pečiais, o ilgas sijonas paklūsta gilaus (arba subtilaus) skeltuko flirtui. Tokia suknelė puikiai tinka grakščias kojas turinčiai damai. Proginės suknelės gali būti pasirinkto ilgio – tam, kad geidžiamos suknelės pasirinkimas būtų tik Jūsų rankose. Ši suknelė leidžia pasinerti į avantiūrą ir atrodyti ne tik skoningai, subtiliai gundomai, bet ir tiesiog pritrenkiančiai. Puošni suknelė – tai suknelė moterims, kurios nori priklausyti aukščiausiai lygai. Tai moteris pritampanti prie bet kurio vakarėlio kompanijos, išskirtinė bet kurioje šventėje. Lengvos ir švelnios klostės suknelės apačioje leidžia ir moteriai pasijausti švelniai, bet kartu ir žinančiai savo vertę. O vakarinė suknelė – gali būti trumpa arba ilga, su pūstomis ir ilgomis rankovėmis arba be jų. Ką kuria toks stilius? Valdingą ir seksualią moterį, kuriai pasaulis tarsi krenta po kojmis. Galiausiai laisvesnio tipo suknelė puikiai tiks toms, kurios dievina laisvę, patogumą ir komfortą.

Tad rinkitės norimą suknelės modelį ar siluetą: klasikinį modelį, figūrą pabrėžiančią arba laisvo stiliaus suknelę, o „DifferentWe“ pažada, kad su kiekviena jų pasirinkta suknele atrodysite žavinga, originali ir pagrindinį pulsą savo rankose laikanti šių dienų dama.

Išskirtinės suknelės – išskirtinės medžiagos

Visos „DifferentWe“ suknelės siuvamos iš kokybiško nenatūralaus Armani šilko. Tai pažangi naujiena Lietuvoje, ne veltui pavadinta žymaus dizainerio – Armani – garbei. Medžiaga išsiskiria ne tik tuo, kad ją labai malonu ir patogu dėvėti, bet ir kitomis vertingomis savybėmis, t. y. leidžia kūnui kvėpuoti, laisvai krenta ir grakščiai plazdena, puikiai dėvisi, išsiskiria sodria spalva ir leidžia atrodyti bei jaustis išties prabangiai. Suknelė iš nenatūralaus Armani šilko subtiliai žvilga ir dėvima atrodo nepriekaištingai.

„DifferentWe“ įvairių dydžių (nuo mažiausių iki itin didelių), modelių ir spalvų (nuo šviesiausios iki tamsiausios) siuvamos suknelės – kiekvienos moters figūrai ir pagal kiekvienos skonį. Galima rinktis originalesnes arba klasikines, galima eksperimentuoti ir išdrįsti apsivilkti suknelę, kuri subtiliai atidengia pečius, kuria gražias kūno proporcijas ir yra tarsi duoklė tikrajam moteriškumui. Viskas kuriama tik individualiai Jums ir dėl Jūsų.

Leiskite kiekvienai suknelei turėti savo istoriją. Dėvėdamos ją atskleiskite savo charakterį, būkite skoninga ir stilinga moteris, kuri žino, kad prabanga slypi kokybiškuose drabužiuose.

Straipsnis  0 komentarų
Reklama: skelbimai
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Mūsų partneriai