Reklama: Muras

Patarimai, kurie padės greičiau pradėti ir baigti remonto darbus

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Atėjo laikas patobulinti kiekvienos šeimos namus ir pagerinti jų gyvenimą. Pavyzdžiui, jei perkate naują butą arba laukiate šeimos pagausėjimo, įprastas interjero dizainas netenkina visų poreikių. Vieni žmonės laukia remonto, kiti jo bijo ar bando jo išvengti, nes laukia didelės išlaidos ir daugybė naujų problemų, kurios tik apsunkins gyvenimą. Tokiu atveju žmonės stengiasi prisitaikyti ir gyventi ne tokiuose namuose, kokius įsivaizduoja, tačiau geriausia atlikti remontą, kad visi gyvenantys būtų laimingi.

Kiekvienas remontas yra unikalus ir turi savo ypatumų, tačiau kiekvienas remontas taip pat turi panašumų - visada bus etapas, kuris vyks ne taip, kaip planuota, ir anksčiau ar vėliau visada atsiras nenumatytų išlaidų. Jei vis tiek esate pasiruošę pokyčiams, atminkite keletą niuansų, kurie padės išvengti nepatogumų ir mėgautis remontu.

Kur įsigyti statybų reikmenis

  • Nepamirškime, kad visuose remontuose ir kiekvienuose namuose privalo būti tik aukštos kokybės statybinės priemonės, o jas galima rasti www.torx.lt. Jei statote namą - Sraigtiniai poliai arba įsukami poliai, tai tvirtinimo elementai, leidžiantys pritvirtinti naujus pamatus prie žemės. Taip pat gręžtiniai poliai gali būti naudojami stiprinant ir stabilizuojant jau įrengtus pamatus. Sraigtiniai pamatų poliai tinka namų, garažų, ūkinių pastatų, terasų, tvorų ir kitų statinių įrengimui.
  • Be polių galite įsigyti ir daugybę kitų prekių, tokių kaip smeigės.Polistirolo smeigės, tai specialus tvirtinimo elementas, skirtas polistirolui tvirtinti prie mūro sienos. Smeigės fasadui yra pasirenkamos tada, kai namo šiltinimas yra tvirtinamas iš lauko pusės prie mūro sienos (plytų, blokelių ir pan.) Polistirolo tvirtinimo smeigės yra ilgos – nuo 70 iki 300 mm. Įprastai smeigės putplasčiui lėkštelė yra apie 60 mm skersmens. Taip pat įsukamos smeigės gali būti skirtos mineralinei vatai tvirtinti.

Į ką atkreipti dėmesį, kad remonto darbai praeitų greičiau ir sklandžiau

  1. Patikrinkite savo norų ir galimybių suderinamumą. Apsvarstykite biudžetą ir apskaičiuokite preliminarią remonto sąmatą - tai padės jums sutelkti dėmesį į kainą ir išvengti nereikalingų išlaidų. Įvertinkite, ką galima „išspausti“ iš buto ir kokių rezultatų tikitės. Ar norite erdvės ir laisvės? Arba atvirkščiai - mažas jaukus kambarys, kuriame kiekvienas šeimos narys jausis patogiai? Laikytis biudžeto ribų nėra lengva, tačiau apskaičiavę sumą ir nusprendę skirti lėšų sumą bei tikslą, galite išvengti nereikalingų išlaidų.Patarimas – jei planuojate remontą naujos statybos name, nepradėkite jo be kokybiško dizaino projekto, suderinto su planais, nes be šito elektros išvedžiojimo, vandentiekio, grindų schemos ir kt. dokumentų. Beje, manoma, jog normalu, jeigu remontas viršija daugiausia 20 proc. sąmatos.
  2. Planuokite laiką, nes jis yra labai svarbus šioje situacijoje. Griežtai apibrėžta laikino išlaikymo sistema padės sumažinti finansines išlaidas. Proceso metu dažnai atsiranda naujų idėjų, kurios netrukus gali viršyti įvertinimus. Todėl suformuokite darbo planą ir griežtai jį įgyvendinkite. Iki trijų mėnesių plano nukrypimas laikomas normaliu. Patarimas - jei jums reikia sutaupyti, nepraleiskite progos atidėti sceną. Jei turite gyvenamąją vietą ir norite sutaupyti kai kurias priežiūros išlaidas, tai yra jūsų teisė. Daugelis techninės priežiūros įmonių šiuo metu sustabdo techninę priežiūrą iki dviejų mėnesių be baudų.
  3. Atsisakykite sudėtingo perplanavimo zonavimo naudai. Be architekto pagalbos nereikia atlikti sudėtingų pertvarkymų. Tam reikia suprasti reikalavimus ir taisykles. Lengviau naudoti pertvaras. Pavyzdžiui, sulankstydami pertvaras, miegamąjį galima suskirstyti į miego zoną, darbo zoną ar kūdikio zoną.
  4. Sienų dažymas. Pasirinkite tapytą tapetą. Jei nemėgstate storų tapetų su reljefiniais raštais, galite rinktis plonus, lygius. Geriausia rinktis pusiau matinius dažus. Patarimas - jei remontuojate naujai pastatytą butą, o sienos vis dar yra, geriau dažyti sienas vietoj tapetų.
  5. Kuo daugiau spalvų - tuo linksmiau. Nebijokite ryškių ir tamsių spalvų. Pamirškite stereotipą, kad mažų kambarių sienos turi būti ryškios. Protingai planuodami, naudodami skirtingas tekstūras ant sienų arba pabrėždami skirtingų spalvų sienas, galite vizualiai išplėsti erdvę.
Straipsnis  0 komentarų
Reklama: Akcija prenumerata
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Mūsų partneriai