Reklama: Muras

Norite kieme įsirengti terasą, tačiau nežinote nuo ko pradėti?

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Įrengę kieme terasą, šiltu oru galėsite linksmiau praleisti laiką lauke. Jei gyvenate nuosavame name, įrengkite terasą šalia jo, taip ne tik papuošite kiemą, sukursite naują erdvę, bet ir praplėsite namo ribas. Eiti lauke kepti šašlykų, pakviesti draugų ir smagiai praleisti laiką savo sode - malonumas, be jo sunku įsivaizduoti laisvą laiką vasarą. Terasa tikrai tampa mylimiausiu namų ar sodo kampeliu ne tik vasarą, nes su tinkamais šildytuvais galima terasa mėgautis net ir žiemą.

Į ką atkreipti dėmesį, kuomet įsirenginėjate terasą?

Terasų įrengimo bendrovės teigimu, sprendimą dėl terasos įrengimo reikia patikslinti. Turėdami tai omenyje, galite įrengti paprastą lauko terasą, kuriai įtakos neturi oro sąlygų pokyčiai-negalėsite ja naudotis lietaus metu. Jei lietingą dieną norite būti terasoje, įrengkite lietaus nepraleidžiančią terasą. Žinant terasos paskirtį gali būti lengviau pasirinkti medžiagas terasai gaminti. Lauko terasos gali būti medinės arba kompozitinės. Įprasta rinktis medines terasas, mat tokios terasos dera daugumoje eksterjerų. Visgi tačiau nevalia pamiršti, kad tokios terasos reikalauja daugiau priežiūros. Be to, bėgant laikui, tokios terasos yra linkusios pakeisti spalvą. Tiems, kurie renkasi medinę terasą, verta atkreipti dėmesį ne tik į tai, kokios rūšies mediena terasai yra pasirenkama, bet ir į tai, kokia tvirtinimo sistema terasai yra naudojama. Nuo jos pasirinkimo taip pat priklauso, kiek ilgai galėsite džiaugtis įsigytu produktu.

Kiekvienas turintis namus ir terasą tikrai nenori jos tvarkyti kiekvieną dieną. Turint terasą mieliau renkamasi joje ilsėtis ir smagiai leisti laiką. Dėl to yra keletas būdų, kurie gali padėti palengvinti darbus. Jei norima palengvinti terasos priežiūrą, bet nenorima atsisakyti medienos naudojimo jos konstrukcijose, siūloma rinktis medžio-plastiko kompozitą, kuris sudarytas iš 50 %  medžio dulkių bei 50 % PVC granulių. Turint tokią terasą, nebereikės periodiškai impregnuoti bei dažyti terasos lentų. Medžio-plastiko kompozito lentos atsparios drėgmei, šalčiui bei saulės poveikiui, jos nepleišėja, neskyla, nėra rakščių, šakų.  

Kodėl terasa yra kiemo puošmena, kuri tampa mėgstamiausia namų vieta?

Lauko terasa yra ne tik puiki vieta praleisti laisvalaikį neišeinant iš namų. Svarbu atsakingai pasirinkti jos prigimtį. Tinkamai pasirinkus ir atkreipiant dėmesį į kokybišką įrangą, kiekviena terasa suteiks džiaugsmo pirkėjams ir gamintojams. Juk taip smagu turėti vietą, kurioje galima atsipalaiduoti ir net nereikia sukti galvos, kur rengti gimtadienius ar iškylas. Visas šias veiklas galite surengti kuo puikiausiai savo terasoje.

Terasų statyba https://terasustatyba.lt/terasos-kaina/ teikia konsultacijas dėl terasų parinkimo ir įrengimo. Įmonė rengia terasos pamatus (lieja betoną, montuoja polius, ruošia karkasą ir pan.), dengia stogą ir terasos stiklą. Susisiekite ir sužinosite terasos kainą ir kitus rūpimus klausimus.

Straipsnis  0 komentarų
Reklama: Akcija prenumerata
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Mūsų partneriai