„Meno injekcija” sulaukė žiūrovų antplūdžio

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti
Savaitgalį Jurbarko kultūros centras sulaukė tiek žiūrovų, kad dalis jų liko už durų, nepatekę į sausakimšą salę. Nespėję į renginį neišvydo kasmetinio jaunimo talentų vakaro „Meno injekcija“. Šis koncertas Jurbarko jaunimo organizacijų sąjungos projekto „Jaunimas-jaunimui” dalis. Lapkričio 16 d. šiame renginyje pasirodė daugiau kaip 20 talentingų jaunimo atlikėjų ir grupių ne vien iš Jurbarko. Renginio režisūra, pasirodymai bei visa atmosfera dar kartą įrodė, kad tai populiariausias „superjaunimo” renginys Jurbarke, kurį ir organizuoja pats jaunimas.
Šiais metais renginyje pasirodė 24 dalyviai - šokėjai, muzikantai bei kūrybinių etiudų atlikėjai, pastarųjų paprastai šiame renginyje sulaukiama itin retai. Renginio vedėjai Arnas Ašmonas bei Paulius Eigertas buvo ne tik renginio organizatoriais, vedėjais, bet ir dalyviais. „Renginys buvo super ir žinoma pavyko super. Atsiliepimų daug negirdėjau, Vilniuje apie tai nekalba (juokauja), bet tikiuosi, kad atsiliepimai Jurbarke tik geri. Nuotaikos po renginio puikios, džiaugiamės, kad jis įvyko ir esame maloniai nustebinti, kad į salę netilpo žiūrovai, o dalyvių sąrašas buvo labai gausus“, - sakė Arnas Ašmonas.

Ryškiausias pavyzdys, kad gimtasis kraštas svarbus ir iš jo išvykusiam jaunimui - Arno iniciatyva prisidedant prie „Meno injekcijos“ organizavimo. Šiuo metu Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje (LMTA) aktorinio meno besimokantis Arnas Ašmonas kartu dar su 14 kurso draugų yra apsupti tokių dėstytojų kaip Gintaras Varnas, Arūnas Sakalauskas, Airida Gintautaitė ir kt. Jaunasis Jurbarko krašto talentas sėkmingai gilina žinias ir įgūdžius baleto, solo dainavimo, vaidybos, scenos kalbos, scenos judesio, ritmikos, dramaturgijos, teatro istorijos, meno istorijos ir kitose srityse. Na, o laisvu nuo studijų laiku (paskaitos prasideda 7.30, o vakare baigiasi apie 21-22 val.) spėja prisidėti ir prie Jurbarko krašto jaunimo iniciatyvų. Reikia pasidžiaugti, kad studentai sugrįžta į Jurbarką geriems darbams ir kad ateityje Arną išvysime ne tik Jurbarko, bet ir Lietuvos scenoje. „Prie renginio prisidėjau viskuo, kuo tik galėjau. Šis renginys man įdomus, linksmas, populiarus ir šiaip labai artimas širdžiai. Jis sutraukia visą jaunimą, renginio metu visi yra labai malonūs, draugiški, kūrybingi, trykštantys gera energija ir nuotaika, todėl renginys mane ir traukia. Čia visi gali būti savimi ir gali rodyti tai, ką geriausiai moka. Ir šiais metais norėjau būti dalele šio renginio, padėti savo draugams. Didelė dalis šio renginio organizatorių kitais metais taip pat paliks Jurbarką, todėl norime, kad likęs jaunimas nenutrauktų šios tradicijos ir organizuotų „Meno injekciją“ kad ir dar 10 metų. Aš su savo kolegomis renginį organizuojame jau 3 metai, o kitais metais viską perims jaunesni! Todėl norime, kad jie prižadėtų suorganizuoti nuostabų renginį, kad mes galėtume sėdėti žiūrovų gretose ir ilgai šypsotis, žiūrėdami į sceną arba dalyvauti joje“, - sakė Arnas.

 

 Jurbarkietis Lukas Ignatavičius (kairėje) neseniai sugrįžo iš Danijoje vykusio IDO pasaulio šokių čempionato, šalia renginio vedėjas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje (LMTA) aktorinio meno besimokantis Arnas Ašmonas.

 

 Šių metų renginys išsiskyrė iš praėjusių „Meno injekcijos“ tuo, kad  dalyvavo ne vien jurbarkiečiai. Sulaukta talentų iš Šiaulių, Kauno, Raseinių ir Vilniaus. Tarp dalyvių - ir Jurbarko kaimynai raseiniškiai. Tai  grupė ŠERS, kuri susikūrė visai neseniai, vos prieš mėnesį. Grupės solisto Donato Mickūno teigimu, po šio renginio susikaupė daug emocijų ir, be abejonės, jos teigiamos. Labiausiai Donatą nustebino renginio scenografija bei režisūra, su kuria šauniai padirbėta, labai ryški jaunimo renginio atmosfera. „Patiko, jog turėjome šaunias patalpas (griminę). Labai šilta, maloni bei įspūdingo dydžio jauna publika - palaikymas visuomet suteikia pasitikėjimo. Nustebino ir visų, kurie prisidėjo prie renginio, vieningumas. Iš šalies visi atrodo tarsi viena didžiulė šeima, be jokio nepasitikėjimo“, - džiaugėsi svečias.


Renginio metu būta netikėtumų ir atradimų: vienas iš tokių – Lukas Ignatavičius, kuris scenoje ekspromtu be išankstinės registracijos, o tiesiog renginio organizatorės Urtės Laurinaitytės paragintas, atliko improvizuotą hiphopo stiliaus šokį (IDO taisyklės). Lukas Ignatavičius visai neseniai sugrįžo iš Danijoje vykusio IDO pasaulio šokių čempionato, kuriame šoko hiphop, electric boogie stilių šokius ir battle atrankose. Lukas džiaugiasi užėmęs hiphop kategorijoje 30 vietą, electric boogie 7, o battle atrankose 30. Šio stiliaus šokius jis pradėjo šokti maždaug prieš metus. Lukas nuogąstauja, kad nėra Jurbarke specialisto, kuris padėtų tobulėti, todėl viską išmokta pats. Jis džiaugiasi, kad „Meno injekcija” yra tikrai smagus renginys, kurio metu įvyksta netikėtų ir smagių dalykų.


Jaunimo meninės saviraiškos pasirodymus vainikavo svečių iš Vilniaus - grupės „Biplan” pasirodymas. Kaip jau buvo minėta, ši grupė sutiko groti už sumą, kurią pavyko surinkti rėmėjų dėka. „Kūrybos nebūna per daug - įvairiūs būdai, maži paskatinimai arba tokie dideli renginiai, kuriais skatinamas jaunimas kurti - yra labai labai gerai!!”- Jurbarko jaunimo saviraiškos renginyje sakė grupės lyderis Maksas.


Organizatorių vardu Jurbarko jaunimo organizacijų sąjungos tarybos pirmininkas Dominykas Mazur dėkoja visiems, prisidėjusiems prie renginio - „Vaivorykštės” teatro aktoriams ir vadovei B. Šneiderienei, ypatingai tiems, kurie parėmė finansiškai, t.y. Jurbarko kredito unijai, klubui „Lions”, Jurbarko ūkininkų sąjungai ir Jurbarko savivaldybei.

Straipsnis  0 komentarų
Reklama: skelbimai
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Ką reikia žinoti žvejams: nuo vasario 1 d. draudžiama lydekų žvejyba, leidžiama žvejoti vėgėles

Ką reikia žinoti žvejams: nuo vasario 1 d. draudžiama lydekų žvejyba, leidžiama žvejoti vėgėles  0

Aplinkosaugininkai: poledinės žūklės mėgėjams primename – saugumas svarbiausia

Aplinkosaugininkai: poledinės žūklės mėgėjams primename – saugumas svarbiausia  0

Kaip išmokyti šunį likti namuose vieną: 3 būdai, padedantys išlaikyti augintinį ramų

Kaip išmokyti šunį likti namuose vieną: 3 būdai, padedantys išlaikyti augintinį ramų  0

Asociatyv

Dovanos Kalėdoms – kaip nepasimesti tarp begalybės pasiūlymų?  1

Paskutinės minutės kelionės. Kas tai? Kaip jų ieškoti?

Paskutinės minutės kelionės. Kas tai? Kaip jų ieškoti?  0

Ruošiatės į išvyką? Patarimai, kaip daiktus į kuprinę susidėti talpiai

Ruošiatės į išvyką? Patarimai, kaip daiktus į kuprinę susidėti talpiai  0

Kviečiame į Lietuvos žydų genocido atminimo dienos minėjimą Jurbarke

Kviečiame į Lietuvos žydų genocido atminimo dienos minėjimą Jurbarke  0

Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centras kviečia šeštadienį kartu pajudėti

Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centras kviečia šeštadienį kartu pajudėti  0

Žydų istorijos ir kultūros dienos ŠTETLAS TAURAGĖJE

Žydų istorijos ir kultūros dienos ŠTETLAS TAURAGĖJE  0

„Beatričės vasaros“ festivalis kviečia į „Romansą su kontrabosu“

„Beatričės vasaros“ festivalis kviečia į „Romansą su kontrabosu“  0

Prasidėjo Jurbarko krašto šventė, skirta Lidijos Meškaitytės metams paminėti

Prasidėjo Jurbarko krašto šventė, skirta Lidijos Meškaitytės metams paminėti  0

Į jurbarkiečių pamėgtą Sakartvelą keliauti pakvietė ... nuotrauka

Į jurbarkiečių pamėgtą Sakartvelą keliauti pakvietė ... nuotrauka  0

Milda Prūsaitytė

Jurbarkiečiai kviečiami į įspūdingą Kidulių dvaro puotą  0

Vadžgirio bažnyčioje – nemokamas Evelinos Sašenko koncertas (video)

Vadžgirio bažnyčioje – nemokamas Evelinos Sašenko koncertas (video)  0

Lauko skaitykla netruko sulaukti susižavėjimo

Lauko skaitykla netruko sulaukti susižavėjimo  0

Amerikietiškas piknikas bibliotekos kieme

Amerikietiškas piknikas bibliotekos kieme  0

Gelgaudiškio dvare JEAN-MARC LUISADA koncertas

Gelgaudiškio dvare JEAN-MARC LUISADA koncertas  0

SAMBA TOURÉ  „Užburiantis dykumos bliuzas“

SAMBA TOURÉ „Užburiantis dykumos bliuzas“  0

Tarptautinė medžioklės ir žvejybos trofėjų paroda „Raudonė 2022“

Tarptautinė medžioklės ir žvejybos trofėjų paroda „Raudonė 2022“  0

Jurbarko krašto muziejus kviečia į Jaunimo metams skirtus renginius

Jurbarko krašto muziejus kviečia į Jaunimo metams skirtus renginius  0

Panemunės pilyje – išskirtinis kultinės grupės  „De-Phazz“ – Karl Frierson koncertas

Panemunės pilyje – išskirtinis kultinės grupės „De-Phazz“ – Karl Frierson koncertas  1

Didžiausia vasaros kino ekspedicija: nemokami „Kino karavano“ seansai Jurbarke

Didžiausia vasaros kino ekspedicija: nemokami „Kino karavano“ seansai Jurbarke  0

Beatričės vasaros piknikas

Beatričės vasaros piknikas  0

Jurbarko Dvaro parke – Joninių šventė

Jurbarko Dvaro parke – Joninių šventė  0

Mūsų partneriai