„Meno injekcija” sulaukė žiūrovų antplūdžio

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti
Savaitgalį Jurbarko kultūros centras sulaukė tiek žiūrovų, kad dalis jų liko už durų, nepatekę į sausakimšą salę. Nespėję į renginį neišvydo kasmetinio jaunimo talentų vakaro „Meno injekcija“. Šis koncertas Jurbarko jaunimo organizacijų sąjungos projekto „Jaunimas-jaunimui” dalis. Lapkričio 16 d. šiame renginyje pasirodė daugiau kaip 20 talentingų jaunimo atlikėjų ir grupių ne vien iš Jurbarko. Renginio režisūra, pasirodymai bei visa atmosfera dar kartą įrodė, kad tai populiariausias „superjaunimo” renginys Jurbarke, kurį ir organizuoja pats jaunimas.
Šiais metais renginyje pasirodė 24 dalyviai - šokėjai, muzikantai bei kūrybinių etiudų atlikėjai, pastarųjų paprastai šiame renginyje sulaukiama itin retai. Renginio vedėjai Arnas Ašmonas bei Paulius Eigertas buvo ne tik renginio organizatoriais, vedėjais, bet ir dalyviais. „Renginys buvo super ir žinoma pavyko super. Atsiliepimų daug negirdėjau, Vilniuje apie tai nekalba (juokauja), bet tikiuosi, kad atsiliepimai Jurbarke tik geri. Nuotaikos po renginio puikios, džiaugiamės, kad jis įvyko ir esame maloniai nustebinti, kad į salę netilpo žiūrovai, o dalyvių sąrašas buvo labai gausus“, - sakė Arnas Ašmonas.

Ryškiausias pavyzdys, kad gimtasis kraštas svarbus ir iš jo išvykusiam jaunimui - Arno iniciatyva prisidedant prie „Meno injekcijos“ organizavimo. Šiuo metu Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje (LMTA) aktorinio meno besimokantis Arnas Ašmonas kartu dar su 14 kurso draugų yra apsupti tokių dėstytojų kaip Gintaras Varnas, Arūnas Sakalauskas, Airida Gintautaitė ir kt. Jaunasis Jurbarko krašto talentas sėkmingai gilina žinias ir įgūdžius baleto, solo dainavimo, vaidybos, scenos kalbos, scenos judesio, ritmikos, dramaturgijos, teatro istorijos, meno istorijos ir kitose srityse. Na, o laisvu nuo studijų laiku (paskaitos prasideda 7.30, o vakare baigiasi apie 21-22 val.) spėja prisidėti ir prie Jurbarko krašto jaunimo iniciatyvų. Reikia pasidžiaugti, kad studentai sugrįžta į Jurbarką geriems darbams ir kad ateityje Arną išvysime ne tik Jurbarko, bet ir Lietuvos scenoje. „Prie renginio prisidėjau viskuo, kuo tik galėjau. Šis renginys man įdomus, linksmas, populiarus ir šiaip labai artimas širdžiai. Jis sutraukia visą jaunimą, renginio metu visi yra labai malonūs, draugiški, kūrybingi, trykštantys gera energija ir nuotaika, todėl renginys mane ir traukia. Čia visi gali būti savimi ir gali rodyti tai, ką geriausiai moka. Ir šiais metais norėjau būti dalele šio renginio, padėti savo draugams. Didelė dalis šio renginio organizatorių kitais metais taip pat paliks Jurbarką, todėl norime, kad likęs jaunimas nenutrauktų šios tradicijos ir organizuotų „Meno injekciją“ kad ir dar 10 metų. Aš su savo kolegomis renginį organizuojame jau 3 metai, o kitais metais viską perims jaunesni! Todėl norime, kad jie prižadėtų suorganizuoti nuostabų renginį, kad mes galėtume sėdėti žiūrovų gretose ir ilgai šypsotis, žiūrėdami į sceną arba dalyvauti joje“, - sakė Arnas.

 

 Jurbarkietis Lukas Ignatavičius (kairėje) neseniai sugrįžo iš Danijoje vykusio IDO pasaulio šokių čempionato, šalia renginio vedėjas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje (LMTA) aktorinio meno besimokantis Arnas Ašmonas.

 

 Šių metų renginys išsiskyrė iš praėjusių „Meno injekcijos“ tuo, kad  dalyvavo ne vien jurbarkiečiai. Sulaukta talentų iš Šiaulių, Kauno, Raseinių ir Vilniaus. Tarp dalyvių - ir Jurbarko kaimynai raseiniškiai. Tai  grupė ŠERS, kuri susikūrė visai neseniai, vos prieš mėnesį. Grupės solisto Donato Mickūno teigimu, po šio renginio susikaupė daug emocijų ir, be abejonės, jos teigiamos. Labiausiai Donatą nustebino renginio scenografija bei režisūra, su kuria šauniai padirbėta, labai ryški jaunimo renginio atmosfera. „Patiko, jog turėjome šaunias patalpas (griminę). Labai šilta, maloni bei įspūdingo dydžio jauna publika - palaikymas visuomet suteikia pasitikėjimo. Nustebino ir visų, kurie prisidėjo prie renginio, vieningumas. Iš šalies visi atrodo tarsi viena didžiulė šeima, be jokio nepasitikėjimo“, - džiaugėsi svečias.


Renginio metu būta netikėtumų ir atradimų: vienas iš tokių – Lukas Ignatavičius, kuris scenoje ekspromtu be išankstinės registracijos, o tiesiog renginio organizatorės Urtės Laurinaitytės paragintas, atliko improvizuotą hiphopo stiliaus šokį (IDO taisyklės). Lukas Ignatavičius visai neseniai sugrįžo iš Danijoje vykusio IDO pasaulio šokių čempionato, kuriame šoko hiphop, electric boogie stilių šokius ir battle atrankose. Lukas džiaugiasi užėmęs hiphop kategorijoje 30 vietą, electric boogie 7, o battle atrankose 30. Šio stiliaus šokius jis pradėjo šokti maždaug prieš metus. Lukas nuogąstauja, kad nėra Jurbarke specialisto, kuris padėtų tobulėti, todėl viską išmokta pats. Jis džiaugiasi, kad „Meno injekcija” yra tikrai smagus renginys, kurio metu įvyksta netikėtų ir smagių dalykų.


Jaunimo meninės saviraiškos pasirodymus vainikavo svečių iš Vilniaus - grupės „Biplan” pasirodymas. Kaip jau buvo minėta, ši grupė sutiko groti už sumą, kurią pavyko surinkti rėmėjų dėka. „Kūrybos nebūna per daug - įvairiūs būdai, maži paskatinimai arba tokie dideli renginiai, kuriais skatinamas jaunimas kurti - yra labai labai gerai!!”- Jurbarko jaunimo saviraiškos renginyje sakė grupės lyderis Maksas.


Organizatorių vardu Jurbarko jaunimo organizacijų sąjungos tarybos pirmininkas Dominykas Mazur dėkoja visiems, prisidėjusiems prie renginio - „Vaivorykštės” teatro aktoriams ir vadovei B. Šneiderienei, ypatingai tiems, kurie parėmė finansiškai, t.y. Jurbarko kredito unijai, klubui „Lions”, Jurbarko ūkininkų sąjungai ir Jurbarko savivaldybei.

Rekomenduojami video:
Straipsnis  0 komentarų
Reklama: skelbimai
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Beveik 1,9 tūkst. Lietuvos gyventojų gimtadienį švenčia tik kas ketverius metus

Beveik 1,9 tūkst. Lietuvos gyventojų gimtadienį švenčia tik kas ketverius metus  0

B. Pauliukienė, R. Laužikas ir S. Mielkaitytė

Panemunės pilyje išrinktas „Metų žagarėlis“  0

„Kitoks teatras“ pristato: interaktyvią muzikinę ŠOU komediją ,,Šmaikštuoliai” pagal grupės Boney M legendines dainas

„Kitoks teatras“ pristato: interaktyvią muzikinę ŠOU komediją ,,Šmaikštuoliai” pagal grupės Boney M legendines dainas  0

Pirmasis „Žagarėlių čempionatas“ Panemunės pilyje

Pirmasis „Žagarėlių čempionatas“ Panemunės pilyje  0

Muziejaus edukacijų pristatymas susidomėjimo nesukėlė

Muziejaus edukacijų pristatymas susidomėjimo nesukėlė  0

„Eurovizija“ 2024. Atrankos dalyvių tarpe – jurbarkietis Andrius Pojavis

„Eurovizija“ 2024. Atrankos dalyvių tarpe – jurbarkietis Andrius Pojavis  1

Jurbarke pasirodys pasaulinio hito „Loca People“ atlikėjas Sak Noel

Jurbarke pasirodys pasaulinio hito „Loca People“ atlikėjas Sak Noel  0

Kaip derinti kolje prie jūsų aprangos?

Kaip derinti kolje prie jūsų aprangos?  0

Netikėtos dovanų idėjos švenčių proga

Netikėtos dovanų idėjos švenčių proga  0

Viskas, ką turėtumėte žinoti apie ketaus keptuves

Viskas, ką turėtumėte žinoti apie ketaus keptuves  0

Dovanos vaikams: populiariausios knygų serijos

Dovanos vaikams: populiariausios knygų serijos  0

KOKIE YRA ŽINOMIAUSI MĖGĖJŲ MENO FESTIVALIAI?

KOKIE YRA ŽINOMIAUSI MĖGĖJŲ MENO FESTIVALIAI?  0

Populiariosios „Muzikinė kaukė“ laidos vedėju taps smalininkietis Arnas Ašmonas

Populiariosios „Muzikinė kaukė“ laidos vedėju taps smalininkietis Arnas Ašmonas  0

Kad dovanos nekeltų streso: kodėl naudinga dovanomis pasirūpinti iš anksto?

Kad dovanos nekeltų streso: kodėl naudinga dovanomis pasirūpinti iš anksto?  0

Tautodailinkų Reginos ir Prano Poškų kvilingo (popieriaus rankdarbių) ir šiaudelių aplikacijų paroda

Tautodailinkų Reginos ir Prano Poškų kvilingo (popieriaus rankdarbių) ir šiaudelių aplikacijų paroda  0

Method Feeder žvejybos esmė

Method Feeder žvejybos esmė  0

Sukurkime kalėdinę nuotaiką

Sukurkime kalėdinę nuotaiką  0

Jurbarko bardų klubo narių renginių ciklas PENKTADIENIO VAKARAS SU BARDU

Jurbarko bardų klubo narių renginių ciklas PENKTADIENIO VAKARAS SU BARDU  0

Paroda „Sūduvių žemė: PA(si)likimai“ Jurbarko krašto muziejuje

Paroda „Sūduvių žemė: PA(si)likimai“ Jurbarko krašto muziejuje  0

Prasideda teatrų šventė „Senjorai ir jaunystė“

Prasideda teatrų šventė „Senjorai ir jaunystė“  0

Smalininkuose prasideda žemaitukų žygis į Klaipėdą

Smalininkuose prasideda žemaitukų žygis į Klaipėdą  0

Mokytoja pataria, kaip mažuosius sudominti knygomis

Mokytoja pataria, kaip mažuosius sudominti knygomis  0

Skirsnemunės teatras „Pakeleivis“ švenčia savo dešimtmetį

Skirsnemunės teatras „Pakeleivis“ švenčia savo dešimtmetį  0

Kasmetinės neįgaliųjų „Sporto varžytuves 2023“

Kasmetinės neįgaliųjų „Sporto varžytuves 2023“  0

Mūsų partneriai