Kokybiškos ir brangios ar pigios ir nekokybiškos suknelės. Kaip rasti balansą?

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Daugeliui atrodo, kad brangus drabužis būtinai turi būti ir bus kokybiškas, kai tuo tarpu pigi suknelė tikrai nebus labai gerai ir gana greitai nusiplaus jos spalva. Tikrai toks požiūris yra klaidingas, kadangi kainą lemia labai daug veiksnių ir galime Lietuvoje įsigyti išties puikios kokybės suknelių iki 50-ies eurų. Tik reikia mokėti ieškoti ir suprasti - kokie niuansai kelia kainą ir kaip rasti drabužį, kuris tikrai bus pagamintas iš geros medžiagos, tačiau kurios kaina nebus labai didelė. Kur jo ieškoti?

Drabužio pirkimas internetu

 Geriausia taupymo galimybė - suknelės pirkimas internetu. Paspaudę nuorodą galėsite susipažinti su plačia gana pigių, tačiau tikrai kokybiškų suknelių pasiūla. Internete yra kur kas paprasčiau pamatyti nuolaidas, o tai, žinoma, padeda sutaupyti. Kai kurie bijo, kad drabužiai su nuolaidas bus ne tokie kokybiški. Tikrai ne. Juolab, jeigu rūbai parduodami pigiau ir turi tam tikrus brokus - jie dažniausiai būna padedami atskirai ir pirkėjas yra informuojamas, kad jo pasirenkamas drabužis turi kokius nors netikslumus. Taigi, ieškodami akcijos nepamirškite, kad taupyti verta. Ypač tada, kai tapsite lojaliu tam tikros prekybos vietos pirkėju. Tuomet dažniausiai siūlomos išskirtinės nuolaidos, kurios leidžia įsigyti geros kokybės suknelės pigiau. Patogu? Labai.

Medžiaga, kuri lemia kokybę

Renkantis suknelę daugiausia dėmesio reikia kreiptis ne į kainą, tačiau į medžiagą. Perkant internetu dažniausiai greta drabužio foto būna pateikiamas labai detalus aprašymas, kuris leidžia susidaryti nuomonę, kokio drabužio tikėtis. Suprantama, kad sintetiniai audiniai yra patys pigiausi, tad iš jų gaminami drabužiai taip pat dažniausiai tarnauja trumpiau. Natūralūs audiniai - geriau Jūsų odai, juolab, ilgiau laikosi, tačiau dažniausiai nedžiugina savo kaina. Žinoma, galima rasti ir optimalių variantų per viduriuką. Pavyzdžiui, puikus pasirinkimas yra medvilninės arba vilnonės suknelės. Vienos tinka vasaros metu, o kitos žiemą, tokių suknelių kaina nėra didelė, jos labai malonios odai. Galiausiai, jeigu reikalinga ypatinga suknelė šventei - tokiu atveju net ir šilkinei investuoti verta.

 Gamintojai, kurie padės paprasčiau pasirinkti

 Patogus būdas jaustis užtikrintų dėl kokybės yra pasirinkti tam tikro gamintojo produkcija. Internete galima skaityti žmonių paliktus komentarus apie tam tikrą produkciją. Juk kai kurie gamintojai labai daug investuoja į reklamą, tačiau mažai į pačius gaminius, o kiti tikrai skiria gana dideles investicijas gaminiui, tačiau įmonė beveik nežinoma. Domėkitės, kadangi tai didina tikimybę, kad rasite geriausią variantą iš visų.

 Brangus drabužis nebūtinai reiškia kokybę, lygiai taip pat kaip ir pigus nebūtinai reiškia, kad apranga nebus kokybiška. Matyti, kad reikia vertinti daugiau kriterijų, kitus aspektus. O kadangi dažniausiai suknelės perkamos ne vienam sezonui - skirti laiko gero drabužio paieškai - verta.

 

Straipsnis  0 komentarų
Reklama: skelbimai
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Mūsų partneriai