Kaip geriausia supakuoti dovaną, kad ji gavėją pasiektų nepažeista?

   
Straipsnis  1 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Nenumaldomai artėjančios šventės, Valentino diena ir kitos, skatina pagalvoti apie dovanas ir jų pakavimo subtilybes. Dovanų teikimas savo darbuotojams, klientams ar verslo partneriams – nerašyta taisyklė, padedanti sustiprinti jūsų santykius. Kad šis dėkingumo ir pagarbos gestas tikrai atliktų savo misiją, svarbu atsižvelgti ne tik į teisingą dovanos pasirinkimą, bet ir į pakuotę. Tai ypač aktualu, jei negalite pristatyti ir išsiųsti dovanos asmeniškai. Svarstydami, ar išrinkote geriausią dovaną, ar pavyko nustebinti ištikimus komandos narius ir klientus, nepamirškite pakuotės. Tik tinkama pakuotė gali užtikrinti, kad dovana gavėją pasieks saugi ir optimalios būklės. Nes jei dovana nebus tinkamai supakuota, ji gali būti sugadinta ir gavėjas galvos, jog neatsakingai elgiatės su daiktais.

Kad išvengtumėte nusivylimo, nepamirškite siųsti atsakingai ir skirkite kelias minutes dažniausiai daromoms klaidoms ištirti ir gauti profesionalų patarimą

Svarbu ne tik atsakingai rinktis pakavimo įmonę, bet ir teisingai supakuoti pakuotę. Dažnos pašto dovanų pakavimo klaidos:

  • Į siuntų bendrovės reikalavimus nebuvo atsižvelgta? Atkreipkite dėmesį ir atsižvelkite į nustatytą maksimalų dydį, svorį ir patikrinkite prekių, už kurias siuntų kompanija nėra atsakinga, sąrašą.
  • Neteisingas paketo pasirinkimas. Įvertinkite dovanos dydį, trapumą ir svorį. Įprasti vokai yra labiausiai paplitęs ir pigiausias pasirinkimas, tačiau sutaupyti laiko ar pinigų gali būti nenaudinga dėl saugumo. Brangesniems atvirukams ar smulkioms dovanėlėms rinkitės vokus su oro apsauga, o didesnėms – daugkartines dėžutes. Nenaudokite dovanų vyniojamo popieriaus kaip pagrindinės pakavimo medžiagos ir netikėkite mitu, kad šiukšlių maišai sulaiko drėgmę.
  • Pakartotinis pakavimo konteinerių naudojimas. Kuo daugiau naudosite tą pačią dėžutę, tuo labiau ji praranda savo funkcionalumą ir prastėja kokybė. Jei nenaudojate naujos kartoninės dėžutės, įsitikinkite, kad ji vis dar geros būklės, patikrinkite, ar nėra senų etikečių ar adresų, ar nepažeista ar neįplyšusi.
  • Apsauginis sluoksnis dėžutės viduje prastas. Kad ir kokia tvirta būtų pati dėžutė, reikia pasirūpinti, kad viduje esanti dovana būtų apsaugota. Jei siunčiate kelis elementus, supakuokite juos atskirai arba naudokite etiketes. Įsitikinkite, kad daiktai nejuda uždarius dėklą ir nenaudokite per didelio dėklo. Atkreipkite dėmesį į paminkštinimus kampuose. Norėdami užpildyti erdvę, galite naudoti suglamžytą laikraštį, popierių, pakavimo granules ar drožles.
  • Netinkamai uždaryta pakuotė. Uždarykite visas vietas, kurios gali nukristi arba atsidaryti. Apvyniokite juostą išilgai per visą pakuotę.
  • Pasitikėkite įspėjamuoju lipduku, kad apsaugotumėte trapius daiktus. Tai svarbi papildoma priemonė. Įsitikinkite, kad trapūs daiktai yra pakuotės centre ir gerai apsaugoti apsauginiu sluoksniu.
  • Klaidinančios etiketės arba netikslūs adresai. Tai paskutinis, bet ne mažiau svarbus pakavimo etapas. Įsitikinkite, kad etiketė su adresu ir pristatymo kodu yra aiškiai matoma ir neuždengta. Taip pat nurodykite grąžinimo kontaktą. Patikrinkite, ar teisingai įvedėte visus duomenis, ar lipdukas tvirtai prilipęs ir nenulipęs.
  • Nevenkite paketo draudimo. Jei dovana brangi ir nerimaujate, kad pakuotė net ir geriausioje pakuotėje gali būti sugadinta ar pamesta, pakuotę apdrauskite. Tada net ir atsitikus nelaimei jums bus atlyginta.

Vis daugiau vartotojų, rinkdamiesi pakuotes, atsižvelgia ir į aplinkos apsaugą. JK rinkos tyrimų bendrovės „YouGov“ atlikta apklausa rodo, kad net 47% žmonių nori, kad jų dovanos būtų supakuotos į ekologišką kartoną. Nors pakartotinis dėžių naudojimas yra ekologiškas sprendimas, tai ne visada saugu. Ieškant patikimo, patogaus ir ekologiško būdo suvynioti pakuotę, verta rinktis grąžinamąjį greitąjį voką arba kartoninę dėžutę. Tinkamas dėžutes dovanoms ir siuntoms rasite megapakas.lt. Tai įmonė, kuri Jus suteiks aukštą kokybę ir pasitikėjimą. Svarbu tai, kad turėsite didelį pasirinkimą, galite sukurti dovanoms, siuntoms išskirtines dėžutes, kurios dar labiau nustebins.

 

Straipsnis  1 komentarų
Reklama: skelbimai
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Mūsų partneriai