Kad dovanos nekeltų streso: kodėl naudinga dovanomis pasirūpinti iš anksto?

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Kiekvienais metais kalendorius neišvengiamai skelbia artėjančias šventes, gimtadienius, Šv. Kalėdas ir kitus ypatingus įvykius, kuriems reikalingos dovanos. Nors šios progos suteikia džiaugsmo širdyje, joms artėjant neretai kyla stresas dėl dovanų. Kodėl naudinga dovanomis pasirūpinti iš anksto?

Norite sutaupyti pinigų? Planuokite dovanas!

Laikas yra vienas iš tų dalykų, kurio negalima nupirkti už jokius pinigus, tačiau jo privalumus galime pajusti, kai planuojame ir organizuojame savo veiklas iš anksto. Štai kodėl laikas yra neįkainojamas šaltinis, kai kalbame apie dovanų parinkimą.

  • Galimybė giliau pažinti gavėjo poreikius. Skirdami daugiau laiko dovanų paieškai, galite geriau suprasti, ko tiksliai reikia ir nori gavėjas. Ar tai būtų konkretus pomėgis, knyga, kurią jis norėjo perskaityti, ar tam tikra veikla, kuriai skiria daug laiko - turėdami daugiau laiko, galite tai atidžiau išsiaiškinti.
  • Galimybė palyginti kainas ir pasiūlymus. Planuojant iš anksto, jūsų akiratyje atsidurs daugiau dovanų variantų. Tai leidžia jums palyginti kainas, paslaugas, pristatymo laikotarpius ir kitus aspektus, kad rastumėte geriausią pasiūlymą. Visa tai ir dar daugiau rasite Pegasas.lt elektroniniame knygyne: NEMOKAMAS ATSIĖMIMAS KITĄ DARBO DIENĄ didžiausiame knygynų tinkle Lietuvoje, NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 30€. IŠSKIRTINIAI PASIŪLYMAI PEGASO klubo nariams.
  • Daugiau laiko individualizacijai ir personalizacijai. Ar norėtumėte, kad jūsų dovana būtų unikali? Priklausomai nuo to, ką renkatės, gali prireikti laiko jos individualizavimui. Tai gali būti graviruotė, individualus dizainas ar net rankų darbo kūrinys. Visi šie niuansai reikalauja laiko, kurio turėsite daugiau, jei pradėsite ruoštis anksti.
  • Mažiau klaidų ir nesusipratimų. Kai skiriate daugiau laiko dovanai pasirinkti, mažėja klaidos tikimybė. Tai reiškia, kad mažiau tikėtina, jog pirksite netinkamą dydį, spalvą ar modelį.
  • Galimybė derinti dovanas. Galbūt norite sukurti teminį dovanų rinkinį ar derinti keletą dovanų vienoje. Ankstyvas planavimas suteikia jums laisvę kūrybingai mąstyti ir kombinuoti įvairius elementus, kad sukurtumėte prasmingą ir įsimintiną dovaną.

Dovanų planavimas ne tik padeda sumažinti stresą ir sutaupyti pinigų, bet ir suteikia galimybę pagaminti, užsakyti asmeniškesnes dovanas.

Nestresuokite, dovanas užsakykite internetu!

Stresas renkant dovanas dažnai tampa neišvengiamu šventės palydovu. Visi norime padovanoti kažką ypatingo, tačiau neretai paskutinės minutės laukimas ir nežinojimas, ką pirkti, sukelia daugiau nerimo nei džiaugsmo. Kodėl ankstyvas planavimas ir pirkimas internetu padeda sumažinti šį stresą?

  • Išvengiama nežinomybės. Vienas iš didžiausių streso šaltinių yra nežinomybė. Ankstyvas planavimas leidžia stebėti dovanų gavėjus, ramiai įvertinti jų pomėgius, poreikius. Turėdami pakankamai laiko, idėjų galite paieškoti internetinėse parduotuvėse, palyginti asortimentą, paieškoti įdomių, unikalių dovanų idėjų.
  • Pirkimas be spaudimo. Kai žinote, ką norite įsigyti ir turite tam pakankamai laiko, internete lengvai galite palyginti kainas skirtingose parduotuvėse, pristatymo būdus, siuntų pristatymo terminus ir išsirinkti jums labiausiai tinkančius variantus.
  • Sutaupoma laiko ir energijos. Jums nereikės leisti laiko karštligiškai keliaujant iš vienos parduotuvės į kitą. O dar jei parduotuvės skirtingose miesto pusėse… Laiko prireiktų tikrai nemažai. Iš anksto pasirūpinus dovanomis internetu - daugiau laiko galėsite skirti šeimai, pasiruošimui šventėms, šventiniam namų puošimui ar tiesiog skirti laiko poilsiui.
  • Mažesnė tikimybė nusivilti. Kai dovanos įsigijimui lieka mažai laiko, gali atsitikti taip, kad pageidaujama dovana gali būti išparduota. Renkantis dovanas internetu iš anksto - galėsite įvertinti siuntos pristatymo terminus, pasirinkti patogiausią pristatymo būdą. O jei nutiktų taip, kad prekė brokuota (juk kartais nutinka ir tai) - turėsite pakankamai laiko prekę grąžinti ar pakeisti.
  • Ramybė dėl pristatymo. Užsisakant dovanas internetu iš anksto, galite išlikti ramūs, kad užsakymas atkeliaus laiku. Nenorite, kad dovanas pamatytų artimieji? Pasirinkite patogiausią pristatymo būdą: į paštomatą, darbovietę, namus ar atsiimti patiems. O dar jei elektroninė parduotuvė teikia dovanų pakavimo paslaugą - jums beliks nuspręsti, kur dovanas saugiai laikyti iki pat švenčių, kad jų niekas nepamatytų. Čia apgalvotas dovanų pristatymo būdas tikrai pravers.

Dovanos, parinktos laiku, gali būti kūrybiškesnės ir asmeniškesnės. Ar tai būtų rankų darbo dalykas, individualiai užsakytas daiktas ar net kelionė – visa tai reikalauja laiko planavimo. Rūpinimasis dovanomis iš anksto leidžia geriau organizuoti šventes. Nereikia skubėti paskutinę minutę ir stresuoti dėl detalių, kai jau pasirūpinote dovanomis anksčiau.

 

Rekomenduojami video:
Straipsnis  0 komentarų
Reklama: skelbimai
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

B. Pauliukienė, R. Laužikas ir S. Mielkaitytė

Panemunės pilyje išrinktas „Metų žagarėlis“  0

„Kitoks teatras“ pristato: interaktyvią muzikinę ŠOU komediją ,,Šmaikštuoliai” pagal grupės Boney M legendines dainas

„Kitoks teatras“ pristato: interaktyvią muzikinę ŠOU komediją ,,Šmaikštuoliai” pagal grupės Boney M legendines dainas  0

Pirmasis „Žagarėlių čempionatas“ Panemunės pilyje

Pirmasis „Žagarėlių čempionatas“ Panemunės pilyje  0

Muziejaus edukacijų pristatymas susidomėjimo nesukėlė

Muziejaus edukacijų pristatymas susidomėjimo nesukėlė  0

„Eurovizija“ 2024. Atrankos dalyvių tarpe – jurbarkietis Andrius Pojavis

„Eurovizija“ 2024. Atrankos dalyvių tarpe – jurbarkietis Andrius Pojavis  1

Jurbarke pasirodys pasaulinio hito „Loca People“ atlikėjas Sak Noel

Jurbarke pasirodys pasaulinio hito „Loca People“ atlikėjas Sak Noel  0

Kaip derinti kolje prie jūsų aprangos?

Kaip derinti kolje prie jūsų aprangos?  0

Netikėtos dovanų idėjos švenčių proga

Netikėtos dovanų idėjos švenčių proga  0

Viskas, ką turėtumėte žinoti apie ketaus keptuves

Viskas, ką turėtumėte žinoti apie ketaus keptuves  0

Dovanos vaikams: populiariausios knygų serijos

Dovanos vaikams: populiariausios knygų serijos  0

KOKIE YRA ŽINOMIAUSI MĖGĖJŲ MENO FESTIVALIAI?

KOKIE YRA ŽINOMIAUSI MĖGĖJŲ MENO FESTIVALIAI?  0

Populiariosios „Muzikinė kaukė“ laidos vedėju taps smalininkietis Arnas Ašmonas

Populiariosios „Muzikinė kaukė“ laidos vedėju taps smalininkietis Arnas Ašmonas  0

Tautodailinkų Reginos ir Prano Poškų kvilingo (popieriaus rankdarbių) ir šiaudelių aplikacijų paroda

Tautodailinkų Reginos ir Prano Poškų kvilingo (popieriaus rankdarbių) ir šiaudelių aplikacijų paroda  0

Method Feeder žvejybos esmė

Method Feeder žvejybos esmė  0

Sukurkime kalėdinę nuotaiką

Sukurkime kalėdinę nuotaiką  0

Jurbarko bardų klubo narių renginių ciklas PENKTADIENIO VAKARAS SU BARDU

Jurbarko bardų klubo narių renginių ciklas PENKTADIENIO VAKARAS SU BARDU  0

Paroda „Sūduvių žemė: PA(si)likimai“ Jurbarko krašto muziejuje

Paroda „Sūduvių žemė: PA(si)likimai“ Jurbarko krašto muziejuje  0

Prasideda teatrų šventė „Senjorai ir jaunystė“

Prasideda teatrų šventė „Senjorai ir jaunystė“  0

Smalininkuose prasideda žemaitukų žygis į Klaipėdą

Smalininkuose prasideda žemaitukų žygis į Klaipėdą  0

Mokytoja pataria, kaip mažuosius sudominti knygomis

Mokytoja pataria, kaip mažuosius sudominti knygomis  0

Skirsnemunės teatras „Pakeleivis“ švenčia savo dešimtmetį

Skirsnemunės teatras „Pakeleivis“ švenčia savo dešimtmetį  0

Kasmetinės neįgaliųjų „Sporto varžytuves 2023“

Kasmetinės neįgaliųjų „Sporto varžytuves 2023“  0

Jurbarkiečiai šoko kartu su visa Lietuva

Jurbarkiečiai šoko kartu su visa Lietuva  0

Raudonė kviečia į Rudens lygiadienio apeigas ir Baltų vienybės dienos minėjimą

Raudonė kviečia į Rudens lygiadienio apeigas ir Baltų vienybės dienos minėjimą  0

Mūsų partneriai