Jurbarke esančios ,,Kūrybinės dirbtuvėlės" kviečia į naujas veiklas

   
Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Jau esame pasakoję apie kūrybinių dirbtuvėlių Jurbarke įsikūrimą ir jų sumanytoją Sandrą Mielkaitytę. Regis, jau tiek visko daug šioje erdvėje vyksta, puikiai klesti pritraukdamos būrius lankytojų, kas dar tilps? 

Pasak šios meno mekos įkūrėjos Sandros, čia dar tiek visko norisi „apgyvendinti“, kad mintys ir planai netelpa galvoje.

Sužinojome, kad nuo šių metų meno namuose galima ne tik gaminti taupykles, lipdyti iš molio ar kepti skanėstus, bet ir aktyviai pajudėti ir pasukti galveles. Pagal naują jų įgyvendinamą projektą

„Neformalus ugdymas STEAM ugdymo metodais“ veiklas kviečia išbandyti 7–10 metų vaikus. Šio projekto tikslas – vaikams padėti atrasti save ir savo gabumus. „Juk ne visi turim būti matematikais ar aukščiausio lygio fizikais. Norėdami išugdyti kartą, kuri moka save realizuoti, geba kūrybingai spręsti kilusius nesklandumus, pirmiausiai turime leisti jiems išmokti nebijoti kurti, klysti ir eksperimentuoti. Mūsų tikslas nėra priversti mokytis mokomųjų dalykų, siekiame išlaisvinti jaunųjų kūrėjų kūrybiškumą ir išugdyti gebėjimą spręsti problemas.“, – teigia pašnekovė.

Šių užsiėmimų kaina mėnesiui – 20 eurų, bet gavus finansavimą iš Jurbarko rajono savivaldybės neformaliajam vaikų švietimui skirtų lėšų, kaina bus mažesnė. Registruotis galite pasiskambinę telefonu 8 615 95 885 arba tiesiog užsukę į pačias dirbtuvėles, kurios įsikūrusios Žemaitės g. 14 (įėjimas iš kiemo pusės).

Galime drąsiai teigti, kad vaikai šiomis naujomis veiklomis liks sužavėti, nes patys išbandėme keletą interaktyviųjų užsiėmimų. Veiklos ras kiekvienas – tiek mėgstantis matematiką, tiek sportu besižavintys aktyvuoliai. Prievolės ten nerasite nei kruopelytės. Vaikai drąsiai juda visoje erdvėje, renkasi savo veiklas kokias nori, o pavargę turi poilsio erdvę. Joje taip jauku, gausu įvairių rankų darbo stalo žaidimų ir net patogiausia minkštutėlė lova. Kūrybinių dirbtuvėlių darbuotojos visus mielai priima, kiekvieną pakalbina, aptaria kaip prabėgo jų diena ir paklausia kokios nuotaikos atėjo. Dėka tokių rūpestingų darbuotojų čia vaikučiai ne tik ugdomi, bet ir gali pasijusti svarbūs ir labai laukiami.

Beje, jei dar nežinojote, tai šiose „Kūrybinėse dirbtuvėlėse“ jų kolektyvas kviečia visus linksmai ir originaliai švęsti savo gimtadienius, šeimos, klasės/grupės  ir kitas šventes.

Straipsnis  0 komentarų
Reklama: skelbimai
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Mūsų partneriai