Humoro grupė AMBROZIJA „Sidabrinės vestuvės“

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Vestuvės - stebuklinga šventė. Kartais, kai du visai nesuderinami žmonės nusprendžia būti kartu. Bet jeigu jie dar sugeba kartu išgyventi 25 metus - tai prilygsta vienam iš pasaulio stebuklų.

O jeigu vienas iš jų -Bronius su armonika, o kitas – Stefa su siautulingu charakteriu – lauk fejerverkų. O jeigu dar paradui vadovauja piršlys Beausis - tai be žemės drebėjimo neprasisuksi. Išskirtinė jubiliejinė šventė jūsų mieste „pakeis upių vagas“ ir jūsų supratimą, kas yra šeima. Beprotiškai smagioje koncertinėje programoje "Sidabrinės vestuvės" jūsų laukia juokingi vaizdeliai-patarimai, kaip išsaugoti šeimą, ką daryti, kai vilties nėra ir, kaip muzika gali išgelbėti jūsų santykius. Bus visko ! Smagūs, nepakartojami ir fantastiški šventės atlikėjai „ŽEMAITUKAI“, dainos,šokiai ir juokas iki pat „dugno“. Kviečiame visus į Galvanauskų sidabrines vestuves, kurios vyks Jurbarko kultūros centre, lapkričio 20 d., 18:00.

Bilieto kaina – 12 Eur

Bilietus galite įsigyti Jurbarko kultūros centro bilietų kasoje darbo dienomis nuo 16 iki 18 val. arba www.tiketmarket.lt bilietų kasoje

Kasos darbo metu bilietus galite užsakyti tel. 8 698 70 372.

Straipsnis  0 komentarų
Reklama: skelbimai
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Mūsų partneriai