Gėlininkė Aldona prie daugiabučio sukūrė tikrą rojaus sodelį

   
Straipsnis  1 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Neseniai parašius apie gražiausiai mieste besitvarkančio namo Algirdo gatvėje gyventojus, redakcija sulaukė dar vieno pasiūlymo – aplankyti ypatingą moterį, kuri po daugiabučio langais sukūrė tikrą rojaus sodelį. Panašaus į Jurbarke Kęstučio gatvėje 39-ame name gyvenančios Aldonos Jakaitienės sukurtą grožį greičiausiai nerastume visame mieste. Įprasta gražius darželius matyti prie nuosavų namų, tačiau tiek gėlių surasti prie daugiabučio – neįtikėtina. 

Čia gėlių veši nesuskaičiuojama daugybė, kiek jų, ir pati Aldona negali pasakyti. Kur ją surasti nurodo kaimynė – sako, kad jei ieškot gėlininkės, ji kaip tik šią popietę triūsia kitoje namo pusėje po langais. Kaimynų gėlininke vadinamą Aldoną ir surandame jos darželyje. O tas darželis išsidėstęs ne tik po jos buto, esančio pirmame aukšte langais, bet apima beveik visų trijų laiptinių teritoriją. Ir kodėl niekas anksčiau apie tai nepapasakojo?

Čia stebina viskas – išbetonuoti, mozaikomis padabinti takeliai, įvairios gėlių kompozicijos, sujungtos tam tikra tvarka. Gėlės auga ne tik žemėje, bet ir pakeltos ant tam specialiai įrengtų stovų, pakabintos vazonuose ant sienų, o tarp jų įkurdintos ir pačios gėlininkės nulipdytos sodo skulptūros – varlės, gulbė, boružės, rankos, laikančios augalus, grybai ir kiti. Tarp atskirų gėlių salelių supilti žvyro takeliai, pridėta akmenėlių. Nedideliame tvenkinėlyje plaukioja net auksinės žuvelės, kurios rudenį parkeliauja į akvariumą bute. Viskas meniška ir labai gražu. Ir viskas padaryta, kaip pasakoja Aldona, jos pačios rankomis. Jos vienos sukurta. Net ir takeliai išbetonuoti be kitų pagalbos.

Visą straipsnį skaitykite naujausiame „Mūsų laiko“ numeryje. 

Straipsnis  1 komentarų
Reklama: skelbimai
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Mūsų partneriai