„Auksinis protas“ Jurbarke jau antradienį

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Naujas „Auksinio proto“ sezonas Jurbarke prasideda rugsėjo 10 d., 19 val. Tradiciškai – Jurbarko rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje. Kaip informavo Jurbarko rajono savivaldybės viešosios bibliotekos skaitytojų skyriaus vedėjas Lukas Bakšys, šį sezoną bus sužaista 13 žaidimų, paskutinysis vyks gruodžio 3 dieną, o visos Lietuvos finalas, kuriame dalyvaus po vieną geriausią visų miestų ir rajonų komandą planuojamas gruodžio 14 d., tik kol kas nėra dar aišku, kuriame mieste vyks finalas. Dalyvauti gyvuose „Auksinio proto“ žaidimuose gali visos panorėjusios komandos (iki 9 žmonių, bet kiekvieną antradienį komandos sudėtis gali keistis). Žaidimui registruotis galima internetiniame puslapyje www.auksinisprotas.lt skiltyje „gyvi žaidimai“ arba siųsti komandos pavadinimą ir komandos lyderio vardą, pavardę el. paštu skaitytoju_vedejas@jurbarko-rvb.lt.

Praėjusių metų žaidime visoje Lietuvoje žaidė apie 450 komandų, todėl galima tikėtis panašaus skaičiaus ir šiemet. Šiuo metu Jurbarke yra užsiregistravusios jau 7 komandos, yra labai laukiamos ir naujos komandos. „Žaidime ilgą laiką buvo 4 turai po 11 klausimų ir 1 „Blic“ turas su 20 klausimų su atsakymų variantais, į kuriuos reikia atsakyti kuo greičiau, nei į kitus. Naujovė šį sezoną, kad nebebus „Blic“ turo. Vietoj jo bus kitoks, tačiau koks, sužinosite atėję į pirmąjį žaidimą jau antradienį“, – sakė Lukas Bakšys, kuris ir bus šio žaidimo vedėjas.

Taip pat bus galimybė, kaip ir trečiame sezone, žaidimus vesti savanoriams, kurie galėtų save išbandyti ir vedėjų srityje.

Straipsnis  0 komentarų
Reklama: skelbimai
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Mūsų partneriai