Astrologė Lolita: jurbarkiečiams sėkmingesnė 2016 metų pirmoji pusė

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Prieš tūkstančius metų labiausiai gerbiami buvo tie, kurie galėdavo teisingai patarti, paguosti pažadais apie šviesų rytojų. Tie, kurių pažadai išsipildydavo, užsitarnaudavo ne tik garbę, bet ir dosnų atlygį.  Per kelis tūkstančius metų pasikeitė pranašų pavadinimai, pasikeitė jų apranga, pasikeitė ir statusas visuomenėje. Tačiau pranašavimo metodai liko nepakitę. Vieni tikime tuo, ką mums pranašauja astrologai, kiti nelabai, tačiau beveik visi suklūstame, kai minimas mūsų zodiako ženklas. Tiems, kurie tiki, kad mūsų likimą lemia žvaigždės – „Mūsų laikui“ astrologės Lolitos Žukienės prognozės 2016 metams. Jos skirtos specialiai Jurbarke ir mūsų rajone gyvenantiems žmonėms.

Teko girdėti per TV ir radiją astrologų prognozes, jog 2016-ieji pasauliui bus labai nesėkmingi, tiesiog katastrofiški. Kokia Jūsų nuomonė apie tai?

– Kalbant apie katastrofiškus 2016 metus. Yra graži pasaka apie fėjų palinkėjimus. Pačioje pabaigoje atvykusi pavėlavusi viena fėja sušvelnina visas blogas pranašystes. Norėtųsi pabūti jos vaidmenyje. Manyčiau, kad ir net aštriais, sudėtingais metais mes visi, jeigu mąstome pozityviai, jeigu ieškome to, kas gera aplink mus, jeigu tikime geresne diena, galime ne vien gausinti baimes, nepasitikėjimą gyvenimu ir vieni kitais. Mes taipogi kuriame savo metus ir todėl, norit įveikti sunkesnį astrologinį foną, sunkesnes tendencijas, ar matant aštrius vykstančius įvykius, labai svarbu išlaikyti vidinę ramybę, gausinti geresnes mintis, pasitikėjimą  ir tikėjimą. To ir norėčiau palinkėti Jūsų skaitytojams. Tegu šitie metai, nepaisant ir aštresnio fono, būna pozityvūs, teikiantys mums viltį ir išpildantys mūsų giliausius troškimus.

– Gal galėtumėte papasakoti, ar Lietuvai 2016 metai taip pat bus nesėkmingi? Kurie mėnesiai patys geriausi ir kurie nesėkmingiausi?

– 2016-ieji – Ugninės Beždžionės metai bus labai aktyvūs, labai energingi. Bus galima daug pasiekti ir daug ką padaryti. Iš kitos pusės jie galėtinai aštrūs. Paminėčiau mėnesius ir mažiau sėkmingas dienas: kovo 8-9 d., kada vyks visiškas saulės užtemimas žuvų ženkle, taip pat kovo 23 d. dalinis mėnulio užtemimas mergelės ženkle, rugsėjo 1 d. dalinis saulės užtemimas mergelės ženkle ir rugsėjo 16-17 d. dalinis mėnulio užtemimas avino ir jaučio takoskyroje. Tai yra laikotarpiai, kurie yra sudėtingesni. Reikėtų paminėti šiek tiek sudėtingesnį birželį – jau nuo gegužės 21 d. juodasis mėnulis iš svarstyklių ženklo pereis į skorpioną. Ir taipogi lapkričio mėnesį, kai saulė keliaus būtent skorpiono žvaigždynu ir aktyvuos juodojo mėnulio įtaką. Tai sudėtingesni laikotarpiai. Bet tai nereiškia, kad būtinai turi vykti kažkokios katastrofos ar baisios nelaimės. Tai yra mažiau palankus astrologinis fonas. Bet to, reikia neužmiršti, kai kalbame apie kiekvienos valstybės ateitį – ją kurią bendras metų ir tos valstybės horoskopas.

Lietuva priklauso vėžio ženklui, tačiau vanduo nebūtinai gali pasireikšti didžiule, energinga sėkme. Metai bus skirti daugiau apmąstymams, susikaupimui. Rezultatai bus ne tokie greiti, kaip mums norisi. Tačiau tai stabilumas, stabilumo kūrimas. Nesureikšminkime vien tik nesėkmių.

– Kokios stichijos (žemės, vandens, oro ir ugnies) ženklams pranašautumėte gerus ir kokios – blogus metus?

– Ugnies ir oro ženklams yra sėkmingesni metai, sudėtingesni vandens ir žemės ženklams. Tačiau reikia nepamiršti, kad mes kalbame vien apie saulės buvimo vietą, būtent tą akimirką kai gimstame ar yra įkurtas miestas. Be viso šito yra labai daug svarbių rodiklių žmogaus horoskope – kokia yra mėnulio padėtis, kai gimstame, gimimo akimirka minučių tikslumu, kur tuo metu yra Marsas, Venera ir kitos planetos. Todėl tai yra labai individualu. Jūs galite būti vandens ženklo žmogus, tačiau turėti svarbių rodiklių ugnies ženkle arba oro ženkle, vadinasi, kai kuriais aspektais jums labiau seksis.

– Ar atskiri miestai turi savo zodiako ženklus? Jei taip, tai kokiam ženklui priskirtumėte Jurbarką? Kas laukia mūsų regiono?

– Jurbarko įkūrimas yra lapkričio 4 d., vadinasi, jis yra skorpiono ženklo miestas. Skorpiono ženklui šiais metais sėkmingesnė yra pirmoji metų pusė iki gegužės 21 d., nes vėliau į tą ženklą įeis juodasis mėnulis. Ir tada šiek tiek lėčiau viskas vyks. Reiškia, labai sėkminga Jurbarkui pirmoji metų pusė. Tada ir imkitės pačių svarbiausių darbų. Žinoma, mes nesame atskirti vieni nuo kitų, kaip ir Jurbarkas nėra atskirtas nuo visos Lietuvos, taip ir Lietuva yra susijusi ir su kitomis valstybėmis. Žodžiu, esame kaip ir vienas junginys, todėl mus svarbu, kas vyksta ir aplinkui mus. Bet iš kitos pusės, Jurbarkas, būdamas skorpiono ženkle, turi ir tam tikrų ir puikių savybių. Turi didelę vidinę jėgą, gebėjimą įveikti sunkumus, žodžiu, žmonės, gyvenantys šitame mieste, turėtų pasižymėti stipriomis savybėmis. To ir linkėčiau Jums visiems – išsiugdyti stiprybę, sugebėjimą nepasiduoti sunkumams ir pasiekti labai daug.

– Jei pranašaujami blogi, nesėkmingi metai, ar pats žmogus gali turėti įtakos savo likimui? Ar žvaigždžių pranašaujamą lemtį galima pakeisti ir kaip? Ką palinkėtumėte mūsų skaitytojams kitiems metams.

– Kalbame apie bendrą astrologinį foną. Kiekvienas turi savo asmeninį horoskopą, kurio rodikliai yra ypač svarbūs. Jie turi didžiausią įtaką mūsų likimui. Bet netgi tuos rodiklius galima koreguoti. Žinant, kokie periodai sėkmingesni, reikia imtis veiklos, o tais, kurie mažiau sėkmingi, galima paatostogauti. Jei periodas yra labai geras jums šiuo metu, galite pradėti savo verslą,  jei šis laikotarpis jums kaip tik sudėtingas, reiškia, turėtume pabūti ramesni, nesiimti labai svarbių sprendimų. Iš tikrųjų mūsų mintys, mūsų pastangos daro labai didelę įtaką, bet ir labai svarbu žinoti, kada ir ką galima daryti. Anksčiau tai galėdavo žinoti tik patys turtingiausi valdovai, tik jie turėdavo savo asmeninius astrologus. Šiais laikais mes galime turėti daugiau žinių ir tai galėtų mums padėti gyvenime. Tai tarsi važinėjimas su navigacija, bet turėtume žinoti ir savo pačių gabumus, tendencijas, laikotarpius – sėkmingus, mažiau sėkmingus. Bet vėlgi – tam reikalingas kiekvieno žmogaus asmeninis horoskopas. To ir linkėčiau kiekvienam iš Jūsų –žinoti apie save kiek galima daugiau, o tada jau galima aptarti, ką galima padaryti, kad geriau sektųsi.

Noriu palinkėti Jūsų skaitytojams, nepaisant sunkesnio ateinančių metų fono, geresnių metų nei buvo 2015-ieji, kad išsipildytų Jūsų troškimai. Esu labai pozityvi astrologė, tad  man svarbu matyti ne vien problemas, bet ir rasti jų sprendimus. Tad ir jūsų skaitytojams linkiu matyti ne vien tik tai, kas blogai, o galvoti, ką galima padaryti, kaip rasti išeitį, kaip išspręsti vieną ar kitą problemą. Jums linkiu ne problemų, bet daug gerų jų sprendimų. Didelės sėkmes, gerovės ir, žinoma, daug džiaugsmo.

Rekomenduojami video:
Straipsnis  0 komentarų
Reklama: skelbimai
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Birželio 2-ąją Panemunės pilyje skambės Tėvo dienai skirtas senosios muzikos koncertas

Birželio 2-ąją Panemunės pilyje skambės Tėvo dienai skirtas senosios muzikos koncertas  0

Raudonės pilies festivalis: scenoje – pasaulinės žvaigždės Londonbeat, Komodo ir gausybė pramogų vaikams

Raudonės pilies festivalis: scenoje – pasaulinės žvaigždės Londonbeat, Komodo ir gausybė pramogų vaikams  2

Kviečia XIV Muzikos festivalis „Beatričės vasaros“ (programa)

Kviečia XIV Muzikos festivalis „Beatričės vasaros“ (programa)  0

V. Grybo muziejuje – pasaulio architektūros šedevrai (nuotraukos)

V. Grybo muziejuje – pasaulio architektūros šedevrai (nuotraukos)  0

Muziejaus nakčiai skirti renginiai Jurbarke

Muziejaus nakčiai skirti renginiai Jurbarke  2

Tauragė Jazz 2024: Netikėta muzika – netikėčiausioje vietoje

Tauragė Jazz 2024: Netikėta muzika – netikėčiausioje vietoje  0

Vita Žiba su STAND-UP  programa „Fordui Atminti...“

Vita Žiba su STAND-UP programa „Fordui Atminti...“  0

Infoturas parodė, ką turistams žada mūsų kraštas

Infoturas parodė, ką turistams žada mūsų kraštas  0

Jurbarko krašto poetų eilės mamoms

Jurbarko krašto poetų eilės mamoms  0

Biblioteka ir „Žygių magija“ kviečia į žygį Jurbarke „Slaptažodis: Aidas“

Biblioteka ir „Žygių magija“ kviečia į žygį Jurbarke „Slaptažodis: Aidas“  0

Artėja laukiamiausia pavasario šventė – Jurbarko miesto ir verslo dienos 2024

Artėja laukiamiausia pavasario šventė – Jurbarko miesto ir verslo dienos 2024  2

RAUDONĖS PILIES FESTIVALIS sugrįžta – skelbiami pirmieji atlikėjai

RAUDONĖS PILIES FESTIVALIS sugrįžta – skelbiami pirmieji atlikėjai  0

Bibliotekų savaitės renginiai Jurbarke

Bibliotekų savaitės renginiai Jurbarke  0

Jurbarko rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje – parodų gausa

Jurbarko rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje – parodų gausa  0

Pravardė – įžeidimas ar pripažinimo ženklas?

Pravardė – įžeidimas ar pripažinimo ženklas?  0

Balandžio 6-ąją Panemunės pilyje suskambės dvarų muzika

Balandžio 6-ąją Panemunės pilyje suskambės dvarų muzika  0

Kovo 29-osios „Mūsų laike“ skaitykite

Kovo 29-osios „Mūsų laike“ skaitykite  0

Geriausia pasaulyje šalta sriuba – lietuviški šaltibarščiai

Geriausia pasaulyje šalta sriuba – lietuviški šaltibarščiai  0

Metų knygos rinkimai 2023. Kas pretenduoja ir kur balsuoti už labiausiai patinkančią

Metų knygos rinkimai 2023. Kas pretenduoja ir kur balsuoti už labiausiai patinkančią  0

Beveik 1,9 tūkst. Lietuvos gyventojų gimtadienį švenčia tik kas ketverius metus

Beveik 1,9 tūkst. Lietuvos gyventojų gimtadienį švenčia tik kas ketverius metus  0

B. Pauliukienė, R. Laužikas ir S. Mielkaitytė

Panemunės pilyje išrinktas „Metų žagarėlis“  0

„Kitoks teatras“ pristato: interaktyvią muzikinę ŠOU komediją ,,Šmaikštuoliai” pagal grupės Boney M legendines dainas

„Kitoks teatras“ pristato: interaktyvią muzikinę ŠOU komediją ,,Šmaikštuoliai” pagal grupės Boney M legendines dainas  0

Pirmasis „Žagarėlių čempionatas“ Panemunės pilyje

Pirmasis „Žagarėlių čempionatas“ Panemunės pilyje  0

Muziejaus edukacijų pristatymas susidomėjimo nesukėlė

Muziejaus edukacijų pristatymas susidomėjimo nesukėlė  0

Mūsų partneriai