Astrologė Lolita: jurbarkiečiams sėkmingesnė 2016 metų pirmoji pusė

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Prieš tūkstančius metų labiausiai gerbiami buvo tie, kurie galėdavo teisingai patarti, paguosti pažadais apie šviesų rytojų. Tie, kurių pažadai išsipildydavo, užsitarnaudavo ne tik garbę, bet ir dosnų atlygį.  Per kelis tūkstančius metų pasikeitė pranašų pavadinimai, pasikeitė jų apranga, pasikeitė ir statusas visuomenėje. Tačiau pranašavimo metodai liko nepakitę. Vieni tikime tuo, ką mums pranašauja astrologai, kiti nelabai, tačiau beveik visi suklūstame, kai minimas mūsų zodiako ženklas. Tiems, kurie tiki, kad mūsų likimą lemia žvaigždės – „Mūsų laikui“ astrologės Lolitos Žukienės prognozės 2016 metams. Jos skirtos specialiai Jurbarke ir mūsų rajone gyvenantiems žmonėms.

Teko girdėti per TV ir radiją astrologų prognozes, jog 2016-ieji pasauliui bus labai nesėkmingi, tiesiog katastrofiški. Kokia Jūsų nuomonė apie tai?

– Kalbant apie katastrofiškus 2016 metus. Yra graži pasaka apie fėjų palinkėjimus. Pačioje pabaigoje atvykusi pavėlavusi viena fėja sušvelnina visas blogas pranašystes. Norėtųsi pabūti jos vaidmenyje. Manyčiau, kad ir net aštriais, sudėtingais metais mes visi, jeigu mąstome pozityviai, jeigu ieškome to, kas gera aplink mus, jeigu tikime geresne diena, galime ne vien gausinti baimes, nepasitikėjimą gyvenimu ir vieni kitais. Mes taipogi kuriame savo metus ir todėl, norit įveikti sunkesnį astrologinį foną, sunkesnes tendencijas, ar matant aštrius vykstančius įvykius, labai svarbu išlaikyti vidinę ramybę, gausinti geresnes mintis, pasitikėjimą  ir tikėjimą. To ir norėčiau palinkėti Jūsų skaitytojams. Tegu šitie metai, nepaisant ir aštresnio fono, būna pozityvūs, teikiantys mums viltį ir išpildantys mūsų giliausius troškimus.

– Gal galėtumėte papasakoti, ar Lietuvai 2016 metai taip pat bus nesėkmingi? Kurie mėnesiai patys geriausi ir kurie nesėkmingiausi?

– 2016-ieji – Ugninės Beždžionės metai bus labai aktyvūs, labai energingi. Bus galima daug pasiekti ir daug ką padaryti. Iš kitos pusės jie galėtinai aštrūs. Paminėčiau mėnesius ir mažiau sėkmingas dienas: kovo 8-9 d., kada vyks visiškas saulės užtemimas žuvų ženkle, taip pat kovo 23 d. dalinis mėnulio užtemimas mergelės ženkle, rugsėjo 1 d. dalinis saulės užtemimas mergelės ženkle ir rugsėjo 16-17 d. dalinis mėnulio užtemimas avino ir jaučio takoskyroje. Tai yra laikotarpiai, kurie yra sudėtingesni. Reikėtų paminėti šiek tiek sudėtingesnį birželį – jau nuo gegužės 21 d. juodasis mėnulis iš svarstyklių ženklo pereis į skorpioną. Ir taipogi lapkričio mėnesį, kai saulė keliaus būtent skorpiono žvaigždynu ir aktyvuos juodojo mėnulio įtaką. Tai sudėtingesni laikotarpiai. Bet tai nereiškia, kad būtinai turi vykti kažkokios katastrofos ar baisios nelaimės. Tai yra mažiau palankus astrologinis fonas. Bet to, reikia neužmiršti, kai kalbame apie kiekvienos valstybės ateitį – ją kurią bendras metų ir tos valstybės horoskopas.

Lietuva priklauso vėžio ženklui, tačiau vanduo nebūtinai gali pasireikšti didžiule, energinga sėkme. Metai bus skirti daugiau apmąstymams, susikaupimui. Rezultatai bus ne tokie greiti, kaip mums norisi. Tačiau tai stabilumas, stabilumo kūrimas. Nesureikšminkime vien tik nesėkmių.

– Kokios stichijos (žemės, vandens, oro ir ugnies) ženklams pranašautumėte gerus ir kokios – blogus metus?

– Ugnies ir oro ženklams yra sėkmingesni metai, sudėtingesni vandens ir žemės ženklams. Tačiau reikia nepamiršti, kad mes kalbame vien apie saulės buvimo vietą, būtent tą akimirką kai gimstame ar yra įkurtas miestas. Be viso šito yra labai daug svarbių rodiklių žmogaus horoskope – kokia yra mėnulio padėtis, kai gimstame, gimimo akimirka minučių tikslumu, kur tuo metu yra Marsas, Venera ir kitos planetos. Todėl tai yra labai individualu. Jūs galite būti vandens ženklo žmogus, tačiau turėti svarbių rodiklių ugnies ženkle arba oro ženkle, vadinasi, kai kuriais aspektais jums labiau seksis.

– Ar atskiri miestai turi savo zodiako ženklus? Jei taip, tai kokiam ženklui priskirtumėte Jurbarką? Kas laukia mūsų regiono?

– Jurbarko įkūrimas yra lapkričio 4 d., vadinasi, jis yra skorpiono ženklo miestas. Skorpiono ženklui šiais metais sėkmingesnė yra pirmoji metų pusė iki gegužės 21 d., nes vėliau į tą ženklą įeis juodasis mėnulis. Ir tada šiek tiek lėčiau viskas vyks. Reiškia, labai sėkminga Jurbarkui pirmoji metų pusė. Tada ir imkitės pačių svarbiausių darbų. Žinoma, mes nesame atskirti vieni nuo kitų, kaip ir Jurbarkas nėra atskirtas nuo visos Lietuvos, taip ir Lietuva yra susijusi ir su kitomis valstybėmis. Žodžiu, esame kaip ir vienas junginys, todėl mus svarbu, kas vyksta ir aplinkui mus. Bet iš kitos pusės, Jurbarkas, būdamas skorpiono ženkle, turi ir tam tikrų ir puikių savybių. Turi didelę vidinę jėgą, gebėjimą įveikti sunkumus, žodžiu, žmonės, gyvenantys šitame mieste, turėtų pasižymėti stipriomis savybėmis. To ir linkėčiau Jums visiems – išsiugdyti stiprybę, sugebėjimą nepasiduoti sunkumams ir pasiekti labai daug.

– Jei pranašaujami blogi, nesėkmingi metai, ar pats žmogus gali turėti įtakos savo likimui? Ar žvaigždžių pranašaujamą lemtį galima pakeisti ir kaip? Ką palinkėtumėte mūsų skaitytojams kitiems metams.

– Kalbame apie bendrą astrologinį foną. Kiekvienas turi savo asmeninį horoskopą, kurio rodikliai yra ypač svarbūs. Jie turi didžiausią įtaką mūsų likimui. Bet netgi tuos rodiklius galima koreguoti. Žinant, kokie periodai sėkmingesni, reikia imtis veiklos, o tais, kurie mažiau sėkmingi, galima paatostogauti. Jei periodas yra labai geras jums šiuo metu, galite pradėti savo verslą,  jei šis laikotarpis jums kaip tik sudėtingas, reiškia, turėtume pabūti ramesni, nesiimti labai svarbių sprendimų. Iš tikrųjų mūsų mintys, mūsų pastangos daro labai didelę įtaką, bet ir labai svarbu žinoti, kada ir ką galima daryti. Anksčiau tai galėdavo žinoti tik patys turtingiausi valdovai, tik jie turėdavo savo asmeninius astrologus. Šiais laikais mes galime turėti daugiau žinių ir tai galėtų mums padėti gyvenime. Tai tarsi važinėjimas su navigacija, bet turėtume žinoti ir savo pačių gabumus, tendencijas, laikotarpius – sėkmingus, mažiau sėkmingus. Bet vėlgi – tam reikalingas kiekvieno žmogaus asmeninis horoskopas. To ir linkėčiau kiekvienam iš Jūsų –žinoti apie save kiek galima daugiau, o tada jau galima aptarti, ką galima padaryti, kad geriau sektųsi.

Noriu palinkėti Jūsų skaitytojams, nepaisant sunkesnio ateinančių metų fono, geresnių metų nei buvo 2015-ieji, kad išsipildytų Jūsų troškimai. Esu labai pozityvi astrologė, tad  man svarbu matyti ne vien problemas, bet ir rasti jų sprendimus. Tad ir jūsų skaitytojams linkiu matyti ne vien tik tai, kas blogai, o galvoti, ką galima padaryti, kaip rasti išeitį, kaip išspręsti vieną ar kitą problemą. Jums linkiu ne problemų, bet daug gerų jų sprendimų. Didelės sėkmes, gerovės ir, žinoma, daug džiaugsmo.

Straipsnis  0 komentarų
Reklama: skelbimai
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Ką reikia žinoti žvejams: nuo vasario 1 d. draudžiama lydekų žvejyba, leidžiama žvejoti vėgėles

Ką reikia žinoti žvejams: nuo vasario 1 d. draudžiama lydekų žvejyba, leidžiama žvejoti vėgėles  0

Aplinkosaugininkai: poledinės žūklės mėgėjams primename – saugumas svarbiausia

Aplinkosaugininkai: poledinės žūklės mėgėjams primename – saugumas svarbiausia  0

Kaip išmokyti šunį likti namuose vieną: 3 būdai, padedantys išlaikyti augintinį ramų

Kaip išmokyti šunį likti namuose vieną: 3 būdai, padedantys išlaikyti augintinį ramų  0

Asociatyv

Dovanos Kalėdoms – kaip nepasimesti tarp begalybės pasiūlymų?  1

Paskutinės minutės kelionės. Kas tai? Kaip jų ieškoti?

Paskutinės minutės kelionės. Kas tai? Kaip jų ieškoti?  0

Ruošiatės į išvyką? Patarimai, kaip daiktus į kuprinę susidėti talpiai

Ruošiatės į išvyką? Patarimai, kaip daiktus į kuprinę susidėti talpiai  0

Kviečiame į Lietuvos žydų genocido atminimo dienos minėjimą Jurbarke

Kviečiame į Lietuvos žydų genocido atminimo dienos minėjimą Jurbarke  0

Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centras kviečia šeštadienį kartu pajudėti

Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centras kviečia šeštadienį kartu pajudėti  0

Žydų istorijos ir kultūros dienos ŠTETLAS TAURAGĖJE

Žydų istorijos ir kultūros dienos ŠTETLAS TAURAGĖJE  0

„Beatričės vasaros“ festivalis kviečia į „Romansą su kontrabosu“

„Beatričės vasaros“ festivalis kviečia į „Romansą su kontrabosu“  0

Prasidėjo Jurbarko krašto šventė, skirta Lidijos Meškaitytės metams paminėti

Prasidėjo Jurbarko krašto šventė, skirta Lidijos Meškaitytės metams paminėti  0

Į jurbarkiečių pamėgtą Sakartvelą keliauti pakvietė ... nuotrauka

Į jurbarkiečių pamėgtą Sakartvelą keliauti pakvietė ... nuotrauka  0

Milda Prūsaitytė

Jurbarkiečiai kviečiami į įspūdingą Kidulių dvaro puotą  0

Vadžgirio bažnyčioje – nemokamas Evelinos Sašenko koncertas (video)

Vadžgirio bažnyčioje – nemokamas Evelinos Sašenko koncertas (video)  0

Lauko skaitykla netruko sulaukti susižavėjimo

Lauko skaitykla netruko sulaukti susižavėjimo  0

Amerikietiškas piknikas bibliotekos kieme

Amerikietiškas piknikas bibliotekos kieme  0

Gelgaudiškio dvare JEAN-MARC LUISADA koncertas

Gelgaudiškio dvare JEAN-MARC LUISADA koncertas  0

SAMBA TOURÉ  „Užburiantis dykumos bliuzas“

SAMBA TOURÉ „Užburiantis dykumos bliuzas“  0

Tarptautinė medžioklės ir žvejybos trofėjų paroda „Raudonė 2022“

Tarptautinė medžioklės ir žvejybos trofėjų paroda „Raudonė 2022“  0

Jurbarko krašto muziejus kviečia į Jaunimo metams skirtus renginius

Jurbarko krašto muziejus kviečia į Jaunimo metams skirtus renginius  0

Panemunės pilyje – išskirtinis kultinės grupės  „De-Phazz“ – Karl Frierson koncertas

Panemunės pilyje – išskirtinis kultinės grupės „De-Phazz“ – Karl Frierson koncertas  1

Didžiausia vasaros kino ekspedicija: nemokami „Kino karavano“ seansai Jurbarke

Didžiausia vasaros kino ekspedicija: nemokami „Kino karavano“ seansai Jurbarke  0

Beatričės vasaros piknikas

Beatričės vasaros piknikas  0

Jurbarko Dvaro parke – Joninių šventė

Jurbarko Dvaro parke – Joninių šventė  0

Mūsų partneriai