„Džiovinukas“ naujuosius metus pradeda naujose patalpose

   
Straipsnis  2 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Pavasarį dvejų metų veiklos sukaktį švęsiantis Jolantos ir Ričardo Tarozų natūralaus ir sveiko maisto gamybos verslas „Džiovinukas“ naujuosius metus pasitinka naujoje vietoje. Jau nuo sausio 9 dienos jų džiovinukų gamyba oficialiai persikėlė ir jau veikia tikriems jurbarkiečiams žinomos kavinės „Miražas” patalpose, pirmame aukšte, prie „Mūro“ parduotuvės. Visą gamybos cechą perkraustė iš toje pačioje gatvėje stūksančio vienintelio Jurbarko devynaukščio. Sausio 9 dieną gavo iš Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos leidimą vykdyti gamybinę veiklą, o jau kitą dieną užkaitė džiovyklas.

Kaip pasakoja Jolanta, jie abu su vyru labai dėkingi kai kuriems buvusiems kaimynams, kurie ir paskatino jų verslo plėtrą. Tarozai laimingi, kad iš nuomojamų kur kas mažesnių patalpų persikraustė į penkis kartus erdvesnes nuosavas patalpas – nuo 30 iki 150 kv. metrų, kurias patys atnaujino ir pritaikė savo veiklai. Patvirtina, kad buvo daug darbo, nes patalpos ilgą laiką buvo nenaudojamos ir nešildomos. Į naują erdvę persikraustė ne tik su visa įranga, bet ir su „obelimi“, arba piešiniu ant sienos. Jei buvusio cecho sieną puošė pražydusios obels vaizdas, tai naujose – nutapytos obels šakas svarina sunokę obuoliai. Ir dar nutūpęs paukštelis, kad obuoliai išliktų sveiki, ir kad džiovinukų verslas gyvuotų.

Ypatingas Kėdainių užsakymas

„Džiovinuko“ verslas sėkmingai gyvuoja. Jolanta suskaičiavusi apie 15 specializuotų parduotuvėlių, kurios prekiauja išskirtinai natūraliais ir sveikais maisto produktais, tarp kurių, ir Tarozų gaminami džiovinukai. Pastarųjų prekybos taškų žemėlapis platus – nuo Vilniaus, Kauno, Kėdainių, Panevėžio, Šilutės, Skuodo iki Biržų. „Džiovinuko“ produkcija jau yra ir Šakiuose. Jolanta paskojo, kad plės gamybos apimtis pagal poreikį, pridurdama, kad jau pajėgūs ir įgyvendinti specialius užsakymus, kad ir tokius, kokius gavo iš Kėdainiuose įsikūrusios parduotuvėlės savinininkų. Šie paprašė sukurti išskirtinai Kėdainiams pritaikytą džiovinuką... iš agurkų, t..y. daržovės, kuria garsėja tas kraštas. Tarozai galvosūkį sėkmingai išsprendė. Prisiminę, kad agurką vaikystėje valgydavo su medumi, juo paįvairino gaminį. Kadangi agurkas yra vandeninga daržovė, įbėrė saulėgrąžų sėklų, dėl rūgštelės papildė citrinomis, o kad būtų gaiviau paskanino mėtomis. Ir gavosi puikus džiovinukas. Jolanta iš karto užbėga už akių pasiūlymui apie jurbarkietišką džiovinuką, patikindama, kad jau apie tai galvojanti – jei ne kokiais specifiniais ingredientais, tai bent pavadinimu.

Tarozai ne tik asmeninius užsakymus gali atlikti, bet ir prisitaiko prie pirkėjų skonio. Anot Jolantos, populiariausi yra bananiniai džiovinukai, tačiau pastebi, kad pastaruoju metu populiarėja ir iš daržovių pagaminti. Ypač paklausūs su kanapių sėklomis.

Šokoladais nevaišina

„Džiovinukui“pavasarį bus dveji metai. Jolanta pajuokauja, kad šis verslas yra tarsi pirštelio įmerkimas į vandenyną, ir dėl to tikrai nesigaili. „Tas, kas nesėdi vietoje ir turi minčių, gali savo fantazijas įgyvendinti ir šeimą išlaikyti. O jei nori, kad už juos kažkas dirbtų, būtų darbininku, tada sunku tokią vietą surasti Jurbarke”, – savo šeimos verslo sėkmės paslaptį atskleidė Jolanta, paaiškindama, kad visai nesvarbu, kur tu gyveni. „Svarbiausia yra noras“, – sako ji. Tarozams patiems įdomi „Džiovinuko“ veikla. Jiems patiems patinka, ką gamina. Patikina, kad svečių niekada nevaišina šokoladais – geriau prie arbatos pasiūlo džiovinuko paplotėlių, pagamintų iš banano, kakavos ir kokoso. „Paskaičiuokime, kiek suvalgę šokolado plytelę gauname kalorijų, ir ar jos visos naudingos, bei kiek naudingų medžiagų turi džiovinukas. Kakava suteikia laimės hormoną, bananas turi kalio, kuris reikalingas širdžiai, o kokosas, riešutas, augalinių riebalų. Be to, tai tris–keturis susitraukęs produktas, kurį suvalgę gauname žymiai didesnę maisto porciją”, – vardija Jolanta. Šypsosi, kad kai svečiams pasiūlo džiovinukų, šie savo atvežtus tortą nustumia į šalį.

Į gerokai erdvesnes patalpas atsikrausčius ir fantazijoms bei idėjoms daugiau laisvės. Jolanta prasitaria, kad tai dar ne visos šiais metais „Džiovinuko“ naujienos. Vieną ruošiasi pristatyti jau pavasarį. Detaliau dar nenori pasakoti. Prasitaria tik tiek, kad tai susiję su sveika mityba.

Kur rasti?

  • Tarozų „Džiovinukas“ įsikūrė ir jo produkcijos galima įsigyti Jurbarke, Vasario 16-osios 2A gatvėje (prie „Mūro“, pirmame aukšte). Jei norite užsisakyti džiovinukų, skambinkite tel. 8 605 67 147. Daugiau informacijos rasite “Džiovinukas” feisbuko paskyroje ir interneto svetainėje www.dziovinukas.com
  • „Džiovinuko“ gaminių rasite ir Dariaus ir Girėno g. esančioje parduotuvėje „Tavo skoniui“.
  • Šiltuoju sezonu džiovinukais prekiaujančius Tarozus galima sutikti Panemunės pilies kiemelyje. Jolanta patikina, kad sveikuoliškus paplotėlius itin noriai perka dviratininkai ir baikeriai.
Straipsnis  2 komentarų
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Įrengta ir atidaryta pirmoji Jurbarko krašte GOLFink aikštelė (nuotraukos)

Įrengta ir atidaryta pirmoji Jurbarko krašte GOLFink aikštelė (nuotraukos)  1

Jurbarke duris atvėrė originali naujų ir dėvėtų drabužių parduotuvė

Jurbarke duris atvėrė originali naujų ir dėvėtų drabužių parduotuvė  6

Kokią frezą nagams pirkti?

Kokią frezą nagams pirkti?  0

Kokybiška ir patvari darbinė avalynė

Kokybiška ir patvari darbinė avalynė  0

16-mečio darbo su verslo liudijimu stažas – 1,5 metų

16-mečio darbo su verslo liudijimu stažas – 1,5 metų  1

Jurbarko kredito unija Dariaus ir Girėno g. 81A, Jurbarkas. Jei turite klausimų ar norite pasikonsultuoti, drąsiai skambinkite tel. 8 620 19 645 ir atsakysime į visus jums iškilusius klausimus, nes GERIAU KARTU NEI PO VIENĄ.

JURBARKO KREDITO UNIJA – GERIAU KARTU NEI PO VIENĄ  2

Specialistai perspėja: „Jūsų pinigai išskrenda per langus!“

Specialistai perspėja: „Jūsų pinigai išskrenda per langus!“  0

Pagrindiniai sofos pasirinkimo žingsniai

Pagrindiniai sofos pasirinkimo žingsniai  1

Efektingos namų dekoracijos: 4 nebrangūs būdai

Efektingos namų dekoracijos: 4 nebrangūs būdai  1

Jurbarko kredito unija Dariaus ir Girėno g. 81A, Jurbarkas. Jei turite klausimų ar norite pasikonsultuoti, drąsiai skambinkite tel. 8 620 19 645 ir atsakysime į visus jums iškilusius klausimus, nes GERIAU KARTU NEI PO VIENĄ.

Jurbarko kredito unija – geriau kartu nei po vieną  0

Ypatingi „Tele2“ pasiūlymai: nuolaidos išmaniesiems įrenginiams ir akcija rekomendavus draugą

Ypatingi „Tele2“ pasiūlymai: nuolaidos išmaniesiems įrenginiams ir akcija rekomendavus draugą  0

Verslo dovanų idėjos mėgstantiems leisti laiką gamtoje

Verslo dovanų idėjos mėgstantiems leisti laiką gamtoje  0

Big Green Egg – vertinantiems kokybę ir įvairovę

Big Green Egg – vertinantiems kokybę ir įvairovę  0

Kokio šviestuvo prireiks modernaus stiliaus patalpai?

Kokio šviestuvo prireiks modernaus stiliaus patalpai?  1

Šilumos siurbliai: kokius namų darbus verta atlikti?

Šilumos siurbliai: kokius namų darbus verta atlikti?  0

Kaip suprasti, kad žirklinio keltuvo įsigijimas yra geriau nei nuoma?

Kaip suprasti, kad žirklinio keltuvo įsigijimas yra geriau nei nuoma?  0

Į „Remiritos“ parduotuvę atkeliavo naujas natūraliai raugintų produktų derlius

Į „Remiritos“ parduotuvę atkeliavo naujas natūraliai raugintų produktų derlius  1

Vis daugiau įmonių skelbia prastovas

Vis daugiau įmonių skelbia prastovas  4

Jurbarke Didysis metų išpardavimas

Jurbarke Didysis metų išpardavimas  1

Smulkiems rajono verslininkams pagalbą siūlo verslo rėmimo fondas

Smulkiems rajono verslininkams pagalbą siūlo verslo rėmimo fondas  1

Notarai galės rengti turto virtualius pardavimo ir nuomos viešuosius aukcionus

Notarai galės rengti turto virtualius pardavimo ir nuomos viešuosius aukcionus  1

Karantino teritorijoje savarankiškai dirbantys asmenys gali dar kartą gauti valstybės teikiamą paramą

Karantino teritorijoje savarankiškai dirbantys asmenys gali dar kartą gauti valstybės teikiamą paramą  2

Darbo sutarties nutraukimas darbuotojo iniciatyva dėl svarbių priežasčių

Darbo sutarties nutraukimas darbuotojo iniciatyva dėl svarbių priežasčių  2

UAB „Laidente“ naujas filialas Vilniuje!

UAB „Laidente“ naujas filialas Vilniuje!  2

Mūsų partneriai