Vyks konferencija, skirta diskusijoms apie Jurbarko uosto vystymą
Balandžio 30 dieną, 15 val., Jurbaro turizmo ir verslo informacijos centras kviečia į Jurbarko kultūros centre vyksiančią konferenciją „Jurbarko uosto vystymas: galimybės regiono ekonomikai ir verslui”.
Konferencijos programa:
15 val. Konferencijos atidarymas. Rajono mero S. Mockevičiaus ir Klaipėdos vastybinio jūrų uosto direktoriaus generalinio direktoriaus Algio Latako įžanginiai žodžiai.
15.15 val A. Latako pranešimas „Jurbarko uoto vystymo projektas: vizija, planai ir galimybės regionui“.
15.35 val. rajono savivaldybės investicijų ir strateginio planavimo skyriaus vedėjo Ernesto Sinkaus pranešimas „Pramoninių teritorijų infrastruktūros plėtra Jurbarko mieste“.
15.50 val. Moderuojama diskusija „Jurbarko uosto plėtra: kokias galimybes ji atveria verslui ir investuotojams?“.
16.40 val. Prof. Lidijos Kraujalienės pranešimas „Jurbarko ekonominė plėtra: situacija, poreikiai ir perspektyva“.
17.25 val. Apibendrinimas ir renginio uždarymas. Neformalūs pokalbiai.
„Mūsų laiko“ inf.





























Kaip atsibodo tie dvigubi standartai. Spėjai laiku išversti kailį - esi geras, nespėjai - sutrypsim....
Veliuonoje – nauja apklausa dėl P. Cvirkos gatvės pavadinimo keitimo