Savivaldybės administracijoje – nauja viešųjų ryšių specialistė
Nuo spalio 29 d. Jurbarko rajono savivaldybės administracijos Dokumentų ir viešųjų ryšių skyriuje darbą pradėjo nauja darbuotoja – viešųjų ryšių specialistė Marija Binkauskienė, skelbia Jurbarko rajono savivaldybė.
Ji 2025 m. spalio 9 d. laimėjo atranką šioms pareigoms užimti.
Kaip nurodoma savivaldybės pranešime, dirbdama Dokumentų ir viešųjų ryšių skyriuje M. Binkauskienė bus atsakinga už informacijos apie savivaldybės veiklą rengimą, jos pateikimą visuomenei ir žiniasklaidai, taip pat vykdys kitus su skyriaus funkcijomis susijusius darbus.
Iki tol Marija Binkauskienė dirbo Šakių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Kidulių padalinio bibliotekininke.





























žinoma detektorius būtų apšlapinęs ugnies židinį ir nelaimės būtų išvengta...
Greičiuose sudegė sodo namelis