Rajono policijos komisariate - nauja pareigūnė
Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) komandą papildė net 12 ryžtingų, drąsių ir padėti pasiruošusių policijos pareigūnų, kurie sėkmingai baigė Lietuvos policijos mokyklą, šią žinią liepos 22 dieną pats VPK.
Pareigūnų gretas papildė jaunieji kolegos Orinta, Dominykas, Aurelija, Greta, Augustė, Titas, Kamilė, Rufas, Ramunė, Roberta, Karolina ir Darija, kurie jau pradėjo tarnybą Marijampolėje, Jurbarke, Šakiuose, Vilkaviškyje, Kazlų Rūdoje ir Kalvarijoje. Jurbarko rajono policijos komisariatas sulaukė vienos pareigūnės. Kaip „Mūsų laiką“ informavo rajono policijos komisariato viršininkas Edgaras Charisovas, į rajono PK Reagavimo skyriaus vyriausiosios patrulės pareigas atėjo viena mergina, Roberta Jurkutė, tad šiuo metu iš viso dirbs 42 pareigūnai. E. Charisovas pridūrė, kad rugpjūčio 1 dieną prie rajono PK prisijungs dar du pareigūnai.
„Mūsų laiko“ inf.





























o mokytojai kaip nekvalifikuoti taip nekvalifikuoti. gali daryt erdves kokias nori o mokint nėta kam
„Tūkstantmečio mokyklos II“ – kiekvieno vaiko sėkmei