Prašo gyventojų supratingumo: Jurbarko miesto ir verslo dienų metu ribos eismą
Jurbarko miesto ir verslo dienų organizatoriai prašo Jurbarko miesto gyventojų supratingumo ir geranoriškumo gegužės 2-ąją Jurbarko miesto ir verslo dienų metu.
Nuo gegužės 1-osios 16:00 val. raudonai pažymėtose gatvių atkarpose bus ribojamas eismas.Taip pat prašome gyventojų nestatyti automobilių mėlyna spalva pažymėtose stovėjimo aikštelėse, šiose vietose numatytos paslaugų bei pramogų zonos. Dėkoja už supratingumą bei kantrybę.
Savivaldybės inf.





























Reikia džiaugtis, kad šaunus mūsų jaunimas.
Pakeliui į repeticiją – incidentas, galėjęs baigtis didele nelaime