Juodaičiai demonstruoja vienybę - susirinko į pavasarinę talką
Juodaičiai demonstruoja vienybę. Juodaitiškiai, tiek jaunas, tiek vyresnis, pasiraitojo rankoves ir kibo į darbus - susirinko į talką. Balandžio 21 dieną Juodaičiuose įvyko pavasarinė akcija. Iniciatyvoje dalyvavo Juodaičių kaimo bendruomenė, seniūnijos darbuotojai, Juodaičių vaikų dienos centro darbuotojai ir vaikai.
„Visi kartu nuveikėme išties daug: buvo nuravėti darželiai, nugrėbti lapai, genėtos medžių ir krūmų šakos, surinktos šiukšlės, sutvarkytos užterštos teritorijos padangomis, statybinėmis ir kt. atliekomis prie upelio. Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvavusiems už skirtą laiką, pastangas ir gerą energiją bei prašome susidariusias atliekas rūšiuoti, mesti į tam skirtus konteinerius arba vežti į atliekų priėmimo aikšteles. Kviečiame gyventojus pasekti šiuo pavyzdžiu ir susitvarkyti ne tik savo kiemus, bet ir šalia esančią gatvę.Kartu kuriame švaresnę, gražesnę ir jaukesnę aplinką!“, - rašoma Juodaičių seniūnijos feisbuko paskyroje.
„Mūsų laiko“ inf.





























Kaip atsibodo tie dvigubi standartai. Spėjai laiku išversti kailį - esi geras, nespėjai - sutrypsim....
Veliuonoje – nauja apklausa dėl P. Cvirkos gatvės pavadinimo keitimo