Dovanų idėjos. Gera savijauta mamai – masažas

Dovanų idėjos. Gera savijauta mamai – masažas  2

2017.05.05 10:49
„Silvijos masažo klinika“ šeimininkė 26 metų Silvija Gubliauskaitė jau trečia savaitė senųjų ir naujųjų klientų laukia naujoje vietoje. Silvijos klinika iš nuomojamo buto P. Cvirkos gatvėje, Jurbarke, persikraustė į savo įsigytą butą daugiabutyje Dariaus ir Girėno g. 45.  
Penktadienį – „Elektromarkt“ atidarymas Jurbarke

Penktadienį – „Elektromarkt“ atidarymas Jurbarke  1

2017.04.06 14:51
„Elektromarkt“ sugrįžta į Jurbarką. Mieste, adresu Dariaus ir Girėno g. 33, prekybos centro atidarymas – jau rytoj, penktadienį, balandžio 7 dieną. Ta proga pirkėjų laukia papildomos nuolaidos.  
Kaziuko mugėje Vilniuje - ir aludariai iš Klausučių

Kaziuko mugėje Vilniuje - ir aludariai iš Klausučių  1

2017.03.04 13:30
Kaziuko mugėje prekybą pradėję smulkieji verslininkai sako, kad dar turi priprasti prie naujos tvarkos, nes įprastas, anksčiau turėtas vietas prarado, o kuo patogūs šiųmečiai pokyčiai – nesupranta. Vis dėlto pelningiausia metų muge vadinamo renginio naujokai organizatoriams priekaištų neturi, rašo "Verslo žinios",  pakalbinusios ir aludarį iš Jurba...
A klasės kotedžas išeitis tiems,  kuriems įgriso daugiabutis

A klasės kotedžas išeitis tiems, kuriems įgriso daugiabutis  9

2017.02.21 14:22
Sujugtų namų  privalumus metas atrasti ir jurbarkiečiams. „Statyba 360“ įmonė vienoje gražiausių Jurbarko miesto vietų planuoja statyti keturis kotedžus, kuriais ypač susidomėti turi tie, kurie neturi laiko arba jėgų prižiūrėti aplinką, tačiau nori turėti savo erdvę.
Pavyzdinė įmonė, kuri išsaugo jaunus specialistus Jurbarke

Pavyzdinė įmonė, kuri išsaugo jaunus specialistus Jurbarke  6

2017.02.20 08:31
Pavyzdys, kaip turi veikti įmonė, kad joje dirbtų išskirtinai jauni žmonės, yra Jurbarke veikianti  Laimutės Šulinskienės vadovaujama dantų protezų gamybos įmonė, sėkmingai veikianti 27-erius metus. Tai, kad šiai įmonei puikiai sekasi, geriausiai įrodo 23 jauni darbuotojai. Paklausta, kaip jai pavyksta išlaikyti jaunus talentingus žmones, L. Šulins...
Valentino diena. Pinigų gailėjo, bet savo moterims brangias gėles vis tiek pirko

Valentino diena. Pinigų gailėjo, bet savo moterims brangias gėles vis tiek pirko  4

2017.02.15 15:30
Valentino dieną jurbarkiečiai iš prekybos centrų lentynų šlavė tortus, pyragus, gausiai pirko gėrimus, o mylimoms moterims, kad ir gailėdami, bet pirko pabrangusias gėles.  
Apdovanojimą atsiėmė "Viešvės" direktoriaus pavaduotojas Rimantas Mikužis.

Metų gazelė. Sparčiausiai auganti Tauragės regiono įmonė įsikūrusi Viešvilėje  3

2017.02.10 15:15
Tauragės regiono "Gazelė" atiteko Jurbarko rajono įmonei. Viešvilėje įsikūrusiai medienos apdirbimo bendrovei „Viešvė“ 2016 metai buvo kaip niekada sėkmingi. Ji ne tik tarp geriausių Jurbarko rajono įmonių, bet ir įvertinta respublikiniu mastu. Vasario 10 dieną vyko vienas svarbiausių verslo renginių „Metų gazelė 2016“, kurios metu paskelbtos ir pa...
Didžiausioje rajono įmonėje pradėjo dirbti ukrainiečiai

Didžiausioje rajono įmonėje pradėjo dirbti ukrainiečiai  11

2017.02.09 13:33
Jei Tauragės apskritis buvo tarp tų, kurioje buvo išduodama mažiausiai leidimų įdarbinti užsieniečius, tai dabar kvalifikuotos darbo jėgos stygius jaučiamas ir čia. Taip „Mūsų laikui“ sakė Tauragės teritorinės biržos Darbo išteklių skyriaus vedėjas Vytautas Simonavičius, paprašytas pakomentuoti žinią, kad darbo birža didžiausiai rajono įmonei, “Žil...
Grožio salono (Kauno g. 37, Jurbarke) šeimininkė Gintarė (kairėje) ir kolegė Aušra.  Kovo 5 dieną bus dviguba šventė – tą pačią dieną salonui sukaks vieneri metai, o jo šeimininkei -28-eri.

Sėkmingo grožio salono Norvegijoje patirtį pritaikė Jurbarke  6

2017.02.08 14:13
 Metė sėkmingą darbą grožio salone Norvegijoje, grįžo į gimtąjį Jurbarką ir atidarė savo grožio saloną čia, Kauno g. 37. Tokia drąsi yra 27 metų Gintarė Smaleckienė, kurios vadovaujamas grožio salonas Jurbarke kovo 5 dieną švęs vienerių metų gimtadienį.    
Panemunių regioninis parkas atgaivino primirštą kokybės ženklą

Panemunių regioninis parkas atgaivino primirštą kokybės ženklą  1

2017.02.02 14:22
Gera žinia kuriantiems ar vystantiems verslą Panemunių regioninio parko teritorijoje. Vasario 1 dieną Panemunių regioninio parko direkcija „Vila Bisena“ kaimo turizmo sodyboje pristatė šio parko produkto ženklą. Šį ženklą (antelės logotipo fone – parko logotipas) galės gauti ir juo savireklamai naudotis Panemunių regioninio parko teritorijoje veiką...
Jurbarke gaminama produkcija – tarp Lietuvos metų gaminių

Jurbarke gaminama produkcija – tarp Lietuvos metų gaminių  1

2016.12.19 11:16
Tarp geriausių 2016 metų Lietuvos metų gaminių – ir „Lukšių pieninės“ produkcija, kuri gaminama Jurbarke.    
Auksinių rankų verslininkas įdarbino savo pomėgius

Auksinių rankų verslininkas įdarbino savo pomėgius  4

2016.12.02 15:33
Jurbarko krašte 18 metų įvairiomis žaliuzėmis (apsauginėmis, vertikaliomis, horizontaliomis, plisuotomis), ritininėmis užuolaidomis (roletais), stoglangiams skirtais roletais prekiaujantis Albinas Banionis sukaupė tiek patirties ir žinių, kad vien tuo prekiaudamas savęs nerealizuoja. Šį verslą savo pomėgiu vadinantis jurbarkietis – vienas iš nedaug...
Greta mano, kad švarūs namai yra geriausia dovana sau ir artimiesiems.

Norintiems prieš šventes apsišvarinti – metas suskubti  2

2016.11.23 14:18
Metas suskubti tiems, kurie nori prieš šventes susitvarkyti namus. Namų valymo paslaugas teikianti jurbarkietė Greta prašo dabartinių ir būsimų klientų jau dabar jai skambinti ir derinti laiką.  
Šventės paįvairinimas – kubilas į namus

Šventės paįvairinimas – kubilas į namus  1

2016.11.14 10:01
Apie pirtį dažnas prisimena tuomet, kai žemę padengia baltas sniego patalas. Ilgėjant vakarams, norisi šilumos ir jaukumo, ypač artėjant šventiniam laikotarpiui.
Garliavoje kepama tikra lietuviška duona - ir Jurbarko pirkėjams

Garliavoje kepama tikra lietuviška duona - ir Jurbarko pirkėjams  5

2016.11.11 10:23
Jurbarkiečiai ir iš kitur atvykusieji jau buvo įpratę prie mažosios „Maxima“ parduotuvės esančiame kioske nusipirkti šviežios „Jurbarko duonos“. Šia gamyklai užsidarius, į tą pačią vietą užsukti nusipirkti skanios duonos kviečia garliaviečiai.
Greitai, patogiai ir nebrangiai – į Vokietiją ir atgal!

Greitai, patogiai ir nebrangiai – į Vokietiją ir atgal!  10

2016.11.10 13:24
„LinoBusas – tai ilgametė patirtis ir reputacija greitai, patogiai, bet nebrangiai vežti keleivius ir krovinius maršrutu Lietuva-Vokietija.
Mergina susipirkusi naujausias valymo priemones, techniką. Patikina, kad domisi šios srities naujovėmis – to reikia, kad ir pati darbą pasilengvintų, ir kad efektyviai bei greitai išvalytų. Pajuokauja, kad šluota jau seniai atgyvena –  su šluota tik anytą galima pamatyti. „Ir tai tik anekdotuose“, - juokavo Greta.

Atrado nišą. Išlaisvina jurbarkietes nuo buities rūpesčių  6

2016.10.04 13:32
Kam važiuoti į užsienį, jei tą patį darbą sėkmingai galima dirbti ir čia, „Mūsų laikui“ kalbėjo 23 metų jurbarkietė Greta Grybaitė, kuri daugiau nei pusantro mėnesio Jurbarke teikia valymo paslaugas – pagal individualią veiklą tvarko butus, gyvenamuosius namus, plauna langus, valo kilimus, baldus.  
28 metų jurbarkietė Jurgita Kavaliauskienė džiaugiasi, kad jos sena svajonė įrengti vaikų laisvalaikio centrą tampa realybe.

Kauno gatvėje – šiuolaikiška poilsio ir pramogų erdvė vaikams  4

2016.09.30 12:27
Jurbarko Kauno gatvė turėtų atjaunėti. Už tai reikia dėkoti 28 metų jurbarkietei verslininkei Jurgitai Kavaliauskienei, kuri įgyvendino savo seną svajonę. 56-uoju numeriu pažymėtame Kauno gatvės pastate jau kitą savaitę veiks jos sumanytas vaikų laisvalaikio centras "Žiogas".  
Notaro vieta į Jurbarką atviliojo vilniečių šeimą

Notaro vieta į Jurbarką atviliojo vilniečių šeimą  9

2016.09.29 16:50
Džiugi žinia. Atsilaisvinusi notaro vieta į Jurbarką atviliojo dirbti ir gyventi jauną vilniečių šeimą.  
Kromelninkas Vidas Šukys

Smukučių soduose – modernus prekybos centras (atidarymas penktadienį, rugsėjo 23 d.)  6

2016.09.22 17:05
„Tokios gražios parduotuvės Jurbarko mieste dar nebuvo“, - džiaugėsi taip vadinamuose Smukučių soduose gyvenantys jurbarkiečiai apie naują parduotuvę „Smukučių kromelis“ (Smukučių g. 35) , kurios atidarymo šventė numatyta jau rytoj, rugsėjo 23 dieną, 11 val. Savo draugus, visus, kurie prie šios parduotuvės atsiradimo prisidėjo bei būsimuosius pirkė...
Neregistruota kaimo turizmo sodyba, nelegalus darbas, neapskaitytos pajamos. Visa tai – mini projekto „Vasaros sezonas“ rezultatai

Neregistruota kaimo turizmo sodyba, nelegalus darbas, neapskaitytos pajamos. Visa tai – mini projekto „Vasaros sezonas“ rezultatai  1

2016.09.16 15:34
Tauragės apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Tauragės AVMI) informuoja, kad vasarą, akyliau stebėdami sezoninį verslą Tauragės apskrityje, Mokesčių inspekcijos specialistai nustatė ir neregistruotos veikos, ir nelegalaus darbo, ir neapskaitytų pajamų atvejų. Iš viso Tauragės AVMI darbuotojai, vykdydami mini projektą „Vasaros sezonas...
UAB "Jurbarko duona" nutraukia gamybinę veiklą

UAB "Jurbarko duona" nutraukia gamybinę veiklą  18

2016.09.09 11:58
Kai šiandien, penktadienį, rugsėjo 9 dieną, Jurbarke, UAB "Ogiseta" šventė naujos siuvyklos atidarymą, kitos Jurbarko įmonės darbuotojai gyvena liūdnomis nuotaikomis.  
Jurbarke duris atvėrė nauja siuvykla (ATNAUJINTA)

Jurbarke duris atvėrė nauja siuvykla (ATNAUJINTA)  7

2016.09.08 14:37
Kai  iš Lietuvos traukiasi „Coca Cola“ ir "Estrella",  į Jurbarką investuoja norvegai. Penktadienį, rugsėjo 9 d., 13 val. Jurbarke, Lauko g. 12, atidaryta nauja 40 vietų „Gijos“ įmonių grupės moderni siuvykla. Ši siuvykla atidaroma bendradarbiaujant su Norvegijos kapitalo įmone „Neotextile“.  
Jurbarkietė verslininkė Arijana Zairienė antradienį atidarė antrą parduotuvę.

Kauniečių įkurtą ir uždarytą parduotuvę atgaivino jurbarkietė verslininkė  2

2016.09.08 13:26
Jurbarko mieste, Dariaus ir Girėno g. 70 adresu, įsikūrusios parduotuvės durys nuo antradienio vėl atidarytos.  
Prekyba alkoholiu: iš naujos tvarkos pasipelnys mažosios parduotuvės?

Prekyba alkoholiu: iš naujos tvarkos pasipelnys mažosios parduotuvės?  4

2016.09.06 11:15
Jurbarkiečiai nauja prekybos alkoholiu tvarka nesipiktina, bet ją vertina skeptiškai.    
Finansų ministrė R.Budbergytė ir "Lietuvos energija" gen.direktorius D.Misiūnas atidarė vėjo jėgainių parką.

Vėjo jėgainių parko atidarymas: įdarbino Rotulių vėją  4

2016.08.25 16:34
Ketvirtadienio vidurdienį, netoli Rotulių kaimo, vieno iš aštuonių 120 metrų aukščio vėjo malūno šešėlyje, vyko neeilinis susibūrimas. Čia vyko Geišių ir Rotulių II kaimuose įrengto vėjo elektrinių parko atidarymo renginys, į kurį rinkosi kaimo bendruomenė, suvažiavo Vyriausybės atstovai, rajono valdžia. Šalia Rotulių kaimo šiemet pradėjo suktis 8 ...
Ūkininkai griebiasi už galvų: po tokios vasaros blogiau jau nebus

Ūkininkai griebiasi už galvų: po tokios vasaros blogiau jau nebus  1

2016.08.23 16:33
Įpusėjus rugpjūčiui, Jurbarko krašto ūkininkai negali pasigirti sėkminga javapjūte. Nuo pat rugpjūčio pradžios lyja kone kasdien, o po liūčių laukai plaukia. Kai kuriose seniūnijose nukulta vos penktadalis pasėlių. Nerimaujantys, kad giedros ir šilumos gali nebebūti, kai kurie ūkininkai jau nelaukia, kol žemė pradžius – kulia, jei tik gali kombaina...
Vienintelės "Adidas" ir "Reebok" atstovės Jurbarke - Neringa ir Daiva, draugės nuo vaikystės, prieš ketverius metus atidariusios sėkmingai veikiančią parduotuvę Jurbarke "Judesys".

Parduotuvėje „Judesys“ - gimtadienio dovanos klientams  2

2016.08.11 13:30
Ketvirtojo parduotuvės „Judesys“ gimtadienio proga – kokybiškų, originalių „Adidas“ bei „Reebok“ prekių bus galima įsigyti pigiau.  
„Žygio batai“ parduotuvė skelbia vasariškos avalynės IŠPARDAVIMĄ!

„Žygio batai“ parduotuvė skelbia vasariškos avalynės IŠPARDAVIMĄ!  1

2016.08.08 13:59
 „Žygio batai“ parduotuvėje VISAI VASAROS KOLEKCIJAI SKELBIAMAS IŠPARDAVIMAS.  
Kviečiame verslininkus teikti paslaugas  Tarptautinio žygeivių festivalio dalyviams

Kviečiame verslininkus teikti paslaugas Tarptautinio žygeivių festivalio dalyviams  1

2016.07.22 10:22
Liepos 19 d. savivaldybėje vyko Tarptautinio žygeivių festivalio, kuris vyks Jurbarke rugpjūčio 5, 6, 7 dienomis, pristatymas verslininkams, visuomenei ir žiniasklaidai. Vietiniams verslininkams pateikti pasiūlymai ir aptartos galimos bendradarbiavimo sąlygos.  
Vienas didžiausių mokymo centrų Lietuvoje „Rigveda“ duris atvėrė ir Jurbarke

Vienas didžiausių mokymo centrų Lietuvoje „Rigveda“ duris atvėrė ir Jurbarke  4

2016.07.19 12:42
Šiandien, liepos 19 d., Jurbarko centre Dariaus ir Girėno g. 68-9 duris atvėrė naujas vairavimo mokymo centras „Rigveda“. Tai vienas didžiausių mokymo centrų,  turintis filialus daugelyje Lietuvos miestų. Jurbarke įkurtas 17-asis.
Per aštuonerius metus „Margiškių dvare“  atšvęsta daugiau nei 150 vestuvių, maždaug apie 20 vestuvių per sezoną. Dėl kaimo turizmo sodybos Margiškių kaimas išliko Lietuvos žemėlapyje.

Kaimo turizmo verslą į priekį traukia lietuviai emigrantai  1

2016.05.30 13:25
Sėkmingą kaimo turizmo verslą Šakių rajone sukūrė ir nykstančio kaimo pavadinimą Lietuvos žemėlapyje išsaugojo... jurbarkietis.
Jurbarko „Žygio batuose“ - nauja vasaros kolekcija ir nuolaidos

Jurbarko „Žygio batuose“ - nauja vasaros kolekcija ir nuolaidos  1

2016.05.30 12:34
„Tokio didelio pasirinkimo, koks yra pas mus dabar, dar nesame turėję“, - „Mūsų laikui“ pasidžiaugė parduotuvės Jurbarke (Vytauto Didžiojo g. 57c) savininkas Albinas Radžius.  
Šventinis „DK statyba“ pirmadienis: įkurtuvių proga - nuolaidos visoms prekėms

Šventinis „DK statyba“ pirmadienis: įkurtuvių proga - nuolaidos visoms prekėms  1

2016.05.16 13:28
Šiandien, pirmadienį, šventė "DK statyba" klientams. „DK statyba“ iš Muitinės gatvės persikelia į naujas patalpas Jurbarke, esančias Lauko g. 2B. Gegužės 16-ąją įkurtuvių proga pirkėjų laukia nuolaidos visoms prekėms.  
Naujos technologijos – pacientų gerovei

Naujos technologijos – pacientų gerovei  1

2016.05.10 10:38
L.. Šulinskienės dantų protezų gamybos įmonė jau 25 metai vykdo veiklą, susijusią su žmonių dantų sveikata. Čia gaminami dantų protezai ir gydomi dantys, vykdomos sudėtingos chirurginės operacijos, atliekamas implantavimas ne tik Jurbarko, bet ir aplinkinių  rajonų bei miestų gyventojams. Įmonės savininkė Laimutė Šulinskienė viena iš pirmųjų Lietuv...
Nuomojamų palapinių asortimentas yra įvairių dydžių: 6x12 m, 10x5 m, 8x4 m, 6x4 m, 4x4 m, 3x3 m.

Sukurs tobulą šventę jūsų kieme  2

2016.05.03 16:04
Šventė – jūsų, o rūpesčiai ją kuriant – mūsų. Taip paprastai savo įmonės misiją pristato jos vadovas. „Pažadame, kad ruošdami šventę neturėsite jokių rūpesčių. Šventinius rūpesčius siūlau palikti tiems, kurie išmano savo darbą, t. y. mums. Kiekvienas turime dirbti savo darbą“, – „Mūsų laikui“ sakė Raseiniuose įsikūrusios UAB „L klubas“ vadovas Vaid...
Mūsų partneriai