Auksinių rankų verslininkas įdarbino savo pomėgius

Auksinių rankų verslininkas įdarbino savo pomėgius  4

2016.12.02 15:33
Jurbarko krašte 18 metų įvairiomis žaliuzėmis (apsauginėmis, vertikaliomis, horizontaliomis, plisuotomis), ritininėmis užuolaidomis (roletais), stoglangiams skirtais roletais prekiaujantis Albinas Banionis sukaupė tiek patirties ir žinių, kad vien tuo prekiaudamas savęs nerealizuoja. Šį verslą savo pomėgiu vadinantis jurbarkietis – vienas iš nedaug...
Greta mano, kad švarūs namai yra geriausia dovana sau ir artimiesiems.

Norintiems prieš šventes apsišvarinti – metas suskubti  2

2016.11.23 14:18
Metas suskubti tiems, kurie nori prieš šventes susitvarkyti namus. Namų valymo paslaugas teikianti jurbarkietė Greta prašo dabartinių ir būsimų klientų jau dabar jai skambinti ir derinti laiką.  
Šventės paįvairinimas – kubilas į namus

Šventės paįvairinimas – kubilas į namus  1

2016.11.14 10:01
Apie pirtį dažnas prisimena tuomet, kai žemę padengia baltas sniego patalas. Ilgėjant vakarams, norisi šilumos ir jaukumo, ypač artėjant šventiniam laikotarpiui.
Garliavoje kepama tikra lietuviška duona - ir Jurbarko pirkėjams

Garliavoje kepama tikra lietuviška duona - ir Jurbarko pirkėjams  5

2016.11.11 10:23
Jurbarkiečiai ir iš kitur atvykusieji jau buvo įpratę prie mažosios „Maxima“ parduotuvės esančiame kioske nusipirkti šviežios „Jurbarko duonos“. Šia gamyklai užsidarius, į tą pačią vietą užsukti nusipirkti skanios duonos kviečia garliaviečiai.
Greitai, patogiai ir nebrangiai – į Vokietiją ir atgal!

Greitai, patogiai ir nebrangiai – į Vokietiją ir atgal!  10

2016.11.10 13:24
„LinoBusas – tai ilgametė patirtis ir reputacija greitai, patogiai, bet nebrangiai vežti keleivius ir krovinius maršrutu Lietuva-Vokietija.
Mergina susipirkusi naujausias valymo priemones, techniką. Patikina, kad domisi šios srities naujovėmis – to reikia, kad ir pati darbą pasilengvintų, ir kad efektyviai bei greitai išvalytų. Pajuokauja, kad šluota jau seniai atgyvena –  su šluota tik anytą galima pamatyti. „Ir tai tik anekdotuose“, - juokavo Greta.

Atrado nišą. Išlaisvina jurbarkietes nuo buities rūpesčių  5

2016.10.04 13:32
Kam važiuoti į užsienį, jei tą patį darbą sėkmingai galima dirbti ir čia, „Mūsų laikui“ kalbėjo 23 metų jurbarkietė Greta Grybaitė, kuri daugiau nei pusantro mėnesio Jurbarke teikia valymo paslaugas – pagal individualią veiklą tvarko butus, gyvenamuosius namus, plauna langus, valo kilimus, baldus.  
28 metų jurbarkietė Jurgita Kavaliauskienė džiaugiasi, kad jos sena svajonė įrengti vaikų laisvalaikio centrą tampa realybe.

Kauno gatvėje – šiuolaikiška poilsio ir pramogų erdvė vaikams  4

2016.09.30 12:27
Jurbarko Kauno gatvė turėtų atjaunėti. Už tai reikia dėkoti 28 metų jurbarkietei verslininkei Jurgitai Kavaliauskienei, kuri įgyvendino savo seną svajonę. 56-uoju numeriu pažymėtame Kauno gatvės pastate jau kitą savaitę veiks jos sumanytas vaikų laisvalaikio centras "Žiogas".  
Notaro vieta į Jurbarką atviliojo vilniečių šeimą

Notaro vieta į Jurbarką atviliojo vilniečių šeimą  9

2016.09.29 16:50
Džiugi žinia. Atsilaisvinusi notaro vieta į Jurbarką atviliojo dirbti ir gyventi jauną vilniečių šeimą.  
Kromelninkas Vidas Šukys

Smukučių soduose – modernus prekybos centras (atidarymas penktadienį, rugsėjo 23 d.)  6

2016.09.22 17:05
„Tokios gražios parduotuvės Jurbarko mieste dar nebuvo“, - džiaugėsi taip vadinamuose Smukučių soduose gyvenantys jurbarkiečiai apie naują parduotuvę „Smukučių kromelis“ (Smukučių g. 35) , kurios atidarymo šventė numatyta jau rytoj, rugsėjo 23 dieną, 11 val. Savo draugus, visus, kurie prie šios parduotuvės atsiradimo prisidėjo bei būsimuosius pirkė...
Neregistruota kaimo turizmo sodyba, nelegalus darbas, neapskaitytos pajamos. Visa tai – mini projekto „Vasaros sezonas“ rezultatai

Neregistruota kaimo turizmo sodyba, nelegalus darbas, neapskaitytos pajamos. Visa tai – mini projekto „Vasaros sezonas“ rezultatai  0

2016.09.16 15:34
Tauragės apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Tauragės AVMI) informuoja, kad vasarą, akyliau stebėdami sezoninį verslą Tauragės apskrityje, Mokesčių inspekcijos specialistai nustatė ir neregistruotos veikos, ir nelegalaus darbo, ir neapskaitytų pajamų atvejų. Iš viso Tauragės AVMI darbuotojai, vykdydami mini projektą „Vasaros sezonas...
UAB "Jurbarko duona" nutraukia gamybinę veiklą

UAB "Jurbarko duona" nutraukia gamybinę veiklą  18

2016.09.09 11:58
Kai šiandien, penktadienį, rugsėjo 9 dieną, Jurbarke, UAB "Ogiseta" šventė naujos siuvyklos atidarymą, kitos Jurbarko įmonės darbuotojai gyvena liūdnomis nuotaikomis.  
Jurbarke duris atvėrė nauja siuvykla (ATNAUJINTA)

Jurbarke duris atvėrė nauja siuvykla (ATNAUJINTA)  7

2016.09.08 14:37
Kai  iš Lietuvos traukiasi „Coca Cola“ ir "Estrella",  į Jurbarką investuoja norvegai. Penktadienį, rugsėjo 9 d., 13 val. Jurbarke, Lauko g. 12, atidaryta nauja 40 vietų „Gijos“ įmonių grupės moderni siuvykla. Ši siuvykla atidaroma bendradarbiaujant su Norvegijos kapitalo įmone „Neotextile“.  
Jurbarkietė verslininkė Arijana Zairienė antradienį atidarė antrą parduotuvę.

Kauniečių įkurtą ir uždarytą parduotuvę atgaivino jurbarkietė verslininkė  2

2016.09.08 13:26
Jurbarko mieste, Dariaus ir Girėno g. 70 adresu, įsikūrusios parduotuvės durys nuo antradienio vėl atidarytos.  
Prekyba alkoholiu: iš naujos tvarkos pasipelnys mažosios parduotuvės?

Prekyba alkoholiu: iš naujos tvarkos pasipelnys mažosios parduotuvės?  4

2016.09.06 11:15
Jurbarkiečiai nauja prekybos alkoholiu tvarka nesipiktina, bet ją vertina skeptiškai.    
Finansų ministrė R.Budbergytė ir "Lietuvos energija" gen.direktorius D.Misiūnas atidarė vėjo jėgainių parką.

Vėjo jėgainių parko atidarymas: įdarbino Rotulių vėją  4

2016.08.25 16:34
Ketvirtadienio vidurdienį, netoli Rotulių kaimo, vieno iš aštuonių 120 metrų aukščio vėjo malūno šešėlyje, vyko neeilinis susibūrimas. Čia vyko Geišių ir Rotulių II kaimuose įrengto vėjo elektrinių parko atidarymo renginys, į kurį rinkosi kaimo bendruomenė, suvažiavo Vyriausybės atstovai, rajono valdžia. Šalia Rotulių kaimo šiemet pradėjo suktis 8 ...
Ūkininkai griebiasi už galvų: po tokios vasaros blogiau jau nebus

Ūkininkai griebiasi už galvų: po tokios vasaros blogiau jau nebus  1

2016.08.23 16:33
Įpusėjus rugpjūčiui, Jurbarko krašto ūkininkai negali pasigirti sėkminga javapjūte. Nuo pat rugpjūčio pradžios lyja kone kasdien, o po liūčių laukai plaukia. Kai kuriose seniūnijose nukulta vos penktadalis pasėlių. Nerimaujantys, kad giedros ir šilumos gali nebebūti, kai kurie ūkininkai jau nelaukia, kol žemė pradžius – kulia, jei tik gali kombaina...
Vienintelės "Adidas" ir "Reebok" atstovės Jurbarke - Neringa ir Daiva, draugės nuo vaikystės, prieš ketverius metus atidariusios sėkmingai veikiančią parduotuvę Jurbarke "Judesys".

Parduotuvėje „Judesys“ - gimtadienio dovanos klientams  2

2016.08.11 13:30
Ketvirtojo parduotuvės „Judesys“ gimtadienio proga – kokybiškų, originalių „Adidas“ bei „Reebok“ prekių bus galima įsigyti pigiau.  
„Žygio batai“ parduotuvė skelbia vasariškos avalynės IŠPARDAVIMĄ!

„Žygio batai“ parduotuvė skelbia vasariškos avalynės IŠPARDAVIMĄ!  1

2016.08.08 13:59
 „Žygio batai“ parduotuvėje VISAI VASAROS KOLEKCIJAI SKELBIAMAS IŠPARDAVIMAS.  
Kviečiame verslininkus teikti paslaugas  Tarptautinio žygeivių festivalio dalyviams

Kviečiame verslininkus teikti paslaugas Tarptautinio žygeivių festivalio dalyviams  1

2016.07.22 10:22
Liepos 19 d. savivaldybėje vyko Tarptautinio žygeivių festivalio, kuris vyks Jurbarke rugpjūčio 5, 6, 7 dienomis, pristatymas verslininkams, visuomenei ir žiniasklaidai. Vietiniams verslininkams pateikti pasiūlymai ir aptartos galimos bendradarbiavimo sąlygos.  
Vienas didžiausių mokymo centrų Lietuvoje „Rigveda“ duris atvėrė ir Jurbarke

Vienas didžiausių mokymo centrų Lietuvoje „Rigveda“ duris atvėrė ir Jurbarke  4

2016.07.19 12:42
Šiandien, liepos 19 d., Jurbarko centre Dariaus ir Girėno g. 68-9 duris atvėrė naujas vairavimo mokymo centras „Rigveda“. Tai vienas didžiausių mokymo centrų,  turintis filialus daugelyje Lietuvos miestų. Jurbarke įkurtas 17-asis.
Per aštuonerius metus „Margiškių dvare“  atšvęsta daugiau nei 150 vestuvių, maždaug apie 20 vestuvių per sezoną. Dėl kaimo turizmo sodybos Margiškių kaimas išliko Lietuvos žemėlapyje.

Kaimo turizmo verslą į priekį traukia lietuviai emigrantai  1

2016.05.30 13:25
Sėkmingą kaimo turizmo verslą Šakių rajone sukūrė ir nykstančio kaimo pavadinimą Lietuvos žemėlapyje išsaugojo... jurbarkietis.
Jurbarko „Žygio batuose“ - nauja vasaros kolekcija ir nuolaidos

Jurbarko „Žygio batuose“ - nauja vasaros kolekcija ir nuolaidos  1

2016.05.30 12:34
„Tokio didelio pasirinkimo, koks yra pas mus dabar, dar nesame turėję“, - „Mūsų laikui“ pasidžiaugė parduotuvės Jurbarke (Vytauto Didžiojo g. 57c) savininkas Albinas Radžius.  
Šventinis „DK statyba“ pirmadienis: įkurtuvių proga - nuolaidos visoms prekėms

Šventinis „DK statyba“ pirmadienis: įkurtuvių proga - nuolaidos visoms prekėms  1

2016.05.16 13:28
Šiandien, pirmadienį, šventė "DK statyba" klientams. „DK statyba“ iš Muitinės gatvės persikelia į naujas patalpas Jurbarke, esančias Lauko g. 2B. Gegužės 16-ąją įkurtuvių proga pirkėjų laukia nuolaidos visoms prekėms.  
Naujos technologijos – pacientų gerovei

Naujos technologijos – pacientų gerovei  1

2016.05.10 10:38
L.. Šulinskienės dantų protezų gamybos įmonė jau 25 metai vykdo veiklą, susijusią su žmonių dantų sveikata. Čia gaminami dantų protezai ir gydomi dantys, vykdomos sudėtingos chirurginės operacijos, atliekamas implantavimas ne tik Jurbarko, bet ir aplinkinių  rajonų bei miestų gyventojams. Įmonės savininkė Laimutė Šulinskienė viena iš pirmųjų Lietuv...
Nuomojamų palapinių asortimentas yra įvairių dydžių: 6x12 m, 10x5 m, 8x4 m, 6x4 m, 4x4 m, 3x3 m.

Sukurs tobulą šventę jūsų kieme  2

2016.05.03 16:04
Šventė – jūsų, o rūpesčiai ją kuriant – mūsų. Taip paprastai savo įmonės misiją pristato jos vadovas. „Pažadame, kad ruošdami šventę neturėsite jokių rūpesčių. Šventinius rūpesčius siūlau palikti tiems, kurie išmano savo darbą, t. y. mums. Kiekvienas turime dirbti savo darbą“, – „Mūsų laikui“ sakė Raseiniuose įsikūrusios UAB „L klubas“ vadovas Vaid...
Prieš ketverius metus jurbarkiečių pastatytas namas Norvegijoje.

Sukūrė sėkmingą šeimos verslą: jurbarkiečiai norvegams stato namus  1

2016.04.28 13:32
Susipažinkite, su sėkminga jurbarkietiška įmone, kurios darbuotojai, dauguma jurbarkiečiai, stato namus jaunoms norvegų šeimoms Norvegijoje, statė Švedijoje, jau gegužę pirmąjį namą pastatys ir Airijoje. Ši įmonė jau nuo praėjusių metų prie skandinaviško skonio pratina ir lietuvaičius. Skandinavišką kokybę populiarina Jurbarke įsikūrusi UAB „Scanst...
„Žygio batai“ parduotuvėje pavasario kolekcija!

„Žygio batai“ parduotuvėje pavasario kolekcija!  2

2016.04.18 16:46
Nauja pavasarinės avalynės kolekcija jau „Žygio batai“ parduotuvėje, V. Didžiojo g. 57c, Jurbarke.
„Giedrės gėlės“ salonas įsikūręs Vytauto Didžiojo g.23, Jurbarke. Tel. 8 652 52454

Sėkmingą gėlių verslą sukūrusiai moteriai drąsių idėjų netrūksta  6

2016.04.18 14:34
Sukurti sėkmingą verslą be paskolų galima ir Jurbarke. Tam reikia geros idėjos ir drąsos. Geriausias šių žodžių įrodymas – jurbarkietė Giedrė Vasilijevaitė, kurios prieš dvejus metus sukurtas gėlių verslas Jurbarke buvo toks sėkmingas, kad teko plėstis. Verslininkės gėlių salonas „Giedrės gėlės“ (Vytauto Didžiojo g.23), kuriam balandžio 9 dieną suk...
Pasak E.Dobilienės, „Rubija“ Jurbarke vienintelė tokia išparduotuvė, kurioje yra toks didelis vaikiškų prekių skyrius.

Jurbarkiečių pamėgta „Rubija“ švęs antrąjį gimtadienį  12

2016.03.25 09:23
Apie 600 gramų sveriančią „Prada“ rankinę pirmadienį galite įsigyti už 10 eurų, o jei jos niekas nepastebės iki savaitgalio, šeštadienį ji nekainuos nė 2 eurų. Vienetinių rankinių, kokybiškų drabužių, batų ir kitų prekių už patrauklią kainą galite rasti tik sveriamų drabužių išparduotuvėje „Rubija“, kuri įsikūrusi Jurbarko mieste, Dariaus ir Girėno...
Žemėlapyje - profesijos, kurių trūks 2016 metais Jurbarko rajone. Pažymėtos ir tos, kurių darbuotojų yra ir taip per daug.

Tauragės regiono 2016 metų darbo rinkos prognozės: algas didins trečdalis apklaustų darbdavių  2

2016.02.23 16:38
Tauragės regiono 2016 metų darbo rinkos prognozės: algas didins trečdalis apklaustų darbdavių. Tauragės regiono 2016 metų darbo rinkos prognozė atlikta bendradarbiaujant su apskrities darbdaviais – apklausus 280 įmonių, kuriose dirba 12,1 tūkst. dirbančiųjų. Prognozės tikslas – padėti darbo ieškantiems žmonėms geriau apsispręsti planuojant karjerą,...
Daugiausiai mokesčių sumokančių rajono įmonių TOP 10

Daugiausiai mokesčių sumokančių rajono įmonių TOP 10  0

2016.01.25 10:30
Daugiausiai mokesčių 2015 metais sumokėjusios rajono įmonės (iš sąrašo eliminuotos valstybės ir savivaldybės įmonės):
Kas gavo daugiausiai padėkų ir statulėlių. Išsamus reportažas iš verslininkų apdovanojimų vakaro

Kas gavo daugiausiai padėkų ir statulėlių. Išsamus reportažas iš verslininkų apdovanojimų vakaro  1

2016.01.20 12:01
12-ojo Jurbarko rajono verslininkų apdovanojimų šventės žvaigžde tapo UAB "Jurmedija" vadovas Žilvinas Zakaras, kuris buvo bene daugiausiai kartų iškviestas atsiimti padėkos raštų ir statulėlių. Jam dėkojo ir jį pagerbė ir verslininkų organizacija, ir patys verslininkai, ir mokesčių administratoriai. Šiame straipsnyje - išsamus reportažas iš šventė...
Jaunasis sraigių augintojas Egidijus Jasevičius

Egidijaus Jasevičiaus sraigių ūkis: lėtai, bet užtikrintai  1

2016.01.19 10:23
Kol dažnas dūsauja, koks sunkus gyvenimas Lietuvoje ir ieško kaltų užuot kitu kampu pasukęs galvą, Šakių rajone gyvenantis Egidijus Jasevičius, palengva pats sau kuria pragyvenimo šaltinį. Jau beveik dešimt metų emigranto duoną kremtantis vaikinas vis dažniau lankosi Tėviškėje ir turi planą, kaip vieną dieną pasilikti visam. „Nesinori grįžus viską ...
VMI Tauragės skyrius apdovanojo UAB "Spaisvilė" - patenka į penketuką pagal daugiausiai sumokėtus mokesčius.

Geriausios metų įmonės pagerbtos Panemunės pilyje (VIDEO)  5

2016.01.15 13:19
Sausio 15-osios vakarą Jurbarko rajono verslininkai rinkosi į Panemunės pilį, kur vyko tradicinis apdovanojimų vakaras „Geriausios įmonės 2015“, kurį tradiciškai organizuoja Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centro kolektyvas. Įmonės apdovanotos ir už gerus rezultatus, ir už gerų iniciatyvų paramą. Tradiciškai savo favoritus statulėlėmis apdo...
Sūrio gabaliukas su supuvusia vynuoge

Skaitytoja pakraupo nuo vyninės kavinės maisto ir aptarnavimo (PAPILDYTA. VYNINĖS ATSTOVŲ KOMENTARAS)  170

2016.01.04 13:47
„Mūsų laikui“ parašė skaitytoja, kuri pasibaisėjo aptarnavimu ir maistu Kidulių vyninėje. Paskaitykite. Ir jei patyrėte ką nors panašaus (ir Jurbarko krašto kavinėse) parašykite. Ar patenkinti aptarnavimu ir maistu apskritai? Ko trūksta? Padiskutuokime.
Policija pataria būti atsargiems su pirotechnika

Policija pataria būti atsargiems su pirotechnika  1

2015.12.30 14:08
Pernai (2014 m. gruodį) ir iki 2015 sausio vidurio pirotechnikos priemonėmis susižalojo ir dėl to į medikus kreipėsi vienas nepilnametis ir vienas pilnametis asmuo. Policija, linkėdama ne tik linksmų, bet ir saugių Naujųjų metų, perkantiems pirotechnikos priemones primena:
Mūsų partneriai