Sugrįžusi į Jurbarką jauna šeima autobusų stotyje atidarė kavinę

Straipsnis  3 komentarų

„Mūsų laikas“ pasilieka teisę pašalinti skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pasirašyti kito asmens vardu ar pažeidžia LR įstatymus. Už komentarų turinį atsako juos paskelbę skaitytojai.

  1. Rolandas 2023-12-11 11:59:12 88.119.39.29
    Malonu kad kas atvyksta į Jurbarką gyventi, o dar geriau kad jauni ir iniciatyvūs. Sėkmės.
  2. Aha! 2023-12-11 11:51:56 84.15.189.113
    Sėkmės. Atvykstančių svečių mažai,bet gimnazija arti. Rasi ir pavyks.
  3. Jis 2023-12-11 11:19:21 86.100.92.51
    Galėjo paskelbti ir kainas..
Straipsnis  3 komentarų
Mūsų partneriai