Sugrįžusi į Jurbarką jauna šeima autobusų stotyje atidarė kavinę
-
Malonu kad kas atvyksta į Jurbarką gyventi, o dar geriau kad jauni ir iniciatyvūs. Sėkmės.
-
Sėkmės. Atvykstančių svečių mažai,bet gimnazija arti. Rasi ir pavyks.
-
Galėjo paskelbti ir kainas..




