UAB "Jurbarko autobusų parkas" ataskaita: vadovas pamiršo, kokį atlyginimą gauna
Nors UAB „Jurbarko autobusų parkas“ 2015 metus baigė su minimaliu maždaug 1 tūkst. eurų nuostoliu, rajono politikai nepatvirtino šios įmonės 2015 metų veiklos ataskaitos. Didžioji dauguma tarybos narių balsuodami šiuo klausimu susilaikė, taip atmesdami šią ataskaitą kaip tobulintiną. Šios įmonės direktorius Algimantas Kuncaitis nesugebėjo atsakyti į politikų klausimus arba atsakydamas painiojosi arba jo atsakymai nesutapo su duomenimis įmonės ataskaitoje.
To paties posėdžio metu 2015 metų veiklos ataskaitas tvirtino ir tokios savivaldybės įmonės, kaip UAB „Jurbarko komunalininkas“ bei UAB „Jurbarko vandenys“. Pastarųjų ataskaitos tarybos narių patvirtintos.
Rajono savivaldybės tarybos nariams balandžio mėnesio tarybos posėdyje nepavyko išsiaiškinti, kiek uždirba „Jurbarko autobusų parko“ direktorius. A.Kuncaitis pirmiausiai nurodė 2900 eurų. Kai per posėdžių salę nuvilnijo nuostabos šurmulys, jis pasitaisė, kad iš jaudulio suklydo, ir kad jo atlyginimas yra 1990 eurų. Politikams pasiteiravus dar kartą, koks atlyginimas, nes ataskaitoje įrašyta 1243 eurų, A.Kuncaitis patikino, kad tiek jis ir sakė, kad tiek gauna į rankas.
Beje, A.Kuncaitis yra Jurbarko „Lions“ klubo prezidentas.
Politikai norėjo sužinoti, ar šios įmonės direktorius planuoja ateityje pakelti atlyginimus savo darbuotojams ir kaip jis tai planuoja padaryti, nes ir ataskaitoje rašoma, kad dėl nedidelių atlyginimų neateina dirbti naujų jaunų vairuotojų. A.Kuncaitis aiškino, kad sumažėjo pervežamų mokinių ir kilometrų skaičiai, kad vairuotojai perveža mažiau moksleivių, dėl to mažėja jų atlyginimai. Tikino, kad nuo gegužės 1 dienos didins mokinių pavežėjimo įkainį iki 20 proc.
A.Kuncaitis tikino, kad mokinių pavežėjime maršrutai pirmiausiai derinami su mokymo įstaiga, ir kad jie maršrutų įtakoti negali.
Visą straipsnį rasite laikraštyje "Mūsų laikas".
Iš ataskaitos.
2015 metais bendrovėje "Jurbarko autobusų parkas:
dirbo 69 darbuotojai, buvo eksploatuojami 45 autobusai (10 naudojami pagal panaudos sutartis ir 35 nuosavi), metinė autobusų rida reguliariais maršrutais sudarė 1 505 tūkst. km (2014 m. – 1 546 tūkst. km).
Bendrovėje eksploatuojami 12 autobusų iki 10 ir 10 metų senumo, 14 autobusų, pagamintų daugiau nei 10 metų iki 20 metų senumo ir 19 autobusų, pagamintų daugiau negu prieš 20 metų.
Per ataskaitinį laikotarpį bendrovė reguliariais maršrutais pervežė 562 tūkst. keleivių (86 tūkst. tolimojo susisiekimo maršrutais, 247 tūkst. vietinio susisiekimo maršrutais, 212 tūkst. mokinių įvairiais maršrutais ir 17 tūkst. keleivių pagal specialius užsakymus).
Nors įmonės rodikliai prastesni, atlyginimai 2015 metais iki 10 proc. padidėjo visiems, išskyrus mokyklinių autobusų vairuotojams. Jei vidutinis 2015 metais šių vairuotojų atlyginimas 360 eurų, direktoriaus atlyginimas 1243 eurų. Pagalbiniai darbininkai gauna daugiau – 440 eurų. Tolimojo susisiekimo vairuotojai 2015 metais gavo apie 703 eurus, o vietinio susisiekimo – 485. Tuo tarpu vyr. buhalterė 2015 metais uždirbo 1013 eurų.





























Kokia gera idėja, AČIŪ moksleiviams už tokią gražią dovaną miestui.
Ant redakcijos sienos – spalvoti linkėjimai Jurbarkui