Reklama: Muras

Trims veliuoniečiams įteikti Jurbarko rajono savivaldybės ženklai „Už nuopelnus Jurbarko kraštui“

Straipsnis  1 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Gruodžio 2 d., ketvirtadienį, Veliuonoje vyko „Veliuona – mažoji Lietuvos kultūros sostinė 2021“ baigiamasis renginys, kurio metu trys veliuoniečiai apdovanoti Jurbarko rajono savivaldybės ženklu „Už nuopelnus Jurbarko kraštui“. Šie puikiai veliuoniečiams ir visam rajonui pažįstami žmonės yra bendruomeniški, aktyvūs bei kasdien dirbantys savo krašto labui.

Vaidotas Misevičius gimė 1960 m. Gervėnų kaime, Jurbarko rajone. Mokėsi Veliuonos vidurinėje mokykloje, baigė Kauno technikos mokyklą. Nuo 2006 metų yra UAB „Džeiremta“ direktorius, o nuo 2018 m. – UAB „Agroservisas“ dirbtuvių vedėjas.

Veliuonos krašto bendruomenės pirmininku Vidmantas tapo tik prieš tris metus, tačiau savo nenuilstančia energija, gebėjimais ir noru telkti bei vienyti bendruomenę, jis nuveikė daug darbų, kurių pakaktų dešimtmečiams. Vaidotas organizuoja miestelyje renginius, kurių metu būna atsakingas net ir už svečių maitinimą. Tam sugeba suburti visą būrį bendruomenės narių, aktyviai dalyvaujančių šioje veikloje. Vaidotas įgyvendina ne tik savo vadovaujamos Veliuonos krašto bendruomenės, bet ir Lietuvai pagražinti draugijos Veliuonos skyriaus pateiktus projektus – su pagalbininkais perdengė šio skyriaus būstinės stogą. Būdamas aktyvus visuomenininkas, Veliuonos seniūnaitis, dalyvauja ir įvairiose rajono savivaldybės komisijose, rajono renginiuose ir konferencijose. Turėdamas meistro rankas, jis fiziškai prisideda remontuojant, restauruojant ar atliekant įvairius darbus seniūnijoje, aktyvus akcijų „Darom“ dalyvis. Vaidotas organizavo mūsų išsvajotos „Veliuonos madonos“ kopijos parkeliavimą iš Vilniaus restauratorių į Veliuonos bažnyčią. Vienas įspūdingiausių ir svarbiausių jo darbų – Sigito Straigio skulptūros „Laiminantis Kristus“ betoninės kopijos gamyba, kuriai jis paaukojo visą šią vasarą.

Vaidotas Misevičius yra aktyvus, šiltas ir geranoriškas žmogus, visada padedantis ne tik savo seniūnaitijos, bet ir kitiems mūsų krašto žmonėms.

Pretendentą pasiūlė: Jurbarko r. sav. meras Skirmantas Mockevičius, Veliuonos kultūros centro seniūnas Egidijus Mikšta, Veliuonos kultūros centro direktorė Violeta Grabauskienė, Lietuvai pagražinti draugijos Veliuonos skyriaus pirmininkė Edita Šukaitienė.

Jonas Jurevičius gimė 1965 m. Gystėnų kaime, Jurbarko rajone. Baigęs Raseinių profesinę technikos mokyklą, dirbo P. Cvirkos kolūkyje, vėliau sukūrė savo individualią žemės ūkio technikos remonto įmonę, kuriai vadovauja iki šiol.

Veliuoniečių veliuonietis – žmogus visą save atidavęs savo kraštui ir jo žmonėms. Jo vadovaujama įmonė jau daugiau kaip dvidešimt metų aptarnauja ne tik rajono, bet ir visos šalies ūkininkus. Jis visur spėjantis visuomenininkas ir rėmėjas. Be Jono pagalbos neįvyksta jokie gražūs darbai Veliuonoje. Jis ne tik aktyvus Antkalnės seniūnaitis – jis visad pirmas ir bendruomenių veiklose. Jonas ir Veliuonoje, ir rajono renginiuose dalyvauja su savo firmine žuviene. Kiekvienoje rajono ūkininkų šventėje būna rėmėju. Jonas remia rajono bei seniūnijos renginius, bendruomenių iniciatyvas ir asmeniškai, ir per įmonę, ir lėšomis, ir darbais, visada padeda ir paprastiems žmonėms. Jonui Jurevičiui 2020 metais Vasario 16-osios minėjimo metu buvo įteiktas mūsų krašto apdovanojimas „Veliuonos krašto žmogus 2020“. Jono nuveiktus darbus Veliuonai galima minėti ir minėti. Vien šiais metais tik Jono dėka į bažnyčios bokštą iškilo visų parapijiečių aukomis ir savivaldybės finansine pagalba įsigytas laikrodis, Jonas pagamino ir mūsų miestelį papuošusius karžygius, o Jono šeima padovanojo bažnyčiai tentą, kuris įrengtas bažnyčios šventoriuje 600 metų jubiliejaus paminėjimui.

Kiekvienas gali iš Jono pasimokyti būti žmogumi savo kraštui, žmogumi – bendruomenei, žmogumi – žmogui. Veliuoniškiai dėkoja jam už meilę savo kraštui, už jo puoselėjimą ir gerą širdį.

Pretendentą pasiūlė: Jurbarko r. sav. meras Skirmantas Mockevičius, Veliuonos kultūros centro seniūnas Egidijus Mikšta, Veliuonos kultūros centro direktorė Violeta Grabauskienė, Lietuvai pagražinti draugijos Veliuonos skyriaus pirmininkė Edita Šukaitienė, Veliuonos krašto bendruomenės pirmininkas Vaidotas Misevičius.

Šarūnas Lesauskas. Klebonas kun. Teol. Lic. Šarūnas Lesauskas gimė 1969 m. Kunigavo Pašvitinio Švč. Trejybės bažnyčioje, buvo Deltuvos ir Bukonių parapijų klebonas. 2009 m. kun. Šarūnas Leskauskas paskirtas Veliuonos, Stakių ir Raudonės parapijų klebonu.

Visų parapijiečių vardu noriu pristatyti mūsų kunigą Šarūną Leskauską, kuris jau dvylika metų klebonauja mūsų parapijoje. Kunigas ne tik puikus sielovadininkas, tačiau ir pilietiškas žmogus. Jis randa kalbą ir su mažu, ir su senu. Kadangi mūsų klebonas aptarnauja net tris parapijas, be Veliuonos, dar Raudonės ir Stakių, galima jausti jo bendrystę visur. Jis nuoširdžiai rūpinasi ne tik parapijų, tačiau ir vietos bendruomenių reikalais. Dalyvauja vykdant bažnyčių ir parapijoms priklausančių statinių priežiūrą, visada randa bendrus sutarimus su arkivyskupijos ir rajono vadovais. Noriai pritaria pateiktoms idėjoms ir jas palaiko. Tai žmogus, kuris niekada nesako „ne“. Per savo darbo metus jis sutelkė parapijų bendruomenes ir sutvarkė Raudonės bažnyčią, perdažė Stakių bažnyčią, aktyviai dalyvavo Veliuonos bažnyčios restauravimo darbuose, prisidėjo įteisinant Stakių miestelio herbą.

Kunigas Šarūnas Leskauskas – puikus bendruomenės narys, įsiliejantis į savo krašto gyvenimą ir savo darbais prisidedantis prie jo gražinimo. Siūlome jį apdovanoti už nuopelnus Jurbarko kraštui, sąžiningą sielovados darbą ir aktyvią visuomeninę veiklą.

Pretendentą pasiūlė: Jurbarko r. sav. meras Skirmantas Mockevičius, Veliuonos kultūros centro seniūnas Egidijus Mikšta, Veliuonos kultūros centro direktorė Violeta Grabauskienė, Lietuvai pagražinti draugijos Veliuonos skyriaus pirmininkė Edita Šukaitienė, Veliuonos krašto bendruomenės pirmininkas Vaidotas Misevičius.

 

Straipsnis  1 komentarų
Reklama: skelbimai
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Reitingai: pagal mokinių pasiekimus Jurbarko rajonas įvertintas aukšta vieta

Reitingai: pagal mokinių pasiekimus Jurbarko rajonas įvertintas aukšta vieta  1

Įgyvendinant strategiją keturios savivaldybės įkūrė viešąją įstaigą „Žaliasis regionas“. Nuotraukoje įstaigos kolektyvas: transporto specialistas Dainius Večerskas, transporto specialistė Aušra Juciuvienė bei direktorė Gaiva Mačiulaitienė.

Planuojami nauji maršrutai šeštadieniais Jurbarke ir į Tauragę darbo dienų rytais  1

Jurbarko ligoninė 2021-uosius metus baigė su 400 tūkst. Eur nuostoliu

Jurbarko ligoninė 2021-uosius metus baigė su 400 tūkst. Eur nuostoliu  1

Raudonės seniūno nuomone, sovietinio kario paminklą, esantį ties Raudonės pilim, reikia nukelti – jam ne vieta prie turistinio objekto, šis betoninis karys kliūna turistams. Ypač dabar, kai Raudonės pilies parkas sutvarkytas, atvertos erdvės.

Sprendimui sovietinius paminklus šalinti pasitarus su bendruomene – kritikos strėlės  0

Jurbarke vyko saugaus eismo propagavimo akcija: įvairios tarnybos priminė, kaip būti saugiu, atsargiu ir sveiku (nuotraukos)

Jurbarke vyko saugaus eismo propagavimo akcija: įvairios tarnybos priminė, kaip būti saugiu, atsargiu ir sveiku (nuotraukos)  0

Autobusų stoties pamatuose – laiškas ateities kartoms

Autobusų stoties pamatuose – laiškas ateities kartoms  9

Jurbarko gimnazijoje svečiuojasi moksleiviai iš Austrijos, Italijos ir Vokietijos

Jurbarko gimnazijoje svečiuojasi moksleiviai iš Austrijos, Italijos ir Vokietijos  0

Miesto kultūros centro administracija persikėlė į atnaujintas patalpas

Miesto kultūros centro administracija persikėlė į atnaujintas patalpas  0

Jurbarko P. Paulaičio šaulių 701-oji kuopa – Geriausio šauliško skyriaus varžybose

Jurbarko P. Paulaičio šaulių 701-oji kuopa – Geriausio šauliško skyriaus varžybose  2

Mobili degalų stotelė ant vandens stovės ir Jurbarke

Mobili degalų stotelė ant vandens stovės ir Jurbarke  0

Seredžiaus seniūnė Rimantė Pavalkienė ir Jurbarko turizmo ir verslo centro l. e. direktorės pareigas Erika Stanaitienė geltonomis rodyklėmis ir kriauklėmis pradėjo žymėti Šv. Jokūbo kelią Seredžiaus seniūnijoje.

Populiarusis Šv. Jokūbo kelias jau žymimas Jurbarko rajone  0

Jurbarko įmonėms įteikti Tauragės apskrities verslininkų asociacijos apdovanojimai

Jurbarko įmonėms įteikti Tauragės apskrities verslininkų asociacijos apdovanojimai  0

Motociklininkų sezono atidarymas „Motojurginės“ – „Rojaus kelyje"

Motociklininkų sezono atidarymas „Motojurginės“ – „Rojaus kelyje"  0

Jurbarko krašto muziejus kviečia kartu švęsti Tarptautinę muziejų dieną

Jurbarko krašto muziejus kviečia kartu švęsti Tarptautinę muziejų dieną  1

Įstaigai „Jurbarko socialinės paslaugos“ reikės naujo vadovo

Įstaigai „Jurbarko socialinės paslaugos“ reikės naujo vadovo  5

Startuoja saugaus eismo akcija „Būk saugus, atsargus ir sveikas“

Startuoja saugaus eismo akcija „Būk saugus, atsargus ir sveikas“  0

Atnaujintas Jurbarko gimnazijos pastatas

Atnaujintas Jurbarko gimnazijos pastatas  0

Jurbarko sovietų karių kapinėse – raginimas desovietizacijai

Jurbarko sovietų karių kapinėse – raginimas desovietizacijai  2

Vytauto Didžiojo progimnazija kviečia mokytis, paruošusi džiugių naujienų

Vytauto Didžiojo progimnazija kviečia mokytis, paruošusi džiugių naujienų  0

Lietuvos gydytojo garbės ženklu apdovanota Jurbarko poliklinikos direktorė gydytoja Remigija Mencienė

Lietuvos gydytojo garbės ženklu apdovanota Jurbarko poliklinikos direktorė gydytoja Remigija Mencienė  0

Mero sveikinimas Spaudos dienos proga

Mero sveikinimas Spaudos dienos proga  0

Jurbarko rajono neįgaliųjų draugija švenčia 25 metų sukaktį

Jurbarko rajono neįgaliųjų draugija švenčia 25 metų sukaktį  0

Jurbarko ligoninėje pradeda dirbti gydytoja psichiatrė

Jurbarko ligoninėje pradeda dirbti gydytoja psichiatrė  0

Jurbarką šventės proga sveikina kraštiečiai iš Anglijos

Jurbarką šventės proga sveikina kraštiečiai iš Anglijos  0

Mūsų partneriai