„Krištolinės lelijos“ – pasižymėjusiems Jurbarko krašto gyventojams

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Kovo 11-ąją Jurbarko parodų ir koncertų salėje jau penktąjį kartą įteikti Jurbarko rajono savivaldybės Padėkos dienos apdovanojimai – „Krištolinės lelijos“. Šiais apdovanojimais pagerbti asmenys už išskirtinius pasiekimus, iniciatyvas, darbus ir poelgius per praėjusius kalendorinius metus.

2023 metais „Krištolinėmis lelijomis“  apdovanoti šie mūsų krato šviesuoliai

 Stanislovas Džiaugys – „Už aktyvų Jurbarko krašto garsinimą Lietuvoje bei užsienyje kultūros ir sporto srityje“

Stanislovas Džiaugys, nuo 1959 metų net 36-erius metus vadovaudamas Klausučių mokyklai, ne tik dirbo vadybinį darbą, bet ir skiepijo meilę tautiniam šokiui bei aktyviam gyvenimo būdui, vadovavo tautinių šokių kolektyvams. Jau 35-erius metus Stanislovas Džiaugys yra tapęs tautinių šokių kolektyvo „Veliuonietis“ veidu. Tiek pat metų S. Džiaugys žaidžia stalo tenisą, ir šio žaidimo aistra užkrėtė daugybę savo mokinių. Stanislovas yra stalo teniso klubo „Pirmasis setas“ narys, laimėjęs daug apdovanojimų. Vien per pastaruosius keletą metų S. Džiaugys yra tapęs Lietuvos stalo teniso veteranų čempionu (2020 m.), antrosios (2021, 2022 m.) ir trečiosios (2019 m.) vietų laimėtoju. 2022 m. Druskininkuose vykusiose XI pasaulio lietuvių sporto žaidynėse S. Džiaugys, vyriausias šių varžybų dalyvis, atstovavo Lietuvai 80–90 metų amžiaus grupėje ir užėmė II vietą.

Apdovanoti Stanislovą Džiaugį pasiūlė Seredžiaus seniūnija.

 Paulių Kapucinų vienuolyno brolis Mykolas (Michal Ferenc) – „Už Jurbarko krašto garsinimą Lietuvoje bei užsienyje“

Brolis Mykolas Paulių Kapucinų vienuolyne organizuoja įvairius susitikimus, užsiėmimus, ekskursijas įvairių amžiaus grupių asmenims iš įvairių Lietuvos vietovių ir užsienio valstybių, aktyviai dalyvauja bendruomenės veiklose, susitikimuose, projektinėje veikloje.

Brolio Mykolo iniciatyva sutvarkyta vienuolyno teritorija, aktyviai tvarkomos vidaus patalpos, taip pat patalpos, naudojamos įvairioms stovykloms, susitikimams, plenerams, įrengtas ženklas-nuoroda „Paulių Kapucinų vienuolynas“. Atvykus broliui Mykolui ženkliai padidėjo vienuolyno lankomumas, jis tampa poilsio ir traukos centru.

Brolis Mykolas – pavyzdys visiems, kad ir vienas žmogus, savo užsispyrimo, tikslo siekimo tvirtumu, gebėjimu išgryninti savo iniciatyvas, organizuotumu gali ,,versti kalnus“. Jo dėka Paulių ir Jurbarko vardas vis garsiau skamba ne tik Lietuvoje bet ir užsienyje.

Brolį Mykolą apdovanoti pasiūlė Šimkaičių seniūnija, Paulių bendruomenė bei Jurbarko rajono savivaldybės tarybos narė Liudmila Norkaitienė.

 

VVG „Nemunas“ administracijos vadovas Arūnas Stasiūnas – „Už Jurbarko kraštui svarbių projektų įgyvendinimą“

2022 metais Arūno Stasiūno vadovaujama Vietos veiklos grupė „Nemunas“ dėl pasiektų vietos veiklos strategijos įgyvendinimo rezultatų pateko taro 15 VVG, kurioms Žemės ūkio ministerija skyrė lėšas Sumanių kaimų programai įgyvendinti.

Nuo 2010 metų VVG įgyvendinama jau antra kaimo vietos plėtros strategija. 2010–2015 m. projektams skirta 2,3 mln. Eur paramos suma, už kurią įgyvendinti 100 projektų, o 2016–2023 m. įgyvendinami ir jau užbaigti 67 projektai, kuriems skirta 1,7 min. Eur parama. Taip pat vykdomi tarptautinio ir teritorinio bendradarbiavimo projektai su Lietuvos ir Lenkijos vietos veiklos grupėmis, skirti turizmui bei jaunimo iniciatyvoms skatinti, vietos gyventojų mokymo ir aktyvinimo renginiai.

VVG „Nemunas“ tarptautiniai ir vietos projektai dėl daromo poveikio nuolat patenka tarp ministerijų apdovanojamų projektų.

Apdovanoti Arūną Stasiūną pasiūlė Vietos veiklos grupės „Nemunas“ valdyba ir Miesto vietos veiklos grupės „Jurbarkas“ valdyba.

 

Arvydas Griškus – „Už aktyvią veiklą sukuriant ir įgyvendinant Lidijos Meškaitytės metų minėjimo kultūrinius projektus“

Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto kultūros centro direktoriaus Arvydo Griškaus iniciatyva 2022-ieji Jurbarko rajone buvo paskelbti dailininkės Lidijos Meškaitytės metais, sukurtas ir įgyvendintas dailininkės paminėjimo renginių planas.

Per tuos metus Lidijai Meškaitytei buvo skirta daugybė renginių: vyko dailės parodos, plenerai, Jurbarko krašto muziejuje buvo eksponuoti originalūs pačios Lidijos darbai, ekskursijos ir edukacinės programos apie dailininkę buvo pristatytos visos Lietuvos turizmo sektoriaus atstovams, Lidijai šiemet buvo dedikuota ir tradicinė Jurbarko krašto šventė, o jos darbų kopijos turistinėse vietose – lauko paroda „Rojaus keliu kartu su Lidija Meškaityte“ nusidriekė panemune nuo Seredžiaus iki Lumpėnų, jau Pagėgių savivaldybėje. Jurbarko rajono savivaldybės viešosios bibliotekos parkelyje pastatytas dailininkei skirtas suolelis.

Dar 2021-aisiais vykdant projektą „Dailininkė miniatiūrininkė Lidija Meškaitytė. Atminties išsaugojimas, kūrybos įprasminimas ir tęstinumas šiandien“ ant pastato greta skvero, kuris 2022-aisiais pavadintas dailininkės vardu, sienos atkurtas L. Meškaitytės paveikslas.

Apdovanoti Arvydą Griškų pasiūlė Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto kultūros centro darbuotojai.

 

Jurbarko kultūros centro mėgėjų meno kolektyvo vadovė Danutė Lapienė – „Už  išskirtinius pasiekimus kultūros ir meno srityje, aktyvią veiklą puoselėjant chorinio dainavimo meną Jurbarko krašte“

 1991 metais pradėjusi dirbti Jurbarko kultūros centre Danutė Lapienė pirmiausia ėmėsi burti berniukų chorą. Ypač sėkmingas jos vadovaujamas choras, gyvuojantis iki šiol – Jurbarko kultūros centro berniukų choras „Bildukas“,kuris yra nuolatinis Jurbarko kultūros centro organizuojamų renginių dalyvis, dažnai kviečiamas pasirodyti įvairiose mūsų rajone vykstančiose šventėse. D.Lapienes vadovaujamas vaikinų vokalinis ansamblis „Bildukas“ taip pat dažnai koncertuoja įvairiuose renginiuose visoje Lietuvoje, keletą kartų dalyvavo „Dainų dainelės“ konkurse.

2016–2022 metais Jurbarko kultūros centre gyvavo D. Lapienes vadovaujamas jaunimo mišrus choras, kuris aktyviai koncertuodavo Jurbarko rajone ir už jo ribų, buvo išvykęs pasirodyti į Latviją, Vokietiją bei Austriją.

2020 metais Danute subūrė aktyvias ir dainingas moteris į naują Jurbarko kultūros centro moterų chorą „Saulė“. Be koncertų ir pasirodymų Jurbarko kultūros centro organizuojamuose renginiuose, moterų choras „Saulė“ jau spėjo savo choro ir Jurbarko vardą pagarsinti Lietuvoje, Lenkijoje ir Latvijoje.

Per 2022-uosius metus D. Lapienes vadovaujami chorai pasirodė daugybėje koncertų. Jurbarko rajone ir kituose šalies kraštuose.

Apdovanoti Danutę Lapienę pasiūlė Jurbarko kultūros centras.

 

VšĮ Šimkaičių ambulatorijos bendruomenės slaugytoja Romualda Endriukaitienė – „Už reikšmingą indėlį rūpinantis rajono gyventojų sveikata“

Romualda Endriukaitienė, 1966 metais baigusi Kauno medicinos mokyklą ir įgijusi medicinos felčerės specialybę, pradėjo dirbti Volungiškių felčeriniame-akušeriniame punkte. Darbo pradžia buvo sunki, reikėjo aptarnauti daug gyventojų, o vykti pas vaikus ar gimdyves tekdavo tik pėsčiomis ar arkliuku. Medicinos punktas buvo pripažintas geriausiu rajone.

Romualda pasižymėjo ne tik savo profesinėje veikloje. 2006 m. ji išleido savo kūrybos eilėraščių knygą „Šokanti ugnis“, apie 20 metų Jurbarke lankė dailės studiją.

Romualda vertinama kaip gera, pareiginga, sąžininga darbuotoja. Šimkaičių ambulatorijoje ji išdirbo iki 2022 m., iš viso gyventojų sveikata rūpinosi 55 metus.

Romualdą Endriukaitienę apdovanoti pasiūlė VšĮ Šimkaičių ambulatorija.

 

VšĮ Jurbarko ligoninės gydytoja anesteziologė-reanimatologė Janina Norkienė – „Už reikšmingą indėlį sveikatos apsaugos sistemos srityje“

Janina Norkiene savo profesinį kelią pradėjo1968 metais tuometinėje Jurbarko rajono centrinėje ligoninėje. Su didžiule pagarba ir ištikimybe išsirinktai profesijai gydytoja šį darbą atlieka iki šios dienos su nuoširdžiameile kiekvienampacientui, dieną irnaktį.

Gydytojos Janinos Norkienes indelis į Jurbarko ligoninės bendruomenės gyvenimą ir Jurbarko krašto gyventojų sveikatą yra neapskaičiuojamas. Ji suteikia medicininę pagalbą ir nuskausmina šimtus pacientų per metus, o per visą laikotarpį skaičiuotume jau tūkstančius atvejų. Savo darbą atlieka drąsiai, preciziškai ir ypač profesionaliai. Domisi ir priima naujas profesines žinias. Operacinėje nuoširdžiai dalinasi savo sukaupta patirtimi su kolegomis. Ištiesia pagalbos ranką visiems net ir labai sudėtingose situacijose.

Janiną Norkienę apdovanoti pasiūlė VšĮ Jurbarko ligoninės kolektyvas.

 

Kraštotyrininkas, muziejininkas Gediminas Klangauskas – „Už išskirtinius pasiekimus švietimo, ugdymo ir mokslo srityje“

Veliuonos krašto istorijos muziejaus muziejininkas, istorikas, kraštotyrininkas Gediminas Klangauskas ilgametę kraštotyrinę šviečiamąją veiklą skaičiuoja dešimtmečiais: pradėjęs krašto pažinimo medžiagą kaupti dar būdamas istorijos mokytoju, nenutraukė šios veiklos ir tapęs mokyklos vadovu, sėkmingai tęsia ir dabar, dirbdamas muziejininku.

Gediminas įgyvendino nemažai projektų, finansuotų Lietuvos kultūros tarybos: organizavo knygos apie Veliuonos Švč. Mergeles Marijos Ėmimo į dangų bažnyčią ir parapiją išleidimą; sukūrė projektą, kurio rezultatas – paroda, skirta bažnyčiai, bei Veliuonos Madonos kopijos sukūrimas. 2022 m. Gediminas Klangauskas parengė 4 Kultūros paso programas, kuriose dalyvauja mokiniai ne tik iš Jurbarko rajono, bet ir iš visos Lietuvos. Gediminas rengia ir organizuoja edukacinius užsiėmimus, skirtus istorinėms datoms paminėti: „Partizanų kova, dvasinis pasaulis ir kūryba“, „Daraktorinė ir tarpukario mokykla“ ir kt., taip pat surinko medžiagą ir surengė  parodas ,,Veliuonos krašto tremtiniai“, „Lietuvos valstybes Konstitucijų ir dokumentų raida“, „Lietuvos Respublikos pinigų istorija“ ir kt., įgyvendino projektą „Senoviniai vaikų žaislai ir žaidimai“.

Gedimino veikla, sukurtos edukacinės programos skleidžia informaciją apie Veliuoną ir visą Jurbarko kraštą ne tik po Lietuvą, bet ir už  jos ribų.

Apdovanoti Gediminą Klangauską pasiūlė Veliuonos krašto bendruomenė, Draugijos Lietuvai pagražinti Veliuonos skyrius, Veliuonos kultūros centras, Jurbarko krašto muziejus ir Veliuonos seniūnija.

 Ūkininkai Laima ir Algimantas Liorincai – „Už aktyvią savanorystę bei jos skatinimą, bendruomenių telkimą“

Laima ir Algimantas Liorincai Gudelių kaime Girdžių seniūnijoje ūkininkauti pradėjo 1992 metais, atsiėmę senelių ir tėvų žemę. Per trisdešimt metų A. ir L. Liorincų ūkis nuo keliolikos hektarų žemes ir kelių gyvulių išsiplėtė iki kelių šimtų hektarų žemes bei kelių šimtų galvijų. A. ir L. Liorincai nuolat laimi prizines vietas įvairiuose konkursuose, apdovanojami aukščiausiais apdovanojimais ir padėkomis, kviečiami į radijo laidas bei garsinami spaudoje. Šeimos ūkio pagrindai paremti iš kartos į kartą perduodamomis tvirtomis moralinėmis vertybėmis.

Jų ūkyje nuolat įgyvendinamos įvairios naujovės, pritaikomos naujos technologijos, darbo vietą atranda nevienas seniūnijos gyventojas. Patirtimi ir pažangiu ūkininkavimu Liorincai dalijasi su kitais rajono ir Lietuvos ūkininkais, su naujausia žemės ūkio technika, vykstančiais procesais, auginamais augalais ir galvijais noriai supažindina dažnai į ūkį užsukančius miesto vaikus.

Laima ir Algimantas Liorincai – aktyvūs Girdžių bendruomenės nariai. Jiems rūpi gyvenamoji aplinka, šalia esantis žmogus, gimtojo krašto istorijos ir tradicijų išsaugojimas. Todėl neatsitiktinai Liorincai tapo neseniai išleistosknygos apie Girdžius ,,Girdžiai. Istorijos atodangos“ mecenatais ir talkininkais.

A. ir L. Liorincai buvo pirmieji savanoriai, kurie telkė ir telkia bendruomenę savo darbu, lėšomis ir asmeniniu pavyzdžiu įrengiant patalpas pabėgusiems nuo karo ukrainiečiams apgyvendinti Girdžiuose, jų gyvenimui ir užimtumui. Jų teikiama parama nenutrūksta ir dabar.

Laimą ir Algimantą Liorincus apdovanoti pasiūlė Girdžių seniūnija bei seniūnaičiai.

 Laurynas Lukoševičius – „Už išskirtinius pasiekimus sporto srityje“

Klausutiškis Laurynas Lukoševičius nuo jaunumės dalyvavo įvairių sporto šakų varžybose ir yra pasiekęs įspūdingų laimėjimų. Varžybose jis atstovauja Klausučių sporto klubui „Jaunuolynas“.

2022 m. Birštone vykusiame WRPF (World Raw Powerlifting) federacijos Šiaures Europos jėgos trikovės ir stangos spaudimo čempionate stangos spaudimo rungtyje Laurynas pagerino Europos ir Pasaulio jaunimo štangos spaudimo gulomis rekordus bei užėmė pirmąją vietą savo svorio kategorijoje (iki 82,5 kg) suaugusiųjų tarpe, o bendroje įskaitoje iš visų dalyvių visose svorio kategorijose užėmė 3 vietą. 2020 m. Laurynas Lietuvos klasikines jėgos trikoves čempionate Pravieniškese pagerino Lietuvos rekordus: jaunimo spaudimo gulomis ir trikovės, suaugusiųjų spaudimo gulomis, atsitūpimo, atkėlimo ir trikovės.

Apdovanoti Lauryną Lukoševičių pasiūlė Klausučių sporto klubas „Jaunuolynas“.

 Kanas Dockaitis – „Už išskirtinius pasiekimus sporto srityje“

Kanas Dockaitis – aukšto meistriškumo sportininkas, Tarptautines trikoves federacijos narys.

Kanas, 2022 metais atstovaudamas Lietuvai Birštone vykusiame WRPF (World Raw Powerlifting) federacijos Šiaures Europos jėgos trikovės čempionate, pagerino nacionalinį rekordą pagal WRPF pasaulinės federacijos normatyvus svorio kategorijoje iki 100 kg ir užėmė 3 vietą. 2021 metais WRPF turnyre užėmė 1 ir 3 vietas. 2019 metais MMA (mišrių kovos menų) turnyre Baltarusijoje užėmė 2 vietą.

Kaną Dockaitį apdovanoti pasiūlė MB „Energijos centras“.

 Jurbarko rajono savivaldybės tarybos narys Remigijus Brazaitis – „Už išskirtinius pasiekimus valdymo srityje“

Remigijus Brazaitis nuo2003metųyraaktyvusiratsakingasJurbarkorajonosavivaldybėstarybos narys,Jurbarkorajonosavivaldybestarybojedirbęsir1990–1995metųkadencijoje.

Remigijus, 1981 metais baigęs tuometinį Lietuvos valstybinį kūno kultūros institutą, yra fizinio ugdymo mokytojas ir treneris. 2003 metais jam suteikta kūno kultūros mokytojo metodininko kvalifikacinė kategorija.

R. Brazaitis aktyviai dalyvauja Jurbarko teniso klubo veikloje, yra Jurbarko savivaldybės Sporto tarybos narys. Savo veikla jis aktyviai prisideda prie jaunimo politikos tikslų ir uždavinių Jurbarko rajone įgyvendinimo, jaunimo aktyvumo ir užimtumo didinimo.R. Brazaitis yra kasmetinio Dalios irJono Stankevičių krepšinio turnyro Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijoje pagrindinis organizatorius, vienas iš naktinio tinklinio varžybų gimnazijos mokiniams organizatorių, projekto „Tapk šauliu“ iniciatorius gimnazijoje, neformaliojo švietimo ir sporto renginių aktyvus organizatorius. Jurbarko teniso klube kasmet organizuoja tradicinį Remigijaus Brazaičio teniso taurės turnyrą.

Remigijų Brazaitį apdovanoti pasiūlė Lietuvos Liberalų sąjūdžio Jurbarko skyrius, Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija ir rajono sporto bendruomenė.

 

Jurbarko rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė Laimutė Keterienė – „Už etnokultūrinio paveldo saugojimą ir istorinį krašto tapatumą, aktualizuojant Varlaukio geležinkelio stoties istoriją“

Laimutė Keterienė Jurbarko rajono savivaldybes viešosios bibliotekos Lybiškių filialo vyresniąja bibliotekininke dirba nuo 1994 m. Ji aktyviai veikia ne tik bibliotekoje, bet yra Lybiškių bendruomenės narė, prisideda prie Eržvilko seniūnijos, Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos Jurbarko skyriaus veiklos. Viena iš svarbiausių jos parengtų paraiškų Lietuvos kultūros tarybai – „Varlaukio geležinkelio stotyje atgimusios istorijos“. Bibliotekininkė kiekvienais metais šioje geležinkelio stotyje organizuoja Atminimo valandą, nuolat ieško būdų, kaip patraukliai pateikti krašto istoriją – sukūrė interneto tinklaraštį, kuriame inovatyviai ir patraukliai visuomenei pristato kraštotyros informaciją apie Lybiškių krašto tremtinius.

Svarbiausias Laimutės įgyvendinamas projektas – Varlaukio traukinių stotyje atsirasiančio atminties centro vizijos kūrimas ir paruošiamieji darbai.

Laimutę Keterienę apdovanoti pasiūlė Jurbarko rajono savivaldybės viešoji biblioteka, Jurbarko rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyrius, Eržvilko seniūnija, Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos Jurbarko skyrius ir Lybiškių kaimo bendruomenė.

 

Eržvilko gimnazijos jaunųjų šaulių būrelio vadovė Jolita Mockaitienė – „Už kilnų poelgį ir savo veikla parodžiusiai sektiną pavyzdį“.

Jolita Mockaitienė nuo 2001 metų yra Lietuvos šaulių sąjungos 7-osios šaulių rinktines Eržvilko gimnazijos jaunųjų šaulių būrelio vadovė. Jos kuruojamas jaunųjų šaulių būrelis yra vienas iš patriotiškiausių ir gausiausių jaunųjų šaulių būrelių Jurbarko rajone, aktyviai dalyvaujantis įvairiuose renginiuose. Jaunieji šauliai mokyklos bendruomenėje išsiskiria atsakingu ir pilietišku elgesiu ir labai aukšta elgesio motyvacija. Būrelis Eržvilko apylinkėse prižiūri ir puoselėja pokario rezistentų. tremtinių. ir partizanų kapus, lanko senelius, dalyvauja „Caritas“ organizuojamose ir kitose viešose akcijose, tokiose kaip „Darom“.

Mokytoja Jolita Mockaitienė savo laisvu laiku ir per atostogas lanko socialiai remtinas šeimas, jau nemažai metų bendrauja ir finansiškai bei moraliai palaiko šių šeimų vaikus.

Jolitą Mockaitienę apdovanoti pasiūlė Lietuvos šaulių sąjungos LDK Kęstučio 7-osios šaulių rinktinė.

 

Sveikiname nominantus!

 

 

Rekomenduojami video:
Straipsnis  0 komentarų
Reklama: skelbimai
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Moterų choras „Saulė“ – vienas iš geriausių Lietuvos suaugusiųjų chorų

Moterų choras „Saulė“ – vienas iš geriausių Lietuvos suaugusiųjų chorų  0

Įsiamžinusi dalis komandos, kuri paruošė naująjį žurnalo numerį.

Naujas, šeštasis žurnalas „Jurbarko laikas“ numeris – JAU PREKYBOJE  0

Paskutinis, 2019 – 2023 m. kadencijos, Jurbarko rajono savivaldybės tarybos posėdis vyks 2023  m. kovo 30 d. 13 val.

Paskelbta, kada prisieks naujoji rajono savivaldybės taryba (aštuoni nauji veidai, daugiau moterų)  3

Antrajame rinkimų ture aktyviausiai balsavo vyresnio amžiaus rinkėjai

Antrajame rinkimų ture aktyviausiai balsavo vyresnio amžiaus rinkėjai  0

Informuoja apie planuojamas atnaujinti pėsčiųjų perėjas rajone

Informuoja apie planuojamas atnaujinti pėsčiųjų perėjas rajone  0

Didelės sumos pinigų neteko, paspaudusi klaidingą nuorodą

Didelės sumos pinigų neteko, paspaudusi klaidingą nuorodą  0

Įsilaužė ir apvogė gyvenamąjį namą ir garažą

Įsilaužė ir apvogė gyvenamąjį namą ir garažą  0

Sveikatos apsaugos ministerija: ką svarbu žinoti apie regioninių ligoninių ateitį (konferencija, kurią bus galima stebėti)

Sveikatos apsaugos ministerija: ką svarbu žinoti apie regioninių ligoninių ateitį (konferencija, kurią bus galima stebėti)  0

Infrastruktūros ir turto skyriuje darbą pradėjo vyr. specialistas Romanas Semaška

Infrastruktūros ir turto skyriuje darbą pradėjo vyr. specialistas Romanas Semaška  3

Skelbia konkursą Dokumentų ir viešųjų ryšių skyriaus vyriausiojo specialisto pareigoms užimti

Skelbia konkursą Dokumentų ir viešųjų ryšių skyriaus vyriausiojo specialisto pareigoms užimti  0

Jurbarko rajono rinkėjai išsirinko merą (nuotraukos, VIDEO)

Jurbarko rajono rinkėjai išsirinko merą (nuotraukos, VIDEO)  4

Rinkimai baigėsi.  Iš viso balsavo 39.74 proc Jurbarko rajono rinkėjų

Rinkimai baigėsi. Iš viso balsavo 39.74 proc Jurbarko rajono rinkėjų  0

Kovo 19 d. nuo vidurnakčio įsigalioja rinkimų agitacijos draudimo laikotarpis

Kovo 19 d. nuo vidurnakčio įsigalioja rinkimų agitacijos draudimo laikotarpis  0

Pradedama dviejų gyvenamosios paskirties (įvairių socialinių grupių asmenims) pastatų statyba Jurbarko mieste

Pradedama dviejų gyvenamosios paskirties (įvairių socialinių grupių asmenims) pastatų statyba Jurbarko mieste  0

Per dvi dienas iš anksto balsavo daugiau kaip 58 tūkstančiai rinkėjų (balsavo 3,98 proc. Jurbarko rajono rinkėjų)

Per dvi dienas iš anksto balsavo daugiau kaip 58 tūkstančiai rinkėjų (balsavo 3,98 proc. Jurbarko rajono rinkėjų)  0

Lietuvos kaimo mokyklų mergaičių salės futbolo finalinėse varžybose kovėsi klausutiškės

Lietuvos kaimo mokyklų mergaičių salės futbolo finalinėse varžybose kovėsi klausutiškės  0

VRK kviečia žiūrėti kandidatų į savivaldybių merus diskusijų laidas (kandidatų į rajono merus debatai)

VRK kviečia žiūrėti kandidatų į savivaldybių merus diskusijų laidas (kandidatų į rajono merus debatai)  0

Kovo 15-oji minima kaip Lietuvos žydų gelbėtojų diena  (skelbiamos Jurbarko žydų gelbėtojų pavardės)

Kovo 15-oji minima kaip Lietuvos žydų gelbėtojų diena (skelbiamos Jurbarko žydų gelbėtojų pavardės)  0

Prasideda pakartotinis balsavimas iš anksto. Renkami 34 Lietuvos savivaldybių merai

Prasideda pakartotinis balsavimas iš anksto. Renkami 34 Lietuvos savivaldybių merai  0

Rajone smarkiai padaugėjo sergančiųjų skarlatina ir vėjaraupiais

Rajone smarkiai padaugėjo sergančiųjų skarlatina ir vėjaraupiais  0

Savivaldybių tarybų ir merų rinkimų I ture aktyviausiai balsavo 65-74 metų amžiaus rinkėjai

Savivaldybių tarybų ir merų rinkimų I ture aktyviausiai balsavo 65-74 metų amžiaus rinkėjai  0

Nepriklausomybės atkūrimo dieną Jurbarke - tradicinė eisena

Nepriklausomybės atkūrimo dieną Jurbarke - tradicinė eisena  0

Rinkimai: tarybos sudėtis aiški. Liko sužinoti, kas bus meras

Rinkimai: tarybos sudėtis aiški. Liko sužinoti, kas bus meras  0

Jurbarko kultūros centro didžioji salė durų lankytojams kol kas neatvers

Jurbarko kultūros centro didžioji salė durų lankytojams kol kas neatvers  0

Mūsų partneriai