Kapela „Santaka“ į Jurbarką parvežė pergalę!
Antradienį, birželio 23 d., Jurbarko kultūros centro kapela „Santaka“, vadovaujama P. Pojavio, dalyvavo LRT laidos „Duokim garo!“ finale. Jo metu „Santaka“ rungėsi su Kulių kultūros centro (Plungės r.) folkloro ansambliu „Vaisgamta“. Galime pasidžiaugti, nes „Santaka“ į Jurbarką parvežė pergalę! Ji tapo šių metų laidos „Duokim garo!" varžytuvių nugalėtoja! Nuoširdžiausi sveikinimai šiam nuostabiam kolektyvui!





























Reikia džiaugtis, kad šaunus mūsų jaunimas.
Pakeliui į repeticiją – incidentas, galėjęs baigtis didele nelaime