Į rajono tarybą grįžo buvusi vicemerė Audronė Balčiūnienė (nuotraukos)
Rugsėjo 25 dieną vykstančio Jurbarko rajono savivaldybės tarybos posėdžio pradžioje prisiekė vėl į tarybą grįžusi buvusi vicemerė Audronė Balčiūnienė.
Priesaiką priėmė Vyriausiosios rinkimų komisijos narys Giedrius Janauskas.
Rekomenduojami video:





























Reikia džiaugtis, kad šaunus mūsų jaunimas.
Pakeliui į repeticiją – incidentas, galėjęs baigtis didele nelaime