ADVENTUR parodoje Jurbarkas siūlo tobulo savaitgalio receptą

   
Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

„Švęskime kelionę!" Su tokiu šūkiu dalyvaujame ADVENTUR 2023 parodoje Vilniuje. Šiemet vėl sujungėme jėgas su kitomis Žaliojo regiono savivaldybėmis ir dalyvaujame kartu", - pasidžiaugė Jurbarko rajono turizmo ir verslo informacijos centro kolektyvas, siųsdamas linkėjimus iš Vilniuje jau prasidėjusios 10-osios tarptautinės turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodos ADVENTUR 2023. "Būtinai užsukite. Pasiūlysime tobulo savaitgalio receptą!", - kviečia jurbarkiečiai ir kiti Žaliojo regiono atstovai, kuriuos rasite 3 salėje. Priminsime, kad paroda sausio 27-29 dienomis vyks Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre Litexpo.

„Pasiūlysime receptą tobulam savaitgaliui“, -  „Mūsų laikui“ jau anksčiau pasakojo Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centro laikinai direktorės pareigas einanti Erika Stanaitienė, pridurdama, kad šiųmetinėje parodoje bus akcentuojama regiono bendrystė. Adventur'e Jurbarko rajonas jau trečią kartą dalyvauja su kitais apskrities rajonais, bendrai prisistatydami ir kviesdami į Žaliąjį regioną, jungiantį Tauragės, Jurbarko, Pagėgių ir Šilalės savivaldybes, vienijamas Karšuvos girios, kas atsispindės bendrame stende.

Pasak E. Stanaitienės, parodos lankytojams bus siūlomi įvairūs kelionės maršrutai po Žaliąjį regioną, priklausomai nuo to, iš kurios pusės jie atvažiuojantys – nuo pajūrio, Kauno ar Šiaulių. „Pasiūlysime tris tobulo savaitgalio receptus, kuriuose galima maišyti ingredientus pagal kiekvieno pomėgius“, - intrigavo Erika, paaiškindama, kad tie ingredientai gali būti – objektų lankymas, degustacijos, edukacijos, apgyvendinimas... Siūlomas receptas priklausys nuo to, iš kurios pusės svečiai vyks į Žaliąjį regioną – vienoks bus siūlomas atvažiuojantiems nuo Kauno, kitoks vykstantiems iš pajūrio ir traukiantiems iš Šiaulių. Įvairiomis pramogoms, edukacijomis „paskaninti“ maršrutai kaip tik šiuo metu baigiami dėlioti.

Šioji žiema Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centro kolektyvui yra itin darbinga. Ne tik ruošiasi pristatyti Jurbarko kraštą Adventur parodoje, bet ir tarptautinėje Vilniaus knygų mugėje, vyksiančioje paskutinį vasario savaitgalį. Jurbarko r. turizmo ir verslo informacijos centras drauge su Lietuvos turizmo infomacijos centrus vienijančia asociacija šioje mugėje dalyvaus pirmą kartą. Ruošiami lankstinukai, knygos bei kitokia informacija, susijusi su Jurbarko kraštu, šiai mugei.

Kaip skelbiama pranešime spaudai, Žaliasis regionas sukūrė receptą, kuriuo pasinaudoję svečiai pamaitins ne tik kūną, bet ir sielą, kišenes ir krepšius pripildys naujų potyrių ir atradimų: ieškantieji tylos ja džiaugsis Žaliojo regiono parkuose, pažintiniuose takuose, besidomintieji istorija pasiners į pilių ir dvarų pasakojamas istorijas, atras interaktyvias muziejų ekspozicijas, nenusėdintieji vietoje rinksis pramogas ant vandens ar medžių viršūnėse, o tikrai išalkusius pamaitinsime tradiciniais krašto patiekalais. Skelbiama, kad šis kraštas išraizgytas lėtomis ir srauniomis Nemuno, Jūros, Mituvos bei kitomis upėmis. Kviečiama pažvelgti į Lietuvos gamtos grožį kitu kampu – keliaujant baidarėmis. Dar daugiau linksmybių laukia vandens pramogų parke. Norintiems laipioti galimybę pasiūlys lynų trasos medžiuose. Ten pat įrengtuose nameliuose galėsite net pernakvoti. Žiemą pramogautojų laukia puikios slidinėjimo trasos ant Aukštagirės kalno.

„Visada svetingai keliautojus priima įspūdingos paslapčių pilnos Panemunės ir Raudonės pilys,  o šių kraštų bendruomenės pasiūlys įvairių pramogų, edukacijų, pavaišins neragautais patiekalais“, - rašoma pranešime apie Jurbarko krašto išskirtinumą. Tikimasi, kad moderniomis ir atraktyviomis ekspozicijomis sudomins Tauragės „Santakos“ muziejus, netikėtų eksponatų ir parodų visada galima rasti Martyno Jankaus muziejuje Bitėnuose, Jurbarko krašto muziejuje, skulptoriaus Vinco Grybo memorialiniame muziejuje. Būtina aplankyti ir analogų neturintį Dionizo Poškos Baublių muziejų, kur tylą saugo tūkstantmečiai ąžuolai – Baubliai. Ąžuolams žinomumu nenusileidžia ir Vilkyškiuose esanti Raganų eglė. Nuo daugiakamienės eglės ranka paduoti iki Rambyno kalno, ant kurio liepsnoja gražiausi Joninių laužai, nuo kurio atsiveria kvapą gniaužiantis vaizdas į Nemuno vingius.

„Prizas turėtų laukti tų, kurie sugebės įveikti visus piliakalnių laiptelius. Seredžiaus, Veliuonos, Kartupėnų, Bišpilio, Pagramančio, Karšuvos, Bilionių, Medvėgalis, Indija ir daugybė kitų. Nuo kiekvieno – žvilgsnis bėga laukais,  miškais, upių vingiais, kiekvienas – pasakoja savo legendą, istoriją“, - rašoma pranešime spaudai.  „Inovatyvumas, švari, gamtos kuriama energija, tvarumas, bendrystė! Tai žinia, kurią neša Žaliasis regionas. Atvykite ir tapkite mylimiausiais mūsų svečiais, su kuriais pasidalysime šio krašto turtais ir pačiais netikėčiausiais pažinimo ir pramogų receptais“, - tokiais žodžiais prisistatys ir kvies atvykti į Žaliąjį regioną jo dalyviai.

Kaip skelbia Adventur organizatoriai, 2023 metų parodos tema – švęskime kelionę. Tai laisvė švęsti gyvenimą ir leistis į ilgai lauktas keliones, nebeatidėliojant jų ateičiai. Adventur – vienintelė tarptautinė turizmo, kelionių ir aktyvaus laisvalaikio paroda Lietuvoje, skatinanti turizmo paslaugų populiarinimą ir aktyvų gyvenimo būdą. Čia „po vienu stogu“ galima rasti visus sėkmingo turizmo verslo elementus: gausius atostogoms ir poilsiui neabejingų lankytojų srautus, galimybes užmegzti verslo kontaktus, susirasti verslo partnerių.

Rekomenduojami video:
Straipsnis  0 komentarų
Reklama: skelbimai
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Sekmadienį visose Lietuvos bažnyčiose bus renkama rinkliava Ukrainai

Sekmadienį visose Lietuvos bažnyčiose bus renkama rinkliava Ukrainai  0

Pirmoji vėjo turbina prie Skirsnemunės

Skirsnemunės vėjo parke pastatyta pirmoji turbina, atkeliauja dar 10  2

Prarasti save. O kaip atrasti?

Prarasti save. O kaip atrasti?  0

Mokyklos valgykla

Keisis mokinių maitinimo tvarka. Maitinimą savivaldybė užtikrins tik kai kuriems  0

Jurbarko rajono gyventojai kviečiami į Nacionalinį miškasodį „Kad giria žaliuotų“

Jurbarko rajono gyventojai kviečiami į Nacionalinį miškasodį „Kad giria žaliuotų“  0

Redaktorė Oksana Mazur

Jau atkeliavo naujas žurnalo „Jurbarko laikas“ numeris!  0

Povilas Gadliauskas

Skirsnemunėje sužaliuos bendruomenės sodas  0

Pritarta Audronės Stoškienės kandidatūrai į savivaldybės kontrolieriaus pareigas

Pritarta Audronės Stoškienės kandidatūrai į savivaldybės kontrolieriaus pareigas  4

Vykdoma atliekų išvežimo kontrolė

Vykdoma atliekų išvežimo kontrolė  1

Jurbarko rajono savivaldybės mero Skirmanto Mockevičiaus Šv. Velykų proga

Jurbarko rajono savivaldybės mero Skirmanto Mockevičiaus Šv. Velykų proga  0

Seimo nario, Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto pirmininko Ričardo Juškos sveikinimas Velykų proga

Seimo nario, Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto pirmininko Ričardo Juškos sveikinimas Velykų proga  0

Jurbarko Švč. Trejybės bažnyčios kunigo Dariaus Auglio sveikinimas Šv. Velykų proga

Jurbarko Švč. Trejybės bažnyčios kunigo Dariaus Auglio sveikinimas Šv. Velykų proga  0

V. Donylė ir A. Bliundžiuvaitienė

Švietimo, kultūros ir sporto skyriuje – nauji darbuotojai  3

Jurbarke pažymėtas Lietuvos įstojimo į NATO 20-metis

Jurbarke pažymėtas Lietuvos įstojimo į NATO 20-metis  0

Neapsikentę duobių žvyrkeliuose gyventojai perka greiderį

Neapsikentę duobių žvyrkeliuose gyventojai perka greiderį  0

Baigtas remontuoti tiltas per Imsrę

Baigtas remontuoti tiltas per Imsrę  0

Susitikimas prie karjero sudomino tik keletą valdininkų, porą tarybos narių ir vietos gyventojų

Teritorijos prie karjero tvarkymo projektas jau kelia klausimų  3

P. Cvirkos gatvė Jurbarke tarpukariu vadinosi Vaižganto gatve. Kai kurie jurbarkiečiai ją siūlo pavadinti Veverskių vardu.

Jurbarko rajone neliks P. Cvirkos vardu pavadintų gatvių  4

Meno mokyklos mokytojoms – „Auksinės natos“

Meno mokyklos mokytojoms – „Auksinės natos“  0

Viešviliškiui įteiktas G. Petkevičaitės-Bitės medalis „Tarnaukite Lietuvai“

Viešviliškiui įteiktas G. Petkevičaitės-Bitės medalis „Tarnaukite Lietuvai“  0

Jaunieji miško bičiuliai iš Veliuonos dalyvavo inkilų kėlimo šventėje

Jaunieji miško bičiuliai iš Veliuonos dalyvavo inkilų kėlimo šventėje  0

Šildymo sezonui baigiantis – apie šildymo kainas „pigiausiuose“ ir „brangiausiuose“ daugiabučiuose

Šildymo sezonui baigiantis – apie šildymo kainas „pigiausiuose“ ir „brangiausiuose“ daugiabučiuose  1

Tarnybiniai automobiliai – būtinybė ar prestižas

Tarnybiniai automobiliai – būtinybė ar prestižas  3

Skalvijos namų likvidavimas išeina į finišo tiesiąją

Skalvijos namų likvidavimas išeina į finišo tiesiąją  4

Mūsų partneriai