Laisvalaikis

Jurbarkiečius kviečia į Šeimų pikniką

Jurbarkiečius kviečia į Šeimų pikniką  0

2017.06.15 14:55
Birželio 18 dieną, 16 val., jurbarkiečiai ir miesto svečiai kviečiami į Šeimų pikniką, kuris vyks už Jurbarko miesto stadiono, parkelyje prie Imsrės upelio (šalia vaikų žaidimų aikštelės).  
10 maršrutų po Lietuvos regionus „Keliauk ir ragauk“ (turizmo departamento atstovė komentuoja, kodėl sąraše nėra Jurbarko rajono)

10 maršrutų po Lietuvos regionus „Keliauk ir ragauk“ (turizmo departamento atstovė komentuoja, kodėl sąraše nėra Jurbarko rajono)  3

2017.06.09 14:17
Kodėl svarbu keliauti ir ragauti? Gastronominio turizmo specialistų teigimu, keliautojai per maistą įgyja tokių pat patirčių kaip ir per dailę ar muziką. Vasaros savaitgaliams Turizmo departamentas adaptavo 10 maršrutų po Lietuvos regionus su idėjomis, ko kuriame būtina paragauti.  
Sekmadienį - šaudymo varžybos „Taiklusis šaulys“ mero taurei laimėti

Sekmadienį - šaudymo varžybos „Taiklusis šaulys“ mero taurei laimėti  0

2017.06.08 12:53
Lietuvos šaulių sąjungos LDK Kęstučio 7-osios šaulių rinktinės štabas, Jurbarko 708-oji jaunųjų šaulių kuopa ir „Oksalio“ šaudykla, bendradarbiaujant su Jurbarko rajono savivaldybe organizuoja šaudymo varžybas „Taiklusis šaulys“ mero Skirmanto Mockevičiaus taurei laimėti, informuoja rajono savivaldybė. 
Į Tauragės miesto šventę galėsime vykti nemokamai (šventės programa)

Į Tauragės miesto šventę galėsime vykti nemokamai (šventės programa)  0

2017.05.30 11:49
Kviečiame gegužės 29 - birželio 4 dienomis į Tauragės miesto šventę „Tauro ragas 2017“ Ocicialus šventės atidarymas ir šventinis koncertas „Tauragei 510“ vyks birželio 3 dieną. Kviečiame pasinaudoti nemokamais maršrutais. Birželio 3 d. iš autobusų stočių į Tauragės Pilies aikštę ir atgal atobusai vyks: Jurbarkas - Tauragė - 11.00 val.           ...
Džiazas Jurbarkui tinka.  Renginio organizatoriui - neįprastas linkėjimas (VIDEO)

Džiazas Jurbarkui tinka. Renginio organizatoriui - neįprastas linkėjimas (VIDEO)  0

2017.05.29 12:18
"Nevažiuok, Tadai, braškių į užsienius skinti, o tęsk tai, ką pradėjai", - tokiais žodžiais džiazo atlikėja iš Tauragės Vilma Krasauskaitė kreipėsi į jurbarkietį studentą Tadą Radišauską, kurio kvietimu dainuoti į Jurbarką ji ir atvažiavo. Tadas suorganizavo ir jurbarkiečiams bei svečiams padovanojo "Džiazo muzikos dieną". 
Aplink Lietuvą dviračiu –  12 dienų per kaitrą ir pūgą

Aplink Lietuvą dviračiu – 12 dienų per kaitrą ir pūgą  0

2017.05.15 09:06
 Įrodė, kad atostogas  išradingai, nenuobodžiai, sportiškai galima leisti ir Lietuvoje. Taip norisi pavadinti Žydrūno Jukštos iš Šiaulių kelionę aplink Lietuvą dviračiu, kuri netruko nė dviejų savaičių. Patyręs daugybę įspūdžių ir įveikęs 1 231 km, apie visa tai jis papasakojo „Mūsų laiko“ redakcijai.
„Auksinis protas“. Komandos kapitonei grėsė išsimaudyti jūroje

„Auksinis protas“. Komandos kapitonei grėsė išsimaudyti jūroje  0

2017.05.12 10:38
Stipriausia Jurbarko krašto gyvų „Auksinio proto“ žaidimų nugalėtoja „Pabandom iš naujo“ ilgam prisimins Šimonių ir Aukštadvario pavadinimus. Pasirinkę iš šių dviejų atsakymo variantų klaidingą, žaidėjai iškrito iš paskutinio finalinio žaidimo turo ir iš pirmojo dešimtuko nukrito į trečią. Iki paskutinio, šeštojo, turo jurbarkiečių komanda tarp sti...
Europos dieną - pasivaikščioti po Europos žvaigždžių alėją

Europos dieną - pasivaikščioti po Europos žvaigždžių alėją  0

2017.05.09 15:15
Jurbarko rajono viešoji biblioteka kviečia pasivaikščioti po bene gražiausią Jurbarko parką, kuris Europos dienos proga nuo pat ryto virto Europos žvaigždžių alėja „Žingsnį žengi – žvaigždę randi – Europoje esi“.  
Šventės atgarsiai. Skaitytojo laiškas: pasijuto kaip Klaipėdoje (laukiame jūsų atsiliepimų apie šventinius renginius)

Šventės atgarsiai. Skaitytojo laiškas: pasijuto kaip Klaipėdoje (laukiame jūsų atsiliepimų apie šventinius renginius)  6

2017.05.08 11:55
"Mūsų laiko" redakcija sulaukė Jurbarko rajono mediko Pragiedrulio Veličkos štai tokio laiško. „Esu senas klaipėdietis. Dabar antrus metus "jurbarkietis". Pirmą kartą nutariau sudalyvauti Jurbarko miesto ir verslo šventėje. Buvau maloniai nustebintas pamatęs ir išgirdęs savo miesto Klaipėdos Karinio laivyno orkestro pasirodymą.  
AMBER CIRKAS Jurbarke

AMBER CIRKAS Jurbarke  1

2017.05.04 10:46
Profesionalaus kilnojamo - „Amber“ cirko gastrolės Naujamiestyje (Algirdo g. 7) gegužės 6-7 dienomis.
Žiobrinėse - ir žvejybos varžybos (varžybų nuostatai ir programa)

Žiobrinėse - ir žvejybos varžybos (varžybų nuostatai ir programa)  0

2017.05.02 11:59
Jurbarko žiobrinės vyks ir šiais metais. Šeštadienį, gegužės 6 dieną, Nemuno upės ruože nuo pliažo iki santakos, vyks ir žiobrių žvejybos varžybos.  Dalyviai renkasi didžiųjų laivų prieplaukoje (prie Nemuno ir Mituvos santakos). Varžybas organizuoja ne pelno siekianti organizacija Klasteris "Panemunių turai".  Varžybų tikslas - populiarinti mėgėjiš...
Džiazo meistrų iš Šveicarijos, Senegalo ir Izraelio muzikos garsai skambės ir Jurbarke (VIDEO)

Džiazo meistrų iš Šveicarijos, Senegalo ir Izraelio muzikos garsai skambės ir Jurbarke (VIDEO)  0

2017.04.28 12:33
Užsienio džiazo meistrų koncertas Jurbarko parodų ir koncertų salėje (cerkvėje) Vydūno g. 21 numatytas balandžio 29 d. 16.00 val., kur pasirodys džiazo trio virtuozai – Jan Galega Brönnimann (Šveicarija), Moussa Cissokho (Senegalas) ir Omri Hason (Izraelis).  
Verslo ir meno draugystė tęsiasi. Picerijos kieme – originalus Velykinis zuikis

Verslo ir meno draugystė tęsiasi. Picerijos kieme – originalus Velykinis zuikis  0

2017.04.07 13:15
Jei būtų skiriamas prizas už originaliausią pasipuošimą Velykoms, jį neabejotinai laimėtų Jurbarke įsikūrusi picerija „Starpizza“, kurios kieme lankytojus jau nuo ketvirtadienio pasitinka originalus didelis zuikis.  
HUMORO ŠVENTĖ „JUOKIS - 2017“  JURBARKE

HUMORO ŠVENTĖ „JUOKIS - 2017“ JURBARKE  0

2017.03.28 10:30
Balandžio 2 d., sekmadienį, 14 val. Jurbarko kultūros centre vyks humoro šventė „JUOKIS - 2017“. Naujas programas rodys penki humoro kolektyvai iš Aukštaitijos ir Žemaitijos.
Premjera. Jurbarko scenoje - žiauri realybė: kuo virsta tėvų apleisti ar palikti vaikai

Premjera. Jurbarko scenoje - žiauri realybė: kuo virsta tėvų apleisti ar palikti vaikai  0

2017.03.24 19:20
Spektaklis tiems tėvams, kurie niekada neina į jokius spektaklius. Tiems, kurie geria, muša, prievartauja ar tiesiog palieka savo vaikus. Jaunieji "vaivorykštukai" šį vakarą pademonstravo, kokiais žvėrimis (tuo pačiu ir aukomis) virsta tokių gimdytojų vaikai. Šį vakarą jaunieji "vaivorykštukai" parodė savo antrąjį premjerinį spektaklį. 
Darbščiosios bitelės renkasi Jurbarko rajono neįgaliųjų draugijoje

Darbščiosios bitelės renkasi Jurbarko rajono neįgaliųjų draugijoje  0

2017.03.20 10:12
Kaip susitaikyti su mintim, kai tave paženklina liga ir esi priskiriamas neįgaliųjų ratui? Kai sunkiai judi dėl bėgančių metų kraunamos naštos ar turi tokią įgimtą bėdą, o galbūt sveiksti po onkologinių ligų ir gyvenimas, atrodo, nusidažė tik tamsiomis spalvomis? Jei kartais aplankytų tokios mintys, patariam apsilankyti Jurbarko rajono neįgaliųjų d...
Dėmesio neatsiginantis jurbarkietės augintinis – šeškas Anubis

Dėmesio neatsiginantis jurbarkietės augintinis – šeškas Anubis  0

2017.03.17 10:00
Jurbarkietė Vida į lauką išeina pasivaikščioti ne viena, o su savo egzotišku augintiniu. Kone po redakcijos langais, po pievutę, už pavadėlio vedžioja 4,5 metų šešką, vardu Anubis.  
Vidas Bareikis rengia rekordinį turą: „Po „Auksinio balso“ tapau tarsi „įteisintas“

Vidas Bareikis rengia rekordinį turą: „Po „Auksinio balso“ tapau tarsi „įteisintas“  0

2017.03.17 08:06
Vasarį Vilniaus gyvos muzikos klube „Tamsta“ vienas po kito įvyko du šventiniai, akustiniai Vido Bareikio koncertai, į kuriuos bilietai buvo išgraibstyti likus kelioms dienoms iki renginio. O vasario 16-osios koncerte Kaune jis per minutę išjudino visą „Žalgirio“ areną. Akivaizdu, kad V. Bareikis šiuo metu yra vienas populiariausių Lietuvos atlikėj...
Vaikų skyriaus "angelas sargas", "Mano svajonė" autorius Džeraldas Kiulkaitis, prie jo svajonės prisidėjusios Rasa Grybaitė su dukterėčia Egle.

Stebuklingi Rasos Grybaitės piešiniai – ligoninės palatoje  4

2017.03.09 13:37
Viena palata mažuosius ligoniukus nukels į paslaptingą fėjų pasaulį. Ligoninės vaikų skyriaus palatą stebuklingais personažais išdekoravo viena žymiausių Jurbarko krašto menininkių Rasa Grybaitė. Imtis tokio darbo ją paskatino … kitų gerumas. Taip ji prisidėjo prie jurbarkiečio Džeraldo Kiulkaičio projekto „Mano svajonė“ bei taip atsidėkojo šio sky...
Girdžiai. 312 Trispalvių - Valstybingumo šimtmečiui

Girdžiai. 312 Trispalvių - Valstybingumo šimtmečiui  2

2017.03.06 15:43
Girdžių seniūnija ir seniūnaičiai Jurgita Šlyterienė, Nijolė Kairaitienė bei Linas Klijūnas kviečia per valstybines šventes ne tik Trispalvę išsikelti prie savo sodybos ar daugiabučio, bet ir paraginti tai padaryti kaimyną. Skelbiame konkursą „312 Trispalvių – Valstybingumo šimtmečiui“, skirtą artėjančiam Lietuvos valstybingumo šimtmečiui, „Mūsų la...
Susitikti su garsia aktore Kristina Kazlauskaite - į Jurbarko krašto muziejų

Susitikti su garsia aktore Kristina Kazlauskaite - į Jurbarko krašto muziejų  0

2017.03.03 14:18
VšĮ "Liudo Mikalausko koncertai" ir Jurbarko krašto muziejus tęsia renginių ciklą "MENAI IR DVARAI". Tai istorinio paveldo, kamerinių renginių, koncertų, susitikimų popietės. Tris pavasario savaitgalius Jūs turėsite galimybę pasiklausyti, pamatyti, pasikalbėti su žymiais Lietuvos menininkais, aktoriais: Kristina Kazlauskaite, Vaiva Mainelyte, Andri...
Atidaryta nauja įspūdinga paroda V. Grybo muziejuje

Atidaryta nauja įspūdinga paroda V. Grybo muziejuje  0

2017.02.27 13:09
 Praėjusį šeštadienį gražią saulėtą popietę į naują suaugusiųjų dailės studijos parodą V. Grybo muziejuje susirinko pilnut pilnutėlė salė meną mylinčių žmonių. Buvo pristatyta net dvejus metus kurta tapybos darbų paroda „Išraiškos. II dalis. Mokomės iš meistrų“.
Jurbarkietė Ramutė Beinerienė:  japonai – švaros ir tvarkos kareiviai

Jurbarkietė Ramutė Beinerienė: japonai – švaros ir tvarkos kareiviai  0

2017.02.27 08:23
 Ne dažnam iš mūsų tenka aplankyti tolimas šalis. Artimiausiems turistinių kelionių maršrutams dažniausiai renkamės kaimynines šalis arba kurortines – Turkiją, Graikiją, Italiją, Ispaniją... Todėl skaitytojams turėtų būti įdomūs jurbarkietės Ramutės Beinerienės (nuotraukoje) parsivežti įspūdžiai iš tolimos, visiškai su niekuo, pasak jos, nepalygina...
Praleisti paskutinį žiemos vakarą - į Smalininkus

Praleisti paskutinį žiemos vakarą - į Smalininkus  0

2017.02.23 11:31
Kitokios Užgavėnės Smalininkuose. Su šiupiniu, romansais ir net kolonijinių daiktų varžytinėmis.  
Jurbarke Žvaigždžių dienoje koncertuos Neringa Šiaudikytė (VIDEO)

Jurbarke Žvaigždžių dienoje koncertuos Neringa Šiaudikytė (VIDEO)  0

2017.02.20 12:18
Vasario 25 dieną Jurbarke vyksiančioje "Natural Pharmaceuticals-RKL Žvaigždžių dienoje 2017" žiūrovai turės galimybę pasiklausyti atlikėjos Neringos Šiaudikytės dainų, informuoja RKL.
Vasario 16-ąją jurbarkiečiai leido aktyviai: po miestą ir pasivaikščiojo, ir bėgiojo

Vasario 16-ąją jurbarkiečiai leido aktyviai: po miestą ir pasivaikščiojo, ir bėgiojo  2

2017.02.16 13:25
14 komandų, kurios panoro pasitikrinti žinias apie Jurbarko miestą bei vasario 16-ąją – t. y. pažaisti Gintaro Zarecko sumanytą žaidimą „Pasivaikščiojimai Lietuvos valstybės keliu“. Tarp dalyvių – ir šeimos, ir miesto mokyklos, ir kultūros centro meno kolektyvai, ir šauliai bei buvę kariškiai. 127. Tiek bėgikų, panorusių Vasario 16-ąją atšvęsti spo...
Jaunieji Jurbarko talentai pribrendo konkursui (VIDEO)

Jaunieji Jurbarko talentai pribrendo konkursui (VIDEO)  0

2017.02.14 16:46
Pirmą kartą Jurbarko krašte vyks jaunimo talentų konkursas. Vasario 17 dieną, 18 val. Jurbarko kultūros centre vyks vaikų ir jaunimo teatro „Vaivorykštė“ sumanytas kūrybos vakaras „mEFEKTAS“.  
Robotikos džiaugsmus atranda vis daugiau rajono vaikų

Robotikos džiaugsmus atranda vis daugiau rajono vaikų  1

2017.02.10 11:24
Didmiesčiuose itin populiarus ir vaikų mėgstamas užsiėmimas prieinamas ir Jurbarko krašto vaikams. Robotikos dirbtuvės veikia ne tik Jurbarko mieste, bet užsiėmimai vyksta ir atokesnėse rajono mokyklose. Pasak specialistų, robotikos būrelių nauda vaikui yra didžiulė ir neabejotina.  
"Pabandom iš naujo" komandos nariai: Akvilė Samoškaitė,  Šarūnas Blinstrubas,  Vidmantas Januškevičius, Gražvydas Ažna, Matas Januškevičius, Gaiva Mačiulaitienė, Sandra Špigelskienė, Meda Mačiulaitytė, Arnas Aleknavičius.

Jurbarko lyderiai – tarp protingiausių visoje Lietuvoje  0

2017.02.10 11:14
Septintojo „Auksinis protas“ žaidimo Jurbarke naujienos: vieta ir laikas ta pati, tik kiti organizatoriai, šiek tiek mažiau komandų bei ypač stiprūs lyderiai.    
LABAI NAUDINGA INFO. Muziejai, kuriuose būtina apsilankyti su vaikais dar šią žiemą

LABAI NAUDINGA INFO. Muziejai, kuriuose būtina apsilankyti su vaikais dar šią žiemą  0

2017.01.30 11:08
Žiemai persiritus į antrąją pusę, vis labiau imame ilgėtis seniai matytos žalumos ir saulės. Tai lengva matyti ir stebint vaikus – jie vis dažniau atsisako eiti laukan, verkšlena, kai reikia autis sunkius šiltus batus, kandančią kepurę ir storas pirštines. Edukacinė platforma mazujuekspertumokykla.lt siūlo nepasiduoti slogučiui ir dar šią žiemą apl...
Į Aukštagirę – išmokti slidinėti ir įspūdingais gamtovaizdžiais pasigėrėti

Į Aukštagirę – išmokti slidinėti ir įspūdingais gamtovaizdžiais pasigėrėti  1

2017.01.26 15:41
Jurbarkiečiams (ir ne tik) pats metas atrasti Šilalės rajone Bilionių seniūnijoje stūksantį Aukštagirės kalną bei čia įrengtą slidinėjimo trasą. Jau kelias savaites Aukštagirės kaimo teritorijoje sėkmingai veikia vienintelė Tauragės regione profesionaliai įrengta Aukštagirės slidinėjimo trasa.  
Žemėlapyje pažymėta vieta, kurioje Girdžių užtvankos vietoje vyks meškeriotojų varžybos.

Meškeriotojų varžybos - Girdžiuose  0

2017.01.17 12:46
Į Girdžius sekmadienį trauks užkietėję žvejai ir jiems prijaučiantys. Jurbarko meškeriotojų klubas ''Pūkys“ sausio 22 dieną Girdžių užtvankoje organizuoja varžybas, kurios startuos 10 val.  
Praėjusių metų diskoteka ant ledo, vykusi sausio 16 dieną.

Jurbarkietė į redakciją kreipėsi čiuožėjų vardu. Prašo nuvalyti sniegą nuo karjero ledo (VIDEO)  6

2017.01.16 15:38
Pirmadienį į „Mūsų laikas“ laikraščio redakciją paskambinusi jurbarkietė Ingrida paprašė pagalbos. Prisistačiusi kaip užkietėjusi čiuožėja moteris kreipėsi su prašymu nuvalyti nuo užšalusio karjero sniegą. „Jei kas pagelbėtų - nuvalytų sniegą nuo ledo, būtų fantastiškai gerai“, - sakė ji. Moteris patikino, kad tokių entuziastų sveikai leisti laiką ...
Per Kalėdas laukė ypatingas draugo laiškas

Per Kalėdas laukė ypatingas draugo laiškas  4

2017.01.06 08:39
Jurbarko Naujamiesčio pagrindinės moky-klos 2a klasės mokiniai ir tėveliai šiemet Kalėdas mokykloje atšventė kitaip. Nors nebuvo atsisakyta tradicinio keitimosi dovanomis, tačiau, kaip „Mūsų laikui“ pasakojo šios klasės mokytoja Eglė Juškaitienė, dovanos buvo ne materialinės, o dvasinės.
Knygos lavina vaizduotę ir keičia pasaulį

Knygos lavina vaizduotę ir keičia pasaulį  0

2017.01.02 08:27
Jurbarko rajono viešoji biblioteka su visais jos filialais per šiuos metus nuveikė tiek daug, kad visų čia vykusių renginių, parodų, koncertų ir susitikimų aprašyti neužtektų ir kelių laikraščio puslapių. Tačiau 2016 -ųjų,  Bibliotekų metų, baigiamojo renginio, kuris kone visą dieną vyko praėjusį antradienį Jurbarko bibliotekos prieigose ir viduje,...
Talentas iš Jurbarko pavergė Vienos publiką

Talentas iš Jurbarko pavergė Vienos publiką  4

2016.12.30 13:14
Apie muzikavimą, konkursus, baimes ir džiaugsmus kalbamės su Naujamiesčio pagrindinės mokyklos ir A. Sodeikos meno mokyklos fortepijono klasės antroku, aštuonerių metų Dominyku Mačieža ir jo  fortepijono mokytoja Jovita Misiūniene. Pokalbis vyksta prieš pat Dainiaus Trinkūno vardo jaunųjų pianistų konkursą Šiauliuose, paskutinės repeticijos metu.
Mūsų partneriai