Žemėlapyje matyti, kurie rajonai nusiteikę priimti pabėgėlius.

Paaiškėjo, kurios savivaldybės sutiko priimti pabėgėlius. Jurbarko tarp jų nėra  1

2015.09.22 22:48
Tik penktadalis Lietuvos miestų ir rajonų sutiko priimti ir apgyvendinti pabėgėlius. Tačiau tarp jų tėra tik vienas didmiestis, tad provincijoje pabėgėliai mieliau laukiami nei Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje, praneša lrytas.lt. Pabėgėlius Lietuvoje mielai priimtų rajonai, bet nemiestai. Tai matyti iš savivaldybių merų atsakymų Socialinės apsaugos ir...
Tylus sąmokslas prieš Nemuną... dvi užtvakos Jurbarko rajone

Tylus sąmokslas prieš Nemuną... dvi užtvakos Jurbarko rajone  4

2015.09.22 12:10
Šiuo metu, kai per televiziją galime stebėti Nacionalinės ekspedicijos Nemunu vaizdus ir grožėtis išskirtine Lietuvos gamtine vertybe – Nemuno upe ir jos slėniu bei aplinkinėmis istorinėmis vertybėmis – kiti kuria planus, kaip sunaikinti šį išskirtinį mūsų visų turtą ir iš to nemenkai pasipelnyti. Jau baigiantis Seimo šio pavasario sesijai vos pavy...
Šauktinių pirmoji diena (video)

Šauktinių pirmoji diena (video)  0

2015.09.21 16:22
Išlydėti iš Jurbarko kultūros centro šauktiniai keliavo į Kęstučio mechanizuotą pėstininkų batalioną Tauragėje. Jame pasiryžo tarnauti 24 jurbarkiečiai. 
Įžūlios varnos niokoja derlių

Įžūlios varnos niokoja derlių  0

2015.09.21 08:17
Redakcija gavo skaitytojos laišką, kuriame prašoma patarti, kaip kovoti su kieme ir darže šeimininkaujančiomis varnomis.
Mėtomi jaukai su vakcina

Mėtomi jaukai su vakcina  3

2015.09.20 01:07
Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informavo, kad nuo šių metų rugsėjo 14 d. pradėtas laukinių gyvūnų vakcinacijos nuo pasiutligės rudeninis etapas. Jaukai su vakcina mėtomi pasienyje su kaimyninėmis šalimis – Rusijos Federacijos Kaliningrado sritimi, Lenkija ir Baltarusija. Vakcinacija vykdoma naudojant orlaivius, iš kurių mėtomi jaukai. ...
Švietimo ministerijos specialistė lankėsi mokyklose

Švietimo ministerijos specialistė lankėsi mokyklose  0

2015.09.18 08:57
2015 m. rugsėjo 17 d. penkiose rajono savivaldybės mokyklose lankėsi Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo kokybės ir regioninės politikos departamento Regioninės politikos analizės skyriaus vyriausioji specialistė Ramutė Kulikauskienė, kuruojanti Tauragės apskrities savivaldybes.
Frankų liaudies šventė su Jurbarko delegacija

Frankų liaudies šventė su Jurbarko delegacija  0

2015.09.16 23:01
Šiandien, rugsėjo 17 d. į Crailsheimą, Frankų liaudies šventę, išvyksta oficiali delegacija, vadovaujama mero Skirmanto Mockevičiaus, ir Jurbarko kultūros centro liaudiškų šokių studijos „Nemunėlis“ šokėjai bei folkloro grupė „Imsrė“(vadovės Jolanta Telišauskienė ir Birutė Bartkutė).  
Paslaugų neįgaliesiems projektų konkursas

Paslaugų neįgaliesiems projektų konkursas  0

2015.09.16 22:37
Jurbarko rajono savivaldybės administracija skelbia 2016 m. Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektų konkursą, kuris bus finansuojamas iš valstybės ir savivaldybės biudžeto lėšų.
Seredžiaus Stasio Šimkaus pagrindinė mokykla gaus daugiausiai lėšų

Seredžiaus mokyklos modernizavimui skirta daugiausia lėšų  0

2015.09.16 09:34
2015 m. rugsėjo 14 d. įvyko Jurbarko rajono švietimo objektų plėtros ir modernizavimo lėšų paskirstymo komisijos posėdis. 
Irena Petrylienė šiame konkurse taip pat dalyvauja pirmą kartą, nors  dirba melžėja jau 20 metų. „Labai įdomus renginys, didelis jaudulys buvo, nes pirmą kartą konkurse.  Jis pakelė nuotaiką. Atsirado galimybė išvažiuoti, pačiai pabandyti, pakonsultuoti“, – taip apie šį renginį atsiliepė pati seniausia šių metų dalyvė I. Petrylienė.

Geriausi melžėjai varžėsi Jurbarko rajone  0

2015.09.11 11:06
Daugumai  žinoma, kad nuo atsakingo melžėjos darbo neatsiejama pieno kokybė, primilžis ir ūkio ekonominiai rodikliai. Modernus karvių melžimas, sudėtinga šiuolaikinė melžimo technika šį fizinį darbą pavertė išmanių techninių sistemų operatoriaus darbu. Pažangios technologijos reikalauja iš melžėjo gero praktinio ir teorinio pasiruošimo. Melžėjas tu...
Visi aštuoni sirai, kurie buvo įsikūrę Skirsnemunės mamos ir vaiko  įsikūrę

Aštuoni karo pabėgėliai iš Sirijos Skirsnemunę iškeitė į Švediją ir Vokietiją  3

2015.09.10 14:45
Skirsnemunės pavyzdys parodė, kad Lietuvos miestelis karo pabėgėliams yra tik laikina stotelė. Tai parodė šiame miestelyje maždaug metus gyvenusių aštuonių karo pabėgėlių iš Sirijos pavyzdys. Visos šeimos maždaug pusmetį išvykusios į Švediją ir Vokietiją.
Kaime džiūsta šuliniai: katastrofiškai mažėja gruntinio vandens atsargos

Kaime džiūsta šuliniai: katastrofiškai mažėja gruntinio vandens atsargos  2

2015.09.10 14:39
Kaimo apylinkėse, esančiose Jurbarko rajone susidarė katastrofiška padėtis- sparčiai mažėja vandens atsargos.  
Nepatenkinti gyventojai kvietėsi rangovus

Nepatenkinti gyventojai kvietėsi rangovus  4

2015.09.09 13:17
Rugsėjo 9-ąją, prie renovuojamo namo, P. Cvirkos 4 gatvėje, vyko gyventojų susitikimas su rangovais. Investavę savo pinigus gyventojai skaudžiai nusivylė, dar net neužbaigus darbų susidūrė su pirmaisiais nesklandumais- neveikia ventiliacija.
Konferencija „Lietuviško pieno ūkio perspektyvos“ Raudonėje

Konferencija „Lietuviško pieno ūkio perspektyvos“ Raudonėje  3

2015.09.07 14:17
Rugsėjo 9 d. Raudonėje (Kaštonų g. 6) vyks konferencija „Lietuviško pieno ūkio perspektyvos“.  
NUOMONĖ: klasė su šešiais devintokais. Norisi verkti

NUOMONĖ: klasė su šešiais devintokais. Norisi verkti  14

2015.09.06 20:58
Džaugėsi, bet tai matant norėjosi verkti. Klausučių S.Santvaro pagrindinės mokyklos būsimų devintokų tėvai džiūgavo. Rajono politikai nusileido – rugsėjo pirmosios išvakarėse davė palaiminimą veikti devintokų klasei su šešiais mokiniais. Tėvai po tokio sprendimo netvėrė džiaugsmu, bet kaip tik dėl to norisi verkti. Tėvams bus patogiau – vaikas arči...
Ministrė prašo savivaldybių pagalbos priimant pabėgėlius

Ministrė prašo savivaldybių pagalbos priimant pabėgėlius  7

2015.09.04 16:06
Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė kreipėsi į savivaldybių merus, prašydama pagalbos organizuojant Lietuvos Respublikos piliečių, lietuvių kilmės asmenų, gyvenančių Ukrainos Krymo Autonominėje Respublikoje, Sevastopolio mieste, Donecko ir Luhansko srityse ir pareiškusių norą persikelti iš šių Ukrainos regionų į Lietuvą, s...
Bus uždaryti Viešvilės vaikų globos namai, išrinktas naujas direktorius

Bus uždaryti Viešvilės vaikų globos namai, išrinktas naujas direktorius  5

2015.09.04 15:19
Pasuktinę vasaros dieną Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankėsi Marijampolėje, kur dalyvavo vaikų globos namų „Putinas“ uždaryme. Uždaryme dalyvavusi Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė savo kalboje ji paminėjo, kad artimiausius metu bus uždaryti ir Viešvilės vaikų namai.
Mokyklų reitingai: pedagogams jie turi rūpėti ar ne?

Mokyklų reitingai: pedagogams jie turi rūpėti ar ne?  0

2015.09.03 12:38
„Ministrė akcentavo, kad švietimo profesionalams turi nerūpėti visokios reitingų lentelės, abejotini klausimai ir pagal juos išdėstytos mokyklos neparodo tikros mokyklos veiklos ir tikro veido. Pagrindinis švietimo skyrių suinteresuotumas – kaip mokykloje pasikeitė ugdymas, ir kaip vaikas tobulėja“, - Jurbarko rajono mokyklų vadovams susitikime pra...
Atliktas Eurofit testas leido palyginti gautus duomenis su visos Europos to paties amžiaus asmenų rezultatais ir sužinoti apie savo fizinę būklę.

Lietuvos ir Belgijos jaunimas – aktyvus ir sveikas  0

2015.08.28 10:14
Sveikas ir itin aktyvus – toks Belgijos ir Lietuvos jaunimas, jau 19 kartą susirinkęs į tarptautinę stovyklą „Healthy Active Young People“ („Sveikas aktyvus jaunimas“). Šiais metais stovykla buvo rengiama Belgijoje, šalia Herentalso miesto esančioje stovyklavietėje „De Brik“. Joje jaunuoliai praleido 5 dienas, kupinas aktyvių užsiėmimų ir sporto ru...
Dainų slėnis priklausė vaikams

Dainų slėnis priklausė vaikams  0

2015.08.28 09:38
Praėjusį sekmadienį Jurbarko mieste pirmą kartą praūžė didžiulė šventė vaikams „Vaikų fiesta po atviru dangumi“, kurią organizavo „Jurbarko mamyčių klubas“. Vėlyvą popietę į Jurbarko parke esantį Dainų slėnį susirinko kone visi mažieji jurbarkiečiai su tėveliais. Vaikų balsai ir muzika girdėjosi vos įžengus į parką, mažieji šėlo kartu su klounu ir ...
Būtina stiprinti matininkų veiklos kontrolę

Būtina stiprinti matininkų veiklos kontrolę  1

2015.08.27 10:43
Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pareigūnai nustatė, kad matininkai, atlikdami žemės sklypo geodezinius matavimus, esant neatitikimui tarp žemės sklypo plano ir realių žemės matavimų, savo nuožiūra sklypą gali padidinti ar sumažinti.
Mokiniai jubiliejinius mokyklos metus pasitiks su uniformomis

Mokiniai jubiliejinius mokyklos metus pasitiks su uniformomis  4

2015.08.26 14:06
Vytauto Didžiojo pagrindinėje mokykloje šie metai išskirtiniai. 20-uosius gyvavimo metus ši mokymo įstaiga startuos pasipuošusi – su uniformomis.
Jurbarko rajono miškuose lankytis DRAUDŽIAMA

Jurbarko rajono miškuose lankytis DRAUDŽIAMA  0

2015.08.26 12:43
Dėl didelio gaisrų pavojaus lankymąsi šalies miškuose apribojo jau 41 savivaldybė. Arti trečdalio savivaldybių laikinai uždraudė lankytis jų teritorijoje esančiuose miškuose tarp jų ir Jurbarko rajone.
Socialinė akcija „Būk pirmūnas“

Socialinė akcija „Būk pirmūnas“  0

2015.08.25 09:10
Socialinė akcija „Būk pirmūnas“ organizuojama daugelyje miestų, o Jurbarke organizuojama antrus metus. Jos metu prašoma Lietuvos žmonių paaukoti mokyklinių prekių vaikams, kurie auga sunkiau besiverčiančiose šeimose.
Šiemet šalia Jurbarko mažųjų laivelių prieplaukos buvo galima išvysti neįprastą reginį – čia stovyklą buvo įsirengusi grupė jūrų skautų, iš viso 22 irkuotojai. Jaunuoliams Jurbarkas – tarpinė stotelė. Regata jau ne pirmi metai plaukia iš Kauno. Šiemet Jurbarke jie praleido dvi dienas, aplankė muziejus, parką. Skautai – ne vieninteliai vandens turistai, užsukę į prieplauką.

Išvada – demontuoti prieplauką?  0

2015.08.24 13:08
Laivams Jurbarko mažųjų laivelių prieplaukoje plaukti trukdo nuolat užnešamas Imsrės dugnas. Prieš mėnesį dėl nesprendžiamos problemos prieplaukos administratorius Osvaldas Kasputis nusprendė trauktis: jis Jurbarko savivaldybei jau padavė prašymą nutraukti nuomos sutartį.
Grožio paslaugas rinkimės atsakingai

Grožio paslaugas rinkimės atsakingai  0

2015.08.24 12:56
Viena iš grožio paslaugų yra manikiūras ir pedikiūras. Jurbarko rajone 12 asmenų yra išduoti leidimai-higienos pasai nagų priežiūros paslaugoms teikti. Leidimas-higienos pasas – tai dokumentas, kuris liudija, kad ūkinės komercinės veiklos sąlygos atitinka visuomenės sveikatos saugos teisės aktų reikalavimus.
Ką mums praneša šermukšniai

Ką mums praneša šermukšniai  0

2015.08.21 15:16
Nuo seno kaime būdavo sakoma, kad gausiai derantys šermukšniai pranašauja šaltą žiemą. Žinoma – galima sakyti, kad tokie požymiai nereiškia nieko. Tiesa, mūsų protėvių pastebėjimai, įvairių reiškinių palyginimai neatsirado be nieko. Gali būti, kad visi šie stebėjimai neatsirado šiaip sau. Ar jie iš tikro ką nors reiškia?
„Eurobiure“ visuomet maloniai aptarnauja Birutė Gaudinskienė ir Gražina Kalvelienė.

„Eurobiure“ – mokyklinių prekių mugė!  1

2015.08.21 12:33
Sparčiai artėjant naujiems mokslo metams daugelyje parduotuvių prasidėjo mokyklinių prekių mugės. Lentynose atsiranda vis daugiau prekių, skirtų mokiniams. Jurbarke, Vytauto Didžiojo g. 3A įsikūręs „Eurobiuras“ taip pat kviečia į mugę. Būtent čia moksleiviai ir jų tėveliai suras viską, ko reikia naujiems mokslo metams. Kol kas mokyklinių prekių pir...
Dėl gaisro pavojaus draudžiama lankytis ir Jurbarko krašto miškuose

Dėl gaisro pavojaus draudžiama lankytis ir Jurbarko krašto miškuose  0

2015.08.20 00:23
Lietuvoje tęsiantis sausiems orams, keliolika savivaldybių dėl gaisro pavojaus apribojo lankymąsi miškuose. Tarp 12-os tokių savivaldybių - yra ir Jurbarko.
Jurbarko mažųjų laivelių prieplaukos administratorius traukiasi

Jurbarko mažųjų laivelių prieplaukos administratorius traukiasi  14

2015.08.18 15:24
Mažųjų laivelių priplaukoje įkalinti laivai. Sausra - ne vienintelė problema išplaukti iš uosto. Laivams plaukti trukdo ir nuolat užnešamas Imsrės dugnas. Dėl nesprendžiamos problemos prieplaukos administratorius nusprendė trauktis: jis Jurbarko savivaldybei jau padavė prašymą nutraukti nuomos sutartį.    
Saulės smūgių Jurbarko ligoninėje kol kas nediagnozuota

Saulės smūgių Jurbarko ligoninėje kol kas nediagnozuota  0

2015.08.17 10:39
Į Lietuvą atkeliavus karščio bangai ligoninių priėmimo skyriuose padaugėjo pacientų, ypač vyresnio amžiaus žmonių. Ne išimtis ir Jurbarko ligoninė. Pasak VšĮ „Jurbarko ligoninė“ vyriausiojo gydytojo pavaduotojos medicinos reikalams Rūtos Lukšienės, čia taip pat jaučiamas pacientų pagausėjimas: vieną dieną šis srautas būna didesnis, kitą- šiek tiek ...
Mokyklinė mugė Jurbarke!

Mokyklinė mugė Jurbarke!  2

2015.08.17 10:23
Rugpjūčio 19 d., 9.00 – 18.00 val., Jurbarke, aikštelėje prie mažosios parduotuvės „Norfa“, bus prekiaujama drabužiais vaikams. Mergaitėms – sijonukai, švarkeliai, kostiumėliai, sarafanai, palaidinės; berniukams – kelnytės, marškinėliai, liemenės ir kt. drabužiai. Mamytės, močiutės, tetos taip pat galės save palepinti ir pasipuošti: šalia esančioje...
Daivaras Rybakovas bandys patekti į Seimą

Daivaras Rybakovas bandys patekti į Seimą  32

2015.08.14 12:07
Vienas jauniausių Jurbarko rajono savivaldybės tarybos narių Daivaras Rybakovas patvirtino, kad sieks LR seimo nario mandato.    
STT tyrimas: Jurbarko ligoninėje pažeidžiami pacientų interesai

STT tyrimas: Jurbarko ligoninėje pažeidžiami pacientų interesai  3

2015.08.13 13:00
Iš 17 analizuotų gydymo įstaigų Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) korupcijos prevencijos specialistus labiausiai nustebino padėtis Jurbarko ligoninėje, praneša savo tinklalapyje STT.
AB "Kauno energija" generalinis direktorius R.Bakas (kairėje) ir KE filialo Jurbarko šilumos tinklų buvęs direktorius P.Butkus.

Tarybos posėdyje pasijuto tarsi teismo salėje  3

2015.08.12 14:10
Į Jurbarko rajono savivaldybės tarybos posėdį, kuris vyko liepos 30 dieną, pakviestas AB „Kauno energijos“ generalinis direktorius Rimantas Bakas, kuris rajono politikams turėjo patvirtinti arba paneigti informaciją, kad „Kauno energija“ neinvestuos į Jurbarko šilumos ūkį – nebestatys biokuro katilų, kas padaryti buvo numatyta dar šią vasarą. 
Jurbarko prieplaukoje įkalinti laivai

Jurbarko prieplaukoje įkalinti laivai  5

2015.08.11 11:40
Katastrofiškai nusekęs Nemunas, Mituva bei Imsrė įkalino laivus Jurbarko mažųjų laivelių prieplaukoje.  Kol vandens lygis nepakils, jiems išplaukti iš uosto galimybių nėra.       
Mūsų partneriai