Žinią apie sprogmenį prie savivaldybės pranešęs asmuo – išaiškintas

Straipsnis  1 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Vėlų antradienio vakarą prie Jurbarko r. savivaldybės išsirikiavo specialiosios tarnybos. To priežastis – skambutis apie padėtą bombą. Kaip oficialiai skelbiama, liepos 2 d. 21 val. 6 min. gautas pranešimas, kad Jurbarke, Dariaus ir Girėno g. 96, prie savivaldybės pastato padėtas sprogmuo. Nors jau iš skambučio kilo įtarimas, kad skambutis melagingas, nes asmuo galimai padauginęs alkoholio,  pareigūnams teko, kaip privaloma tokiais atvejais, įvesti planą „Skydas“ ir kviesti „Aras“ išminuotojus. Šie vienu šūviu nušovė du zuikius – maždaug tuo pat metu buvo gautas ir dar vienas pranešimas, kad tvarkant garažą rasta granata. Išminuotojai apžiūrėjo teritoriją prie savivaldybės, kurioje skambinęs asmuo nurodė esant padėtą bombą, o nieko neradę, nuvyko į antrą iškvietimo vietą ir išsivežė garaže rastą sprogmenį. Šįryt jau buvo išaiškintas ir melagingo skambučio apie bombą prie savivaldybės autorius. Įtariamasis (gim. 1953 m.) sulaikytas, o dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

 „Iškvietime buvo nurodyta, kad sprogmenys padėti netoli savivaldybės. Asmuo tikslios vietos neįvardino. Jau iš pranešimo buvo galima suprasti, kad skambina neblaivus pilietis, nesklandžiai dėsto savo mintis. Buvo įvestas planas „Skydas“, iškviestos specialiosios tarnybos, aptverta tam tikra teritorija. Asmuo buvo užsiminęs, kad sprogmuo padėtas kažkur netoli nupjautų medžių. Tikrinome tas aplinkybes, kurios daugmaž buvo nurodytos. Atvažiavo „Aras“ specialistai ir apžiūrėjo teritoriją, kurioje nieko nerado. Šįryt nustatėme, kas skambino, ir tą pilietį sulaikėme“, – „Mūsų laikui“ sakė Jurbarko PK viršininkas A. Dumčius. Pasak jo, tokie atvejai, kai melagingai buvo pranešta apie sprogmenis, yra nustatyti. „Ir apie policijos komisariatą buvo pranešimas, ir kad „Maximoje“, ir Vytauto Didžioje vidurinėje, ir vienoje bažnyčioje sprogmenys padėti. Ir visais atvejais tokie įtariamieji nustatomi ir sulaikomi“, – sako A. Dumčius, įspėdamas apie tai, kad už melagingą informaciją tenka atsakyti. 

Tuo tarpu kitas pranešimas, kad garažų masyve, esančiame Mokyklos g., tvarkant nenaudojamą garažą, rastas daiktą, panašus į sprogmenį, niekuo nenustebino. Pagal šį pranešimą taip pat įvestas planas „Skydas", iškviesta GMP, PGT. Pirminiais duomenimis, sprogmuo buvo be sprogdiklio (mažai pavojingas). „Gyventojai dažnai randa tokius sprogmenis, beveik kas savaitę po vieną ar kitą pranešimą gauname“, – patikino Jurbarko PK viršininkas. Per savaitę tai jau antras radinys. Buvo dar rasta granata prie Jurbarko kapinių tvoros. Ją taip pat išsivežė išminuotojai. 

 

 

Straipsnis  1 komentarų
Reklama: skelbimai
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Mūsų partneriai