Viešbučio darbuotojas statybininką pasitiko smurtu

Straipsnis  1 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Balandžio 29 dienos rytą prie Jurbarko viešbučio pastato, Dariaus ir Girėno g. 98, pasirodė policijos ekipažas ir greitosios pagalbos automobilis. Marijamolės apsk. VPK policijos suvestinėje rašoma, kad balandžio 29 d. apie 10.32 val. Jurbarke, Dariaus ir Girėno g., viešbučio kieme vyras (g. 1982 m.) užpuolė ir smurtavo prieš kitą vyrą (g. 1993 m.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR Baudžiamojo kodekso 140 str. 1 dalį: „Fizinio skausmo sukėlimas ar nežymus sveikatos sutrikdymas. Tas, kas mušdamas ar kitaip smurtaudamas sukėlė žmogui fizinį skausmą arba nežymiai jį sužalojo ar trumpam susargdino, baudžiamas viešaisiais darbais arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki vienerių metų.“

Nukentėjo statybininkas

Kaip paaiškėjo, nukentėjęs vyras – statybininkas, kuris kartu su kolege pasamdyti remontuoti patalpas, esančias tame pačiame Jurbarko pastate, kuriame įsikūręs ir viešbutis. Remontavo antrame aukšte esančias patalpas, kurios priklauso Turto bankui, pasamdžiusiam šią įmonę remontuoti. Abu darbininkai yra nevietiniai. Penktadienis turėjo būti jų eilinė darbo diena, tačiau statybininkai į darbo vietą tą rytą nepateko. Vyrui prireikė medikų pagalbos, nes jam lauke, prie pagrindinio įėjimo, galvą sutrenkė Jurbarko viešbučio darbuotojas – viešbučio savininko sūnus.

„Jei būčiau nemačiusi, nebūčiau patikėjusi“, – „Mūsų laikui“ sakė jurbarkietė Eglė, atsitiktinai tapusi nemalonaus incidento liudininke. Tą penktadienio rytą asmeniniais reikalais lankėsi tame pačiame pastate veikiančioje draudimo įstaigoje. Jos žodžiais, viskas įvyko labai greitai. Iš pastato į lauką išėjęs vyras trenkė kitam, stovėjusiam lauke prie viešbučio įėjimo.

Kolegės liudijimas

Tuoj po incidento „Mūsų laiko“ pakalbinta nukentėjusiojo bendradarbė paaiškino, kas atsitiko. Abu su kolega maždaug mėnesį dirba antrame šio pastato aukšte – remontuoja patalpas, kuriose, jų žiniomis, planuoja įsikurti valstybinės įstaigos. Moters žodžiais, viešbučio savininkas buvęs nepatenkintas, kad jie, statybininkai, naudojasi pagrindiniu įėjimu, juos kaltindamas, kad statybinėmis medžiagomis teršiantys holą, kad neišvalantys. Moteris neigė tokius kaltinimus, tikindama, kad stengiasi dirbti švariai, po darbo viską išvalyti. Žinanti, kad yra kitas įėjimas į pastatą, mielai juo pasinaudotų, bet negalinti, nes tos durys užkaltos. Vienintelis būdas patekti į pastatą, savo darbo vietą – pagrindinis įėjimas.

Visą straipsnį rasti galite gegužės 6 dienos numeryje.

Straipsnis  1 komentarų
Reklama: skelbimai
Naujienos iš interneto
Mūsų partneriai