Vagys nesnaudžia ir tarpušvenčiu

Straipsnis  1 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Vagys suaktyvėja ne tik švenčių dienomis, kai daugelis gyventojų palieka butus ir namus, išvykdami švęsti ar pailsėti. Vaišiams, matyt, taip pat reikia pasiruošti šventėms, pasirūpinti, kad ir kuro, ir maisto ant stalo turėtų. Vieni tokių lengvo uždarbio mėgėjų darbavosi Jurbarko rajone ir šį savaitgalį. Vienas jų – nepilnametis.

Penktadienį, gruodžio 27 d., apie 14.00 val. gautas moters (g. 1968 m.) pranešimas, kad atvykusi prie sandėlio, esančio Jurbarko r. sav., Butrimų k. kur stovėjo krovininis automobilis „Renault Premium“, pastebėjo, jog sugadintas automobilio kuro bako dangtelis ir iš bako pavogta apie 200 l dyzelino kuro. Padaryta 300 Eur turtinė žala. LR BK 178 str.

Šeštadienį, gruodžio 28 d., vagišius bandė apšvarinti garbaus amžiaus smalininkietę. Apie 14.00 val. moteris (g. 1942 m.) grįžusi į namus, adresu Jurbarko r. sav., Smalininkai, Tvenkinio g., pastebėjo, jog yra išdaužtas namo rūsio stiklas ir įsibrauta į namo patalpas. Niekas nepavogta, tačiau sulaikytas nepilnametis įtariamasis (g. 2003 m.), kuris pasikėsino apvogti nukentėjusiąją. LR BK 178 str.

 

Straipsnis  1 komentarų
Reklama: skelbimai
Naujienos iš interneto
Mūsų partneriai