Vagis į pastatą kasėsi pro pamatus

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Įpusėjus vasaros sezonui ir suintensyvėjus lauko darbams, ūkininkai patiria vis daugiau nuostolių, dėl įsisiautėjusių vagysčių. Iš žemės ūkio technikos dingsta dideli kuro kiekiai, bei įvairūs prietaisai, saugomi užrakintuose garažuose.

Trečiadienį Eržvilko sen. Varlaukio k. gyvenantis ūkininkas pastebėjo, kad iš kombaino „NIVA SK5“ buvo išleista apie 200 litrų degalų, taip pat pavogti keli įrankiai, kurių vertė siekia apie 250 eurų . „Mūsų laikui“ vyras komentavo, kad jau nebežino ko griebtis. Toks įvykis kartojasi kasmet jau 3 metus. Visa technika saugoma rakinamame ūkiniame pastate. Šiemet, kad patektų į pastatą, vagiui teko paplušėti – po užrakintomis pastato durimis buvo iškasta landa, pro kurią jis ir pateko į vidų. Vyras teigia, kad yra beveik visiškai tikras dėl vagies tapatybės, tačiau, deja, negali to įrodyti, kadangi neturi įsirengęs stebėjimo kamerų. Tokios ar panašios vagystės pasitaiko ir kituose Jurbarko rajono kaimuose.

Pagal LR Baudžiamojo kodekso 178 str. 2 punktą, asmenys, kurie pasisavino svetimą turtą, yra baudžiami bauda, areštu, laisvės apribojimu arba laisvės atėmimu iki 6 metų.

Daugiau apie įvykį skaitykite liepos 12 d. laikraštyje.

Straipsnis  0 komentarų
Reklama: skelbimai
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Mūsų partneriai