Už nepagarbą teismui – 60 parų arešto

Straipsnis  8 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Jurbarko rajono apylinkės teisme trečiadienį paskelbtas nuosprendis baudžiamojoje byloje, kurioje R. S. buvo kaltintas nepagarba teismui. Vyras pripažintas kaltu ir nuteistas šešiasdešimties parų areštu, informuoja rajono apylinkės teismas.

R. S. kaltintas, tuo kad siekdamas užgauliai pažeminti teisingumą vykdantį Vilkaviškio rajono apylinkės teismo teisėją 2015 m. lapkričio 17 d. Vilkaviškio rajono apylinkės teisme pateikė rašytinį prašymą dėl teisėjo nušalinimo privataus kaltinimo baudžiamojoje byloje. Gautame rašytiniame prašyme R. S. nurodė tokius teiginius: „kodėl antras teisėjas šioje byloje yra didelis melagis?“, „Reikia tave patį gydyti, nes tu esi teismo virusas. Virusas įsisukęs į teisėjo mantiją, kuriam reikalingas priešnuodis“ ir kitus įžeidžiančius išsireiškimus. Tokiu būdu dėl savo veiklos privataus kaltinimo baudžiamojoje byloje viešai raštu užgauliai buvo pažemintas teisingumą vykdantis Vilkaviškio rajono apylinkės teismo teisėjas.

Kaltinamasis kaltu teismo posėdžio metu prisipažino, tačiau nurodė, kad teismui rašytame rašte nėra nei vienos frazės įžeidžiančios teisėją, jis teismų sistemos nepažemino, o tik yra nusiteikęs prieš teisėją.

Teismas, įvertinęs kaltinamojo, nukentėjusiojo, liudytojo ir kitus byloje esančius duomenis, konstatavo, jog R. S. kaltė įrodyta dėl jam inkriminuotos nusikalstamos veikos padarymo. Teismas nuteistajam skyrė šešiasdešimt parų arešto.

Nuosprendis per 20 dienų nuo paskelbimo gali būti skundžiamas Kauno apygardos teismui, padavus apeliacinį skundą  Jurbarko rajono apylinkės teisme.

Jurbarko rajono apylinkės teismo inf.

Straipsnis  8 komentarų
Reklama: skelbimai
Naujienos iš interneto
Mūsų partneriai