Ugniagesių pagalbos prireikė patekti į butą
Gegužės 27 d., 09.41 val., gautas pranešimas, kad Kauno g., Jurbarke, pas pacientę atvykusi slaugytoja negali patekti į vidų. Slaugytoja girdėjo, kaip viduje senyvo amžiaus moteris šaukiasi pagalbos. Atvykę ugniagesiai pro antro aukšto langą pateko į vidų, įleido medikus ir policijos pareigūnus. Viduje buvusi moteris buvo sąmoninga, tik nebepajėgė atidaryti durų.


























Kaip atsibodo tie dvigubi standartai. Spėjai laiku išversti kailį - esi geras, nespėjai - sutrypsim....
Veliuonoje – nauja apklausa dėl P. Cvirkos gatvės pavadinimo keitimo