Ugniagesiams teko šalinti nuvirtusius medžius
Sustiprėjęs vėjas atnešė papildomo darbo ugniagesiams gelbėtojams. Trečiadienį jiems teko šalinti nuvirtusius medžius Jurbarke ir Raudonėje.
Gegužės 27 d., 15.43 val., gautas pranešimas, kad Vytauto Didžiojo gatvėje, Jurbarke, ant automobilio užvirto medis. Atvykę ugniagesiai medį supjaustė ir nuo automobilio „NissanTina“ patraukė.
Tą pačią dieną, 18.38 val. iš Raudonės pranešta, kad Kaštonų gatvėje virš kelio pakibusi lūžusi liepa. Medis supjaustytas ir patrauktas, nušluota kelio danga.


























Kaip atsibodo tie dvigubi standartai. Spėjai laiku išversti kailį - esi geras, nespėjai - sutrypsim....
Veliuonoje – nauja apklausa dėl P. Cvirkos gatvės pavadinimo keitimo