Ugniagesiai valė kelio dangą ir gesino nedidelius gaisrus

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Jurbarko priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba savaitgalį du kartus vyko padėti automobilių savininkams, gesino kamine suodžius ir liepsnojantį šiukšlių konteinerį.

Sausio 4 d., penktadienį, maždaug 13 val. buvo gautas pranešimas, kad Smalininkuose, Nemuno g. ir Gėlių g. sankirtoje, reikalinga nuvalyti kelio dangą, nes po eismo įvykio buvo išsilieję tepalai ir mėtėsi automobilio duženos. Ugniagesiai patraukė automobilį „Audi A6  šalikelėn“ ir likvidavo 2 m² plote išsiliejusius tepalus bei surinko duženas. Tą pačią dieną apie 16 val. ugniagesių komanda gavo pranešimą, kad  Jurbarke, Vilniaus g.1, iš po automobilio kapoto rūksta dūmai. Iki ugniagesių atvykimo savininkas užgesino ir atjungė automobilio akumuliatorių.

 Sausio 6 dieną priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ekipažas vyko į dvi iškvietimų vietas – Viešvilės miestelyje, Upelio g. 23, dūmtraukyje degė suodžiai, o Jurbarke, Dariaus ir Girėno g. 81 A kieme – šiukšlių konteineris. Pirmu atveju nuostolių nebuvo – ugniagesiai iš krosnies išėmė malkas ir budėjo kol suodžiai išdegė. Tuo tarpu liepsnojęs šiukšlių konteineris sudegė visiškai.

Straipsnis  0 komentarų

Rekomenduojame perskaityti

Mūsų partneriai